Підсумки ІІ Фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Bugaz Aqua Fest” 12-17 червня 2018р

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Бурдейний Єгор, м.Одеса, Середня вікова група, педагог Останін Олександр

2.Ансамбль танцю "Пролісок", Спеціалізований навчально-виховний комплекс "Пролісок", м.Ужгород, Вікова група Цьомочки, керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

Лауреати ІІ премії

1.Хореографічний колектив "Оскар", Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Вікова група Цьомочки, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

2.Дитячий хореографічний колектив "Счастье", м.Одеса, Молодша вікова група, художній керівник, хореограф Зарецька Дар'я Павлівна

3.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Молодша вікова група, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна, педагог-керівник Мадзарі Ірина Володимирівна

4.Естрадно-хореографічний колектив "МІЛЕНІУМ", Міський будинок дитячої та юнацької творчості, м.Теплодар, Середня вікова група, керівник гуртка -методист Кириленко Ірина Миколаївна

5.Естрадно-хореографічний колектив "МІЛЕНІУМ", Міський будинок дитячої та юнацької творчості, м.Теплодар, Старша вікова група, керівник гуртка -методист Кириленко Ірина Миколаївна

6.Танцювальна студія "Alpha Dance Stars", м.Вінниця, Змішана вікова група, хореограф Заморуєва Світлана Вікторівна, директор Герасимова Ірина Валеріївна

Лауреати ІІІ премії

1.Хореографічний колектив сучасного танцю "Fantazy Dance", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Помічна, Молодша вікова група, хореограф Лиходід Тетяна Олександрівна

2.Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України, Баскін Валерій Павлович, керівник, хореограф-постановник Зимовченко Ольга Миколаївна, репетитор-хореограф Приходько Тетяна Олександрівна

3.Дитячий хореографічний колектив "Счастье", м.Одеса, Змішана вікова група, художній керівник, хореограф Зарецька Дар'я Павлівна

Лауреати ІV премії

1.Хореографічний колектив "Скарлет", Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Середня вікова група, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Тріо Доценко Софія, Серебрякова Дар'я та Рахлицька Анна, Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна, педагог-керівник Мадзарі Ірина Володимирівна

2.Зразковий хореографічний колектив "АКВАРЕЛЬКИ", Загальноосвітня школа №25 І – ІІІ ступенів, м.Одеса, Молодша вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

3.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Середня вікова група, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна, педагог-керівник Мадзарі Ірина Володимирівна

4.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", м.Одеса, Старша вікова група, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна, педагог-керівник Мадзарі Ірина Володимирівна

5.Зразковий хореографічний колектив "АКВАРЕЛЬКИ", Загальноосвітня школа №25 І – ІІІ ступенів, м.Одеса, Змішана вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

6.Private Sanko Schools, Gaziantep Turkey, Змішана вікова група, керівники Bahadir Mete Horasan & Ayca Anlar

7.Зразковий хореографічний колектив "Зорецвіт", Дитяча музична школа, с.Сенча Полтавська область, Змішана вікова група, хореограф-постановник, керівник, костюмер, викладач хореографічних дисциплін, художній керівник Сердюк Каріна Володимирівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Студія танцю "FUSION", Дитяча театральна школа, м.Одеса, Старша вікова група, хореограф-постановник Домбровська Наталя Євгенівна

Лауреати ІІ премії

1.Народний художній колектив ансамбль танцю "Радість", ОНВК "Гармонія", м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Терепора Раїса Микитівна, хореограф постановник Буянкова Майя

Лауреати ІІІ премії

1.Балахніна Єва, Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Молодша вікова група, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

2.Студія танцю "Звёзды востока", Група "Star Dance", Школа "Светоч", м.Одеса, Змішана вікова група, керівник Краснікова Наталія, хореограф-постановник Кравчук Ольга

Лауреати ІV премії

1.Козаченко Ірина, Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Середня вікова група, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

НОМІНАЦІЯ СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Башкірова Марія, Студія сортивного танцю "Maxidance", Середня вікова група, керівник та тренер студії Дороніна Вікторія, директор студії Дороніна Світлана

2.Студія сортивного танцю "Maxidance", команда "Gem Girls”, м.Одеса, Змішана вікова група, керівник та тренер студії Дороніна Вікторія, директор студії Дороніна Світлана

Лауреати ІІ премії

1.Бандурка Єлизавета, Студія сортивного танцю "Maxidance", Старша вікова група, керівник та тренер студії Дороніна Вікторія, директор студії Дороніна Світлана

Лауреати ІІІ премії

1.Сапожнікова Александра, Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Вікова група Цьомочки, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

Лауреати ІV премії

1.Томченко Євгенія, Дитяча музична школа, с.Кароліно-Бугаз, Середня вікова група, керівник Алєксєєва Наталя Вікторівна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "Одеса-стар", ЦДЮТ "Самоцвіти", м.Одеса, Середня вікова група, керівники Бевзюк Олександр Васильович та Бевзюк Наталія Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "МРІЯ", Центр позашкільної роботи "Мрія", смт.Баришівка Київська обл., Вікова група Цьомочки, керівник Пріхнич Лариса Іванівна

НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ

Лауреати І премії

1.Студія танцю "Звёзды востока", Школа "Светоч", м.Одеса, Змішана вікова група (“Крылья”, “Дум тэк”), керівник та постановник Краснікова Наталія

Лауреати ІІ премії

1.Студія танцю "Звёзды востока", Школа "Светоч", м.Одеса, Змішана вікова група (“Бэйби восток”, “Куклы”), керівник та постановник Краснікова Наталія

2.Студія танцю "Звёзды востока", Школа "Светоч", м.Одеса, Змішана вікова група (“Карнавал”, “Змеи”), керівник та постановник Краснікова Наталія

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР

Лауреати І премії

1.Тріо Стукалова Аліна, Корнієнко Аріана, Водянов Кирил, смт.Великодолинське, Одеська обл., Середня вікова група, керівник Богаченко Олена Миколаївна

2.Бурий Артем, смт.Великодолинське Одеська обл., Середня вікова група, керівник Богаченко Олена Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Ушканова Дар'я, смт.Великодолинське Одеська обл., Середня вікова група, керівник Богаченко Олена Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Заєць Ілля, ЦДЮТ “Моряна”, м.Одеса, Середня вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

2.Говбан Едуард, Вокально-естрадна студія "Muzic joy", м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Вишневська Олена Володимирівна

3.Шаповал Катерина, Дитяча музична школа №13, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Кисельова Людмила Андріївна

4.Кругляков Владислав, Вокальна студія “Star Friends”, м.Одеса, Середня вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

5.Коновалов Костянтин, Дитяча музична школа №13, м.Одеса, Середня вікова група, керівник Кисельова Людмила Андріївна

6.Слабідкер Олександра, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Вікова група дорослі, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

7.Артем Акопян, м.Білгород-Дністровський, Вікова група дорослі, викладач Приймак Павло Іванович

8.Чарчян Едгар, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Вікова група дорослі, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1.Поданева Аріна, Досуговий центр "Галактика", м.Одеса, Вікова група Цьомочки, керівник Шехтерман Ольга Федорівна

2.Софія Єзерова, м.Одеса, Молодша вікова група, вокальний педагог Дмитро Капітан

3.Маслєнкова Єва, Вокальна студія “Star Friends”, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

4.Сидорова Дарина, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

5.Новоселецька Юлія, Вокально-хореографічний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, м.Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

6.Говбан Марта, Вокальна студія “Star Friends”, м.Одеса, Середня вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

7.Волочай Андрій, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Середня вікова група, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

8.Горенець Олександра, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

9.Третяк Вероніка, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Середня вікова група, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

Лауреати ІІІ премії

1.Євтушенко Анастасія, Вокальна студія “Star Friends”, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

2.Андрієнко Аріна, Вокальна студія “Star Friends”, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Звездун Тетяна Миколаївна

3.Гурінчик Злата, Вокальна Студія 119, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник студії, педагог по вокалу Бурдейна Юлія Ігорівна

4.Тележинська Дар'я, Вокально-хореографічний ансамбль "Юність Дніпра" (дитячий склад), при МКЗК "ВХА "Юність Дніпра" ДМР, м.Дніпро, Молодша вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник з вокалу, артистка хору ансамблю МКЗК “ВХА "Юність Дніпра" Федорова Юлія Миколаївна

5.Гуцанова Вeроніка, Дитяча музична школа, м.Біляївка, Середня вікова група, викладач сольного співу Кукурінчук Тeтяна Вікторівна

6.Осипенко Валерія, Музична школа, м.Помічна, Середня вікова група, викладач Білоус Тетяна Анатоліївна

7.Мальована Ірина, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

Лауреати ІV премії

1.Підгорна Ганна, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Молодша вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

2.Мальований Єгор, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Молодша вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

3.Білецька Вероніка, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Дует Сельдіна Радміла та Сельдін Михайло, Вокально-хореографічний ансамбль "Юність Дніпра" (дитячий склад), при МКЗК "ВХА "Юність Дніпра" ДМР, м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник з вокалу, артистка хору ансамблю МКЗК “ВХА "Юність Дніпра", Федорова Юлія Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Дует Годій Божена і Годій Ярина, Вокально-хореографічний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, м.Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

2.Дует Візир Дар'я та Орєхова Поліна, Вокально-хореографічний ансамбль "Юність Дніпра" (дитячий склад) при МКЗК "ВХА "Юність Дніпра" ДМР, м.Дніпро, Середня вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник з вокалу, артистка хору ансамблю МКЗК “ВХА "Юність Дніпра" Федорова Юлія Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Тріо Машталер Вероніка, Терехова Кіра, Сенчишина Анна, Зразковий Вокально-хореографічний ансамбль "Жайвір", Палац Культури "Металург", м.Дніпро, Молодша вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Баскін Валерій Павлович, керівник, педагог вокалу Баскіна Тетяна Дмитрівна, репетитор з вокалу Перепичай Євгенія Ігорівна

Лауреати ІV премії

1.Вокальна група "Smail", Досуговий центр "Галактика", м.Одеса, Вікова група Цьомочки, керівник Шехтерман Ольга Федорівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Третяк Олександра, Дитяча музична школа, м.Зіньків Полтавська обл., Середня вікова група, викладач по класу бандури Ремньова Наталія Петрівна

2.Лозовська Анастасія, Дитяча музична школа №13, м.Одеса, Старша вікова група, керівник Кисельова Людмила Андріївна

3.Зайцева Iрина, м.Тростянець Сумська область, Старша вікова група, викладач вокалу Книшенко Наталiя Петрiвна

4.Решняк Дар’я, Дитяча музична школа №13, м.Одеса, Старша вікова група, керівник Кисельова Людмила Андріївна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Вокально – хореографічний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, м.Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна, викладач танцю Стельмах Руслана Ростиславівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Берест Єгор, Дитяча музична школа, м.Зіньків Полтавська обл., Середня вікова група, викладач по класу бандури Ремньова Наталія Петрівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ 

Лауреати І премії

1.Ансамбль бандуристів, Дитяча музична школа, м.Зіньків Полтавська обл., Середня вікова група, викладач по класу бандури Ремньова Наталія Петрівна