Підсумки Міжнародного мистецького фестивалю "SAMOCVITY" Польща квітень 2018

ГРАН ПРІ

Вітранюк Юлія, Національний Університет культури і мистецтв м.Київ, Народний вокал, педагог Іван Сінельніков

ГРАН ПРІ

Черногубов Лев, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Інструментальна музика, педагог Олександра Трегуб

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІ премії

1.Педченко Ксенія, Зразковий колектив Театр естрадно-спортивного танцю"Анжеліка", Спортивний клуб "Салтовчанин", м.Харків, Молодша вікова група, керівник Анжеліка Волга

2.Буличева Мілана, Зразковий колектив Театр естрадно-спортивного танцю"Анжеліка", Спортивний клуб "Салтовчанин", м.Харків, Середня вікова група, керівник Анжеліка Волга

Лауреати ІІІ премії

1.Kornelia Kaczmarczyk, Zespól Tanca Nowoczesnego “Karmel”, Akademia Tanca Miczalowskich Rzeszów, Grupa wiekowa srednia, Choreograf-kierownik zespolu Natalia Skiba, Instruktor (zastepca) Liliana Zabinska

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Молодша вікова група, художній керівник Віталій Кузнецов, хореограф Ольга Навроцька, музичний керівник Марина Ільченко

2.Zespól Tanca Estradowego EKROL, Miejski Dom Kultury Lancut, Grupa wiekowa starszy, kierownik artystyczny Magdalena Michna, kierownik artystyczny Magdalena Decowska

3.Зразковий колектив Театр естрадно-спортивного танцю"Анжеліка", Спортивний клуб "Салтовчанин", м.Харків, Старша вікова група, керівники Анжеліка Волга, Наталія Кашанська

4.Зразковий колектив Театр естрадно-спортивного танцю"Анжеліка", Спортивний клуб "Салтовчанин", м.Харків, Змішана вікова група, керівники Анжеліка Волга, Наталія Кашанська

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб", Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, м.Львів, Молодша вікова група ("Маріонетки", "Зустрічаємо весну!"), керіник Тетяна Польцева, педагоги Орися Ліщина, Леся Корда, Мар'яна Лобойко

2.Zespól Tanca Nowoczesnego “Karmel”, Akademia Tanca Miczalowskich Rzeszów, Grupa wiekowa srednia, Choreograf-kierownik zespolu Natalia Skiba, Instruktor (zastepca) Liliana Zabinska

3.LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Змішана вікова група, керівник Валерія Семашко, хореограф Марина Макарська

Лауреати ІІІ премії

1.Студія танцю "Альфа-Денс", м.Вінниця, Молодша вікова група, хореограф Світлана Заморуєва

2.Зразковий ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб", Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, м.Львів, Молодша вікова група ("В стилі кантрі", "Ой, згубила черевички"), керіник Тетяна Польцева, педагоги Орися Ліщина, Леся Корда, Мар'яна Лобойко

3.Хореографічна студія "Мармелад", м.Київ, Змішана вікова група, керівник Олена Кінжалова

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Плющевська Маргарита, Студія хореографії "Indigo" Дитячо-юнацький центр "Штурм", м.Дніпро, Середня вікова група, керівник Діана Осипенко

Лауреати ІІ премії

1.Литвиненко Каріна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Молодша вікова група, керівник Валерія Семашко, хореограф Марина Макарська

2.Яскіна Анастасія, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Середня вікова група, керівник Валерія Семашко,  хореограф Вероніка Гайковська

Лауреати ІІІ премії

1.Шупіченко Аріна, Студія хореографії "Indigo", Дитячо-юнацький центр "Штурм", м.Дніпро, Молодша вікова група, керівник Діана Осипенко

2.Тригуба Кароліна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Молодша вікова група, керівник Валерія Семашко 3.Шашлова Мілена, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Середня вікова група, керівник Валерія Семашко, хореограф Марина Макарська

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Колектив сучасного танцю "Щастя", ЦДЮТ №3 м.Харків, Середня вікова група, керівник Ірина Кушнірчук

2.Колектив сучасного танцю "Щастя", ЦДЮТ №3 м.Харків, Старша вікова група, керівник Ірина Кушнірчук

3.Студія хореографії "Indigo", Дитячо-юнацький центр "Штурм" м.Дніпро, Змішана вікова група, керівник Діана Осипенко

Лауреати ІІ премії

1.Смоленська Анастасія і Ткачова Ксенія, Колектив сучасного танцю "Щастя", ЦДЮТ №3, м.Харків, Середня вікова група, керівник Ірина Кушнірчук

2.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Дитяча музична школа, смт.Кирилівка Запорізька обл., Середня вікова група, керівник Юлія Тисячна

3.LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одесса, Змішана вікова група, керівник Валерія Семашко, хореограф Вероніка Гайковська

Лауреати ІІІ премії

1.Студія танцю "Альфа-Денс", м.Вінниця, Середня вікова група, хореограф Світлана Заморуєва

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІІ премії

1.Харитонюк Софія, Танцювальний комплекс "Вогонь серця" м.Тернопіль, Середня вікова група, керівник Лідія Солонинко

2.Парасюк Вікторія, Танцювальний комплекс "Вогонь серця" м.Тернопіль, Середня вікова група, керівник Лідія Солонинко

3.Яцук Евеліна, Танцювальний комплекс "Вогонь серця" м.Тернопіль, Старша вікова група, керівник Лідія Солонинко

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий хореографічний дитячий ансамбль народного танцю "Астарта Зорецвіт", м.Глобине, Середня вікова група, керівник Василь Лазаренко

2.Зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок", м.Білгород-Дністровский, Середня вікова група, керівник Тетяна Мікуліна

3.Народний художній колектив ансамбль танцю "Веснянка", Гімназія №31 м.Чернігів, Середня вікова група, керівники Галина Ісупова, Надія Двоєжон, Володимир Адаменко

4.Grupa M?odzierzowa Zespó? Pie?ni i Ta?ca, Przemy?l, Grupa wiekowa ?rednia, kierownik Piotr Jop

5.Зразковий хореографічний ансамбль народного і сучасного танців "ФЕШН", Народний дім смт.Запитів Львівська обл., Змішана вікова група, керівник Оксана Лотиш

6.Зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок", м.Білгород-Дністровский, Змішана вікова група, керівник Тетяна Мікуліна

Лауреати ІІ премії

1.Ансамбль танцю "Юність", Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Молодша вікова група, керівник Алла Соловйова

2.Zespol tanca ludowego "Arkan", Zespól Szkól Ogólnoksztalcacych nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyslu, Grupa wiekowa mlodszy, kierownik Oleh Kopylchak

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", ЦДЮТ "Моряна" м.Одеса, Середня вікова група, художній керівник Віталій Кузнецов, хореограф Ольга Навроцька, музичний керівник Марина Ільченко

4.Зразковий танцювальний колектив "Рушничок", БДЮТ м.Червоноград, Середня вікова група ("Підківочки", "Лемківська полька"), керівник Зоряна Куліш

5.Zespol tanca ludowego "Arkan", Zespól Szkól Ogólnoksztalcacych nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyslu, Grupa wiekowa starszy, kierownik Oleh Kopylchak

Лауреати ІІІ премії

1.Дует Харитонюк Софія та Парасюк Вікторія, Танцювальний комплекс "Вогонь серця", м.Тернопіль, Середня вікова група, керівник Лідія Солонинко

2.Танцювальний колектив "Східні вогники", Танцювальний комплекс "Вогонь серця", м.Тернопіль, Молодша вікова група, керівник Лідія Солонинко

3.Ансамбль танцю "Юність", Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Середня вікова група, керівник Алла Соловйова

4.Дитячий ансамбль народного танцю "Лукомор’є", Центр культури та дозвілля, смт.Затока Одеська обл., Середня вікова група, керівник Ірина Гуменюк

5.Зразковий танцювальний колектив "Рушничок", БДЮТ м.Червоноград, Середня вікова група ("Бойківчанка", Гуцульський танець), керівник Зоряна Куліш

6.Танцювальний колектив "Атеш", Танцювальний комплекс "Вогонь серця" м.Тернопіль, Старша вікова група, керівник Лідія Солонинко

7.Zespól tanca ludowego Kalina z Kalnikowa, Grupa wiekowa starszy, Choreograf Joanna Horków

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Grupa tanca dworskiego "Villanico" Zespól Piesni i Tanca , Przemysl, Grupa wiekowa starszy, kierownik Piotr Jop

НОМІНАЦІЯ ІНШІ ФОРМИ ХОРЕОГРАФІЇ

Лауреати І премії

1."AZETKI" Szkola Tanca "A-Z" Przemysl, Grupa wiekowa mieszana, instruktor prowadzacy Joanna Cizman

2."DANCE CLUB A-Z", Szkola Tanca "A-Z" Przemysl, Grupa wiekowa mieszana, instruktor prowadzacy Hubert Rajek

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Тісельський Микита, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова, педагог Дар'я Ріпко

2.Компанієць Ріна, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Дар'я Ріпко

Лауреати ІІ премії

1.Левченко Софія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Молодша вікова група, педагог Дар'я Ріпко

2.Білоус Валерій, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Ілона Кахідзе

Лауреати ІІІ премії

1.Трубнікова Валерія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова, педагог Вікторія Ріпко, концертмейстер Дар'я Ріпко

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Фолькльорний ансамбль "Яворина", Дитяча школа мистецтв ім.М.Леонтовича м.Київ, Старша вікова група, художній керівник Оксана Мілевська, керівник Ірина Бонковська

2.Фолькльорний ансамбль "Яворина", Дитяча школа мистецтв ім.М.Леонтовича м.Київ, Середня вікова, художній керівник Оксана Мілевська, керівник Ірина Бонковська

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати І премії

1.Хор молодших класів, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова, керівник Вікторія Ріпко, концертмейстер Оксана Мельник

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ФОРТЕПІАНО. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Лихвар Роман, Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Молодша вікова група, педагог Лілія Волкова

2.Ткаченко Надія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Молодша вікова група, педагог Валентина Логвінова

3.Лупанова Тетяна, Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Середня вікова група, педагог Лілія Волкова

Лауреати ІІ премії

1.Сурвілова Ангеліна, Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Середня вікова група, педагог Лілія Волкова

2.Закревська Вероніка, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Анна Лисенко

3.Гордєєва Кристина, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Ксенія Агішева

Лауреати ІІІ премії

1.Воприкова Вероніка, Дитяча музична школа смт.Петрівка Одеська обл., Молодша вікова група, педагог Лілія Волкова

2.Гузенко Олена, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Анна Лисенко

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ФОРТЕПІАНО. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Urszula Pasko & Mikolaj Rakicki, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych Przemysl, Grupa wiekowa mlodsza, nauczyciele Jadwiga Bosek-Serefko i Pawel Walciszewski

2.Pola Chwalisz & Wojciech Gazda, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych Przemysl, Grupa wiekowa mlodsza, nauczyciele Jadwiga Bosek-Serefko i Pawel Walciszewski

3.Mateusz Mazurek & Gustaw Siepiola, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych Przemysl, Grupa wiekowa srednia, nauczyciele Jadwiga Bosek-Serefko i Pawel Walciszewski

4.Iga Pawlucka & Krzysztof Cichonski, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych Przemysl, Grupa wiekowa srednia, nauczyciele Jadwiga Bosek-Serefko i Monika Kuzmiek

5.Zofia Mackowiak & Alicja Panczak, Zespól Panstwowych Szkól Muzycznych Przemysl, Grupa wiekowa srednia, nauczyciel Pawel Walciszewski

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Лазарєв Данило, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Євгеній Ващенко

2.Шеремет Інна, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, вікова група дорослі, педагог Валентина Равенко

Лауреати ІІ премії

1.Нікішин Георгій, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, керівник Савченко Віталій 2.Колесник Маргарита, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, вікова група дорослі, педагог Олена Жарікова 

3.Бикова Анастасія, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Старша вікова група, педагог Еліна Калашнікова

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Мамтєєва Віолета, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Молодша вікова група, педагог Павло Кулішкін

2.Полуянко Ілля, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олександр Басараб

3.Тимошенко Тетяна, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Павло Кулішкін

4.Блохіна Катерина, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Павло Кулішкін

Лауреати ІІІ премії

1.Красніков Данило, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків,Середня вікова група, педагог Павло Кулішкін

2.Окума Сергій, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Павло Кулішкін

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Козинюк Денис, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків,Старша вікова група, педагог Людмила Нефьодова

Лауреати ІІ премії

1.Касьянов Артем, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Людмила Нефьодова

2.Дует Арсен Литовченко та Андрій Блінов, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олександра Якубовська

Лауреати ІІІ премії

1.Стулій Олександра, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Аліна Золотько

2.Бобіна Юлія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олена Бехбудова

3.Долгова Вікторія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків,Середня вікова група, педагог Олена Бехбудова

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Попович Вероніка, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олександра Трегуб

2.Осетров Аркадій, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олександра Трегуб

Лауреати ІІ премії

1.Слободянюк Давид, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Олександра Трегуб

Лауреати ІІІ премії

1.Черногубов Артур, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Молодша вікова група, педагог Олександра Трегуб

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

1.Капела бандуристів "Україночка",Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький Середня вікова група, керівники Еліна Калашнікова, Тетяна Поліщук

2.Ансамбль гітаристів "Гармонія", Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, керівники Аліна Золотько, Людмила Нефьодова

3.Ансамбль домристів "АЗАГОРІУМ", Дитяча школа мистецтв №6 ім.Г.Жуковського м.Київ, Змішана вікова група, керівник Марина Дмитренко

4.Ансамбль акордеоністів "Експресія", Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Змішана вікова група, керівник Савченко Віталій

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

Лауреати І премії

1.Баранок Олександра Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Тетяна Поліщук

2.Скрипник Дар'я, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Старша вікова група, педагог Еліна Калашнікова

Лауреати ІІ премії

1.Пояркова Юлія, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Еліна Калашнікова, педагог по вокалу Софія Антонова

2.Донченко Діана, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Еліна Калашнікова, педагог по вокалу Софія Антонова

Лауреати ІІІ премії

1.Щербакова Анастасія, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Еліна Калашнікова, педагог по вокалу Софія Антонова

2.Гонтовий Назар, Музична школа №2 ім.Ю.С.Мейтуса м. Кропивницький, Середня вікова група, педагог Тетяна Поліщук

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО, ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Театральна студія "Майстерня радості", Школа І-ІІІ ст.Оболонського р-ну м.Київ, Молодша вікова група, керівник Оксана Папета, педагог акторської майстерності Тетяна Лозіна

2.Театральна студія "Майстерня радості", Школа І-ІІІ ст.Оболонського р-ну м.Київ, Середня вікова група, керівник Оксана Папета, педагог акторської майстерності Тетяна Лозіна

3."Маленькі артисти", Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група, педагог Марина Птушкіна

4.Театральний колектив "ТУТТІ", Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Змішана вікова група, педагог Марина Птушкіна

5.Дует Птушкіна Марина та Попович Марія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Вікова група дорослі, педагог Марина Птушкіна, педагог Марія Попович

6.Театр "Фантазери", Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Змішана вікова група, педагог Олена Світлічна

7.Стулій Олександра, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Середня вікова група

Лауреати ІІ премії

1.Терентьєва Анастасія, Дитяча школа мистецтв №3 м.Харків, Старша вікова група, педагог Олена Світлічна

НОМІНАЦІЯ ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати ІІ премії

1.Хохленко Алевтина, Циркова студія "Фаворит", КП "Спорт-Інвест" м.Дніпро, Середня вікова група, керівник Людмила Кузьмичова, хореограф Людмила Никифорова

Лауреати ІІІ премії

1.Галішніков Роман Циркова студія "Фаворит", КП "Спорт-Інвест" м.Дніпро, Середня вікова група, керівник Людмила Кузьмичова, хореограф Людмила Никифорова

2.Циркова студія "Фаворит", КП "Спорт-Інвест" м.Дніпро,Змішана вікова група, керівник Людмила Кузьмичова , хореограф Людмила Никифорова