Підсумки ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики “Витоки Voice” 8,9 травня 2018

ГРАН ПРІ

Квартет "Краски", ДМШ №3, м.Одеса, художній керівник Смірнова Світлана Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Зразковий вокальний ансамбль "Веселі нотки", Дитяча музична школа №2, Молодша вікова група, керівник Килимник Тетяна Євгенівна

2.Ансамбль Народного художнього колективу хору "Тоніка", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Старша вікова група, керівник гуртка Рудь Наталія Миколаївна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Баранов Любомир, Дитяча музична школа №2, м.Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Килимник Тетяна Євгенівна

2.Доколова Софія, Дитяча музична школа №2, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник Килимник Тетяна Євгенівна

3.Сібілева Олена, Школа естетичного виховання, м.Генічеськ, Старша вікова група, викладач вищої категорії

Лауреати ІІ премії

1.Ансамбль "КОНТРАСТ", Дитяча школа мистецтв, м.Ізяслав, Середня вікова група, керівник Станійчук Оксана Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Палагнюк Андрій, Школа естетичного виховання Генічеської районної ради, смт.Рикове Херсонська обл., Середня вікова група, керівник, викладач Палагнюк Ольга Іаківна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати ІІІ премії

1.Михалків Аліна, Районний будинок дитячої та юнацької творчості, м.Заліщики, Вікова група Цьомочки, керівник Іліщук Олександра Адамівна

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати І премії

1.Народний художній колектив Хор "Тоніка", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник гуртка, методист вищої категорії Рудь Наталія Миколаївна

2.Хоровий колектив ІІ курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, м.Хмельницький, Старша вікова група, керівник Качуринець Лілія Валеріївна

3.Зразковий дитячий хоровий колектив "Забава", ДМШ №3, м.Одеса, Змішана вікова група, художній керівник Смірнова Світлана Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Молодший хор дівчаток, Міська дитяча хорова школа, м.Кам’янець-Подільський, Молодша вікова група, художній керівник і диригент Овчарук Катерина Олександрівна

2.Народний художній колектив хор "Скворушка", Обласний палац дитячої та юнацької творчості, м.Харків, Старша вікова група, художній керівник хору Іванова Юлія Миколаївна

3.Студентський хор 4 курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, м.Хмельницький, Вікова група дорослі, художній керівник Найда Віра Юріївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІV премії

1.Дует бандуристів "Canzona", Музична школа, м.Хотин, Середня вікова група, старший викладач Музичної школи Сельська Марія Василівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Дует скрипалів Олена Ридчук та Валеріїя Думанська, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Старша вікова група, викладач Васячкіна Людмила Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Емірасанова Емінє, Школа естетичного виховання Генічеської районної ради, смт.Рикове Херсонська обл., Молодша вікова група, керівник Камбурова Аліє Рустемівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

1.Ансамбль скрипалів "Веселі смички", Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник Горобець Лілія Анатоліївна

2.Інструментальне тріо Валерія Боднар, Іван Івахов, Олександр Хатько, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Середня вікова група, викладач класу фортепіано Колосовська Ольга Вячеславівна, викладач класу скрипки Білоус Людмила Василівна

Лауреати ІІ премії

1.Інструментальне тріо, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Середня вікова група, викладач фортепіано Чорненька Світлана Іванівна, викладач гітари Рікановська Олеся Юріївна

Лауреати ІІІ премії

1.Ансамбль скрипалів "Гонджелєр", Школа естетичного виховання Генічеської районної ради смт.Рикове Херсонська обл., Змішана вікова група, керівник Кешфедінова Селіме Енверівна