Підсумки II Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «SAMOCVITY» Польща вересень 2018р

ГРАН ПРІ ХОРЕОГРАФІЯ

Зразковий хореографічний колектив "Акарельки", Загальноосвітня школа №25 І – ІІІ ступенів, м.Одеса, керівник Наталя Сідорова

ГРАН ПРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Мазілкін Олексій, Дитяча музична школа №12 , м.Київ викладач Вікторія Куликовська

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати III премії

1.Чудна Ксенія, Зразковий ансамбль танцю "Жемчужина", КДК "Кайдацький", м.Дніпро, Вікова група “Цьомочки” керівники Віра Матвіїва & Катерина Матвєєва

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати I премії

1.Баранова Вероніка, Мишко Альона, П'ясецька Ангеліна, Дімова Ірина, Зразковий хореографічний колектив "Акарельки", Загальноосвітня школа №25 І – ІІІ ступенів, м.Одеса, Змішана вікова група, керівник Наталя Сідорова

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати II премії

1.Зразковий аматорський хореографічний колектив "Надія", Міськоий будинкок культури, м.Дубно, Молодша вікова група,  керівники Людмила Харіна & Тетяна Харіна

2.Танцювальний колектив "Зіраті-Зефірчик", Центр творчого розвитку "ЗІРАТІ-ЗЕФІРЧИК", м.Ужгород, Змішана вікова група, керівник Тетяна Ардельянова

Лауреати III премії

1.Колектив естрадного танцю "Шпильки", Центр розвитку дитини "Золота Рибка", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Тамара Жукова

2.Танцювальний колектив "Зіраті-Зефірчик", Центр творчого розвитку "ЗІРАТІ-ЗЕФІРЧИК", м.Ужгород, Молодша вікова група, керівник Тетяна Ардельянова, викладач Світлана Гацош-Демчук

3.Дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ№54, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Наталія Копій

4.Зразковий ансамбль танцю "Жемчужина", КДК "Кайдацький", м.Дніпро, Середня вікова група, керівники Віра Матвіїва & Катерина Матвєєва

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати I премії

1.Tрio Доценко Софія, Рахлицка Ганна, Серебрякова Дарья, Народний художній колектив, хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, керівник Тетяна Сливченко, вчитель — хореограф Ірина Мадзарі

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати I премії

1.Хореографічний колектив "Барвінок", Дитячої школи мистецтв, м.Дубно, Молодша вікова група,  керівник Людмила Харіна

2.Зразковий хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Мукачево, Середня вікова група, керівник Олена Ткач

3.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, керівник Тетяна Сливченко, вчитель — хореограф Ірина Мадзарі

Лауреати II премії

1.Зразковий хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Мукачево, Молодша вікова група, керівник Олена Ткач

2.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Тетяна Сливченко, вчитель — хореограф Ірина Мадзарі

3.Дитячий ансамбль танцю "Веселі чобітки", СЗШ№44 ім.Т.Г.Шевченка, м.Львів, Середня вікова група, хореограф Оксана Квасниця

Лауреати III премії

1.Дитячий ансамбль танцю "Веселі чобітки", СЗШ№44 ім.Т.Г.Шевченка, м.Львів, Молодша вікова група, хореограф Оксана Квасниця

2.Зразковий аматорський хореографічний колектив "Надія", Міськоий будинкок культури, м.Дубно, Змішана вікова група, керівники Людмила Харіна & Тетяна Харіна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати I премії

1.Чижанькова Влада, Хореографічний колектив "Sunshine", Студія Танцю "Star way", м.Київ Старша вікова група, керівник Анастасія Ковалевська, хореограф Анастасія Ківільова

Лауреати III премії

1.Maja Szelc, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno, Grupa wiekowa starszy, кierownik Dagmara Krzanowska – Szelc

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати I премії

1.Duet Natalia Dynowska & Joanna Kozubal, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno , Grupa wiekowa starszy, кierownik Dagmara Krzanowska – Szelc

Лауреати II премії

1.Дует Ткач Юлія, Ткач Аліна, Зразковий хореографічний колектив "Акарельки", Загальноосвітня школа №25 І – ІІІ ступенів, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Наталя Сідорова

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати I премії

1.Зразковий художній колектив ансамбль сучасних танців "Step dance", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник Наталія Личко

2.Dziecieco-Mlodziezowy Zespól Taneczny "KLEKS", Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno, Grupa wiekowa srednia, kierownik Dagmara Krzanowska – Szelc

3.Зразковий художній колектив ансамбль сучасних танців "Step dance", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Старша вікова група, керівник Наталія Личко

Лауреати II премії

1.Зразковий ансамбль танцю "Жемчужина", КДК "Кайдацький", м.Дніпро, Старша вікова група, керівники Віра Матвіїва & Катерина Матвєєва

2.Zespól Taneczny Form Nowoczesnych "Impet", Mlodziezowy Dom Kultury, Rzeszów, Grupa wiekowa starszy, kierownik Bernadetta Wojtun-Sikora

3.Zespól Taneczny Form Nowoczesnych "Impet", Mlodziezowy Dom Kultury, Rzeszów, Grupa wiekowa dorosli, kierownik Bernadetta Wojtun-Sikora

Лауреати III премії

1.Зразковий художній колектив ансамбль сучасних танців "Step dance", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Наталія Личко

2.Zespól "BEST", Powiatowy Mlodziezowy Dom Kultury w Starym Saczu, Grupa wiekowa starszy, kierownik Renata Burzynska

3.Зразковий ансамбль танцю "Жемчужина", КДК "Кайдацький", м.Дніпро, Старша вікова група, керівники Віра Матвіїва & Катерина Матвєєва

4.Grupa srednia Gminny Osrodek Kultury, Krasiczyn, Grupa wiekowa srednia, Кierownik Agnieszka Kurianczyk

5.Grupa starsza Gminny Osrodek Kultury, Krasiczyn, Grupa wiekowa starszy, Кierownik Agnieszka Kurianczyk

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати I премії

1.Zespól Tanca Estradowego EKROL, Miejski Dom Kultury w Lancucie, Grupa wiekowa starszy, kierownicy Magdalena Michna & Magdalena Decowska

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ 

 

Лауреати I премії

1.Біловол Анастасія, Дитяча музична школа №9, м.Харків, Середня вікова група, керівник Вероніка Березовська, концертмейстер Наталія Досужа

Лауреати II премії

1.Яна Катруца, Школа мистецтв імені Стефана Турчака, м.Київ, Середня вікова група, викладач Катерина Головань

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати I премії

1.Сімейний дует Яна Катруца та Вікторія Куликовська, Дитяча музична школа №12, м.Київ, Змішана вікова група, викладач Вікторія Куликовська

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати I премії

1.Laura Hrycewicz, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyslu, Grupa wiekowa srednia, Nauczyciel saksofonu, mgr Jacek Szott, Akompaniator Sebastian Bernatowicz

2.Martyna Glesman, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyslu, Grupa wiekowa srednia, Nauczyciel saksofonu, mgr Jacek Szott, Akompaniator Sebastian Bernatowicz

3.Лай Араус Дарій Іван, Національна Музична Академія України ім. П. І. Чайковського, м.Київ, Старша вікова група, концертмейстер Наталія Досужа

Лауреати II премії

1.Костюченко Дар’я, Дитяча музична школа №9, м.Харків, Середня вікова група, керівник Віктор Баранов

2.Maja Witko, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyslu, Grupa wiekowa srednia, Nauczyciel saksofonu, mgr Jacek Szott, Akompaniator Sebastian Bernatowicz

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати I премії

1.Український народний самодіяльний хор "Жайвір", Полтавське тампонажне управління ПАТ "Укрнафта", м.Полтава, Доросла вікова група, керівник Тетяна Петрова, концертмейстер Борис Козлов

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати I премії

1.Aleksandra Antoniak, Gminny Osrodek Kultury, Krasiczyn, Grupa wiekowa mlodszy, Кierownik Wiktoria Sawicz

2.Wiktoria Olszanska, Gminny Osrodek Kultury, Krasiczyn, Grupa wiekowa srednia, Кierownik Wiktoria Sawicz

3.Зуєнко Анастасія, Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Середня вікова група, керівник Яна Чистікова

Лауреати II премії

1.Gabriela Tkacz, Gminny Osrodek Kultury, Krasiczyn, Grupa wiekowa mlodszy, Кierownik Wiktoria Sawicz

2.Давидова Анастасія, Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Середня вікова група, керівник Яна Чистікова

Лауреати III премії

1.Торгуд Аріадна, Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Середня вікова група, керівник Яна Чистікова

2.Чернякова Ксенія, Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Середня вікова група, керівник Яна Чистікова

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати II премії

1.Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Змішана вікова група, керівник Яна Чистікова

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати I премії

1.Дует Юрченко Владислав та Старшинова Таісія, Школа вокалу "НотаМі", м.Кривий Ріг, Змішана вікова група, керівник Яна Чистікова

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР. КОЛЕКТИВИ

Лауреати I премії

1.Народний фольклорний колектив "Горлиця", Будинок культури, с. Ісківці Полтавська область, Доросла вікова група, керівник Віра Галіченко

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО. КОЛЕКТИВИ

Лауреати I премії

1.Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Зоя Акінфієва

2.Театральна студія "Майстерня радості", ЗОШ I – III ступенів Оболонського р-ну, м.Київ Молодша вікова група, керівник Оксана Папета, вчитель акторської майстерності Тетяна Лозіна

3.Театральна студія "Майстерня радості", ЗОШ I – III ступенів Оболонського р-ну, м.Київ Середня вікова група, керівник Оксана Папета, вчитель акторської майстерності Тетяна Лозіна

Лауреати II премії

1.Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

2.Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Мішана вікова група, керівник Зоя Акінфієва

Лауреати III премії

1.Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, керівник Зоя Акінфієва

НОМІНАЦІЯ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. ЧИТЦІ

Лауреати I премії

1.Дімоглова Анастасія, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Зоя Акінфієва

2.Колєснікова Яна ,Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Зоя Акінфієва

3.Гоцуєнко Поліна, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

4.Cоколова Аріна, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

5.Добровольська Анастасія, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, керівник Зоя Акінфієва

6.Кучеренко Діана, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Доросла вікова група, керівник Зоя Акінфієва

Лауреати II премії

1.Башкірова Тетяна, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Зоя Акінфієва

2.Фєдосєєв Олександр, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Зоя Акінфієва

3.Шарапов Станіслав, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Вікова група “Цьомочки”, керівник Зоя Акінфієва

4.Головачов Максим, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса. Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

5.Єфімчук Михайло, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

6.Васільєва Юлія, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Доросла вікова група, керівник Зоя Акінфієва

7.Пэтросян Лэон, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Зоя Акінфієва

Лауреати III премії

1.Кацюба Анастасія, Театральна студія "ВЕСНЯНКА", КПНЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, керівник Зоя Акінфієва

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРИ МОД. КОЛЕКТИВИ

Лауреати III премії

1.Креативна группа "Dreams & Emotions", м.Южне, Змішана вікова група, керівник Ольга Черненко, викладач Наталія Темна