Підсумки ІІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу “Витоки Dance” 8,9 травня 2018

ГРАН ПРІ

Зразковий танцювальний колектив "Візерунок" ПК Тернівський, м.Кривий Ріг керівник Клименко Тетяна Василівна

та

Зразковий художній хореографічний колектив "Зіронька" ЦДЮТ № 3 Харківської міської ради, м.Харків, керівник Федцова Людмила Іванівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лаурети І премії

1.Дитячий танцювальний колектив "Росава", Міська школа мистецтв №1, м.Кривий Ріг, Молодша вікова група, керівник Ігнатенко Олена Василівна

2.Народний аматорський ансамбль танцю "Веселка", Міський будинок культури, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник Петрина Оксана Василівна

3.Народний аматорський ансамбль танцю "Веселка", Міський будинок культури, м.Хмельницький, Старша вікова група, керівник Петрина Оксана Василівна

Лаурети ІІ премії

1.Дитячий колектив народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів, вікова група Цьомочки, керівник Копій Наталія Ярославівна

2.Зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт", Народний дім, м.Червоноград, Середня вікова група, керівник Прібега Людмила Віталіївна

3.Приватна хореографічна студія "Квіти життя", с.Яблунів Тернопільська обл., Змішана вікова група, керівник Дереворіз Оксана Василівна

Лаурети ІІІ премії

1.Зразковий дитячий ансамбль народного танцю “Джерельця Карпат”, м.Ужгород, Середня вікова група, художній керівник Михайло Сачко

2.Хореографічний колектив "Ексклюзив", Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, Вікова група дорослі, викладач кафедри хореографії Дриваленко Лариса Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лаурети І премії

1.Дитяча Академія танцю “Джерельця Карпат”, м.Ужгород, Вікова група Цьомочки засновник та керівник Ерік Сачко

2.Дитячий колектив народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів, вікова група Цьомочки, керівник Копій Наталія Ярославівна

3.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Молодша вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

4.Колектив сучасного танцю "Щастя", Центр дитячої та юнацької творчості №3, м.Харків Молодша вікова група, керівник Кушнірчук Ірина Володимирівна

Лаурети ІІ премії

1.Театр танцю "L.D.", БФ "Світ мистецтва", м.Хмельницький, Вікова група цьомочки, художній керівник Дриваленко Лариса Миколаївна

2.Зразковий хореографічний колектив “Енерджі”, Народний Дім, смт.Красне Львівська обл., Змішана вікова група, хореографи Сторонянська Ірина Ігорівна та Іваськів Сергій Романович

Лаурети ІІІ премії

1.Зразковий ансамбль сучасного танцю "ФРЕШ", Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Шенькарук Юлія Юріївна

2.Зразковий ансамбль сучасного танцю "ФРЕШ", Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник Шенькарук Юлія Юріївна

Лаурети ІV премії

1.Народний колектив сучасного танцю "Імперія", ЗОШ №11, м.Чернівці, Молодша вікова група, художній керівник та хореограф Самедінова-Сарнавська Ірина Олексіївна

2.Студія сучасного танцю "Аторіс", м.Хмельницький, Змішана вікова група, художній керівник Ковтун Маргарита Юріївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лаурети І премії

1.Лі Хатчінс Златаслава, Школа танцю "Рондо", м.Запоріжжя, Молодша вікова група, хореограф Міндак Тетяна Вікторівна

2.Мистецьке об’єднання "Едельвейс", Міський палац культури, м.Рівне, Середня вікова група, керівник Гопанчук Олена Вікторіана

Лаурети ІІІ премії

1.Зразковий аматорський ансамбль танцю "Первоцвіт", м.Копичинці, Змішана вікова група, керівник Дереворіз Оксана Василівна

2.Приватна хореографічна студія "Квіти життя", смт.Гусятин Тернопільська обл., Змішана вікова група, керівник Дереворіз Оксана Василівна

Лаурети ІV премії

1.Фітнес клуб "Аторіс", м.Хмельницький, Змішана вікова група, педагог Дмитренко Юлія Сергіївна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лаурети І премії

1.Олена-Кіра Левченко, Хореографічна студія "ART-CLASSIC", Обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Старицького, м.Хмельницький, Молодша вікова група, керівник та викладач Ярошенко Дар'я Вікторівна

2.Дячок Даніела, Академія танцю, м.Львів, Середня вікова група, керівник Гражуліс Лілія Шакурівна

3.Роюк Марія, Хореографічна студія "ART-CLASSIC", Обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Старицького, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник та викладач Ярошенко Дар'я Вікторівна

4.Хореографічна студія "ART-CLASSIC", Обласний академічний музично-драматичний театр ім.М.Старицького, м.Хмельницький, Середня вікова група, керівник та викладач Ярошенко Дар'я Вікторівна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лаурети І премії

1.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Старша вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

Лаурети ІІ премії

1.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Середня вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

Лаурети ІІІ премії

1.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Молодша вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ

Лаурети І премії

1.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Старша вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

Лаурети ІІ премії

1.Народний художній колектив України ансамблю стилізованого бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, Середня вікова група, художній керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

Лаурети ІІІ премії

1.Студія танцю "Ренесанс", Гарнізонний Будинок Офіцерів, м.Старокостянтинів, Молодша вікова група, керівник, тренер Медзата Алла Олександрівна