Підсумки ІІІ Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу "Віват, Витоки!" 13-15 квітня 2018

ГРАН ПРІ

Хореографія

Зразковий ансамбль естрадного танцю "Бусінка" Палац культури "Молодіжний", м.Миколаїв

керівники Сухопара Марія Василівна та Василицька Ануш Олександрівна

Вокал

Український народний самодіяльний хор "Жайвір" Полтавське тампонажне управління ПАТ "Укрнафта", м.Полтава

художній керівник Петрова Тетяна Миколаївна концертмейстер Козлов Борис Никонорович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Бусінка", Палац культури "Молодіжний", м.Миколаїв, Молодша вікова група, керівники Сухопара Марія Василівна та Василицька Ануш Олександрівна

2.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Бусінка", Палац культури "Молодіжний" м.Миколаїв, Змішана вікова група, керівники Сухопара Марія Василівна та Василицька Ануш Олександрівна

3.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Бусінка", Палац культури "Молодіжний", м.Миколаїв, Середня вікова група, керівники Сухопара Марія Василівна та Василицька Ануш Олександрівна

Лауреати ІІ премії

1.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м.Львів, Вікова група Цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Дністрянська Наталія

2.Народний художній колектив "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м.Львів, Молодша вікова група, педагог Милявська Христина Русланівна

Лауреати ІІІ премії

1.Народний аматорський хореографічний колектив "Ярославна", Районний будинок культури м. Бобровиця Чернігівська обл., Вікова група Цьомочки, керівник Гончарова Ірина Миколаївна

2.Культурно-мистецький центр "Острів дитинства", ЦДЮТ Залізничного р-ну, м.Львів, Вікова група Цьомочки, хореограф-постановник Аліна Войтович, репетитор Анастасія Лінник

3.Художній колектив "DiaDance", Група "Янголята", ГО "КіТ", м.Львів, Молодша вікова група, художній керівнки Міщук Діана Вікторівна

Лауреати ІV премії

1.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Широківська школа мистецтв, смт.Широке Дніпропетровська обл., Молодша вікова група, керівник Григорович Марина Анатолівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Ансамбль естрадного танцю "Карамель", м.Вінники, Вікова група Цьомочки ("Веселі Тролі"), керівники Мелимук Христина Володимирівна, Селезньова Анастасія Сергіївна

2.Народний художній колектив Театр-студія "Музична казка", Центр естетичного виховання, м.Запоріжжя, Середня вікова група, художній керівник Надія Учкіна, керівник Литвиненко Христина Юріївна

Лауреати ІІ премії

1. Ансамбль танцю "Forever", Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Голосіївського р-ну, м.Київ, Молодша вікова група, педагоги-хореографи Вітько Катерина Володимирівна та Баглай Аліна Андріївна

2.БДЮТ "НАДІЯ", м.Львів, Середня вікова група, керівник Приймачук Надія Ярославівна

3.Художній колектив "DiaDance", ГО "КіТ", м.Львів, Змішана вікова група, художній керівнки Міщук Діана Вікторівна

Лауреати ІV премії

1.Пряничнікова Дар'я, Зразковий ансамбль сучасного танцю "Жемчужина", Міський палац культури "Корабельний", м.Миколаїв Миколаївська обл., Молодша вікова група, керівник Кобельчук Наталія Миколаївна

2.Художній колектив "DiaDance", Група "Чарівний сад", ГО "КіТ", м.Львів, Молодша вікова група, художній керівнки Міщук Діана Вікторівна

3.Художній колектив "DiaDance", Старша група, ГО "КіТ", м.Львів, Змішана вікова група, художній керівнки Міщук Діана Вікторівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Дитяча Академія Танцю "Джерельця Карпат", м.Ужгород, Молодша вікова група ("Веснянка", "Веселі гноміки" ), засновник та керівник Сачко Ерік Михайлович, викладач Синичко Васелина Петрівна

2.Зразковий ансамбль танцю "Бойківчанка", м.Долина, Змішана вікова група, керівник Лопух Надія Василівна, хореограф Олександра Чура

Лауреати ІІ премії

1.Дитяча Академія Танцю "Джерельця Карпат", м.Ужгород, Молодша вікова група ("Нарцисове поле", "Баранята"), засновник та керівник Сачко Ерік Михайлович, викладач Синичко Васелина Петрівна

2.Дитячий хореографічний колектив "Едельвейс", Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Бахмач Чернігівська обл., Середня вікова група, керівник Іваненко Оксана Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Ансамбль естрадного танцю "Карамель", м.Вінники, Вікова група Цьомочки ("Гопачок"), керівники Мелимук Христина Володимирівна, Селезньова Анастасія Сергіївна

2.Дитячий хореографічний колектив "Едельвейс", Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Бахмач Чернігівська обл., Змішана вікова група, керівник Іваненко Оксана Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Художній колектив "DiaDance", Група "Тіп-Топ", ГО "КіТ", м.Львів, Вікова група Цьомочки, художній керівнки Міщук Діана Вікторівна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль бального танцю "Вдохновение", ПК "Мистецький", м.Кривий Ріг, Середня вікова група, керівники Шумило Юлія Сергіївна та Шумило Євген Володимирович

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль бального танцю "Вдохновение", ПК "Мистецький", м.Кривий Ріг, Молодша вікова група, керівники Шумило Юлія Сергіївна та Шумило Євген Володимирович

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Дитяча хореографічно-балетна студія, м.Долина, Молодша вікова група, хореограф Лопух Анастасія Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1.Дитяча хореографічно-балетна студія, м.Долина, Вікова група Цьомочки, хореограф Лопух Анастасія Ігорівна

Лауреати ІV премії

1.Народний аматорський хореографічний колектив "Ярославна", Районний будинок культури, м. Бобровиця Чернігівська обл., Середня вікова група, керівник Гончарова Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м.Львів, Вікова група Цьомочки (“Решито”, “Ходить гарбуз по городу”), керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Дністрянська Наталія

2.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстери Бендовська Дарина та Булгакова Тетяна

3.Народний художній колектив "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м.Львів, Старша вікова група, керівник Холова Вероніка Богданівна

Лауреати ІІ премії

1.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м.Львів, Вокально-хореографічна композиція “Коломийка”, Вікова група Цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Крутник Олена

Лауреати ІІІ премії

1.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м.Львів, Вікова група Цьомочки ("Булька", "Зайчики"), керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстери Бендовська Дарина та Дністрянська Наталія

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Артеменко Софія, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Молодша вікова група ("Батькам"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

2.Коломієць Катерина, Естрадний колектив "ВЕСЕЛКА", с.Рожни Київська обл., Молодша вікова група, керівник Коломієць Віра Володимирівна

3.Розалія Курочка, Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м.Львів, Середня вікова група, керівник Котовський Сергій Йосифович

4.Самойленко Дар’я, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Середня вікова група ("Намалюй"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

5.Джуман Олена-Марія, Дитяча музична школа № 5, м.Львів, Середня вікова група ("Sous le ciel de Paris"), старший викладач Леськів Ірина Ігорівна

6.Ковальчук Оксана, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Вікова група дорослі ("Мир над Україною")

7.Ковальчук Оксана, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Вікова група дорослі ("Планета прагне любові")

8.Зубенко Ілона, Районний будинок культури, смт.Новгородка Кіровоградська обл., Вікова група дорослі

9.Дует Артеменко Софія та Ковальчук Оксана, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Змішана вікова група, керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

10.Вокальний ансамбль "Мрійниці", Районний будинок культури, смт.Новгородка, Кіровоградська обл., Вікова група дорослі, керівник Зубенко Ілона Олександрівна

Лауреати ІІ премії

1.Калина Ярина, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

2.Артеменко Софія, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Молодша вікова група ("Зелений гай"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

3.Половенко Віталіна, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Молодша вікова група ("Ми разом"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

4.Самойленко Дар’я, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Середня вікова група ("Наша пісня"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

5.Березовська Аріна, Естрадний колектив "ВЕСЕЛКА", с.Рожни Київська обл., Старша вікова група, керівник Коломієць Віра Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Чепурна Маріна, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Вікова група Цьомочки, керівник Васюта Леся Василівна

2.Чабаєва Катерина, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

3.Яцишин Анастасія, м.Миколаїв Львівська обл., Молодша вікова група, керівник Іванковська Дарина Андріївна

4.Коссак Адріана, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

5.Жаровська Роксолана, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Молодша вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

6.Родак Юліана, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Середня вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

7.Джуман Олена-Марія, Дитяча музична школа № 5, м.Львів, Середня вікова група ("Я маю крила"), старший викладач Леськів Ірина Ігорівна

Лауреати ІV премії

1.Коссак Роксоляна, Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Вікова група Цьомочки, керівник Васюта Леся Василівна

2.Єременко Ксенія, Аматорська студія естрадного вокалу "Звезда", м.Миколаїв Миколаївська обл., Молодша вікова група, керівник Овсяннікова Світлана Миколаївна

3.Половенко Віталіна, Вокальна студія "Мелодайн", с.Першотравневе Одеська обл., Молодша вікова група ("Тик – так ходики"), керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

4.Вокальний ансамбль "Веснівка", ЦДЮТ МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, Змішана вікова група, керівник Васюта Леся Василівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Юрчук Валерія, Палац дітей та молоді управління освіти і науки міської ради, м.Новоград-Волинський, Середня вікова група, керівник Кучинська Галина Оксенівна

2.Шамшур Вікторія, Палац дітей та молоді управління освіти і науки міської ради, м.Новоград-Волинський, Середня вікова група, керівник Кучинська Галина Оксенівна

3.Народний вокальний ансамбль ветеранів "Рідні наспіви",Палац культури “Карачуни”, м.Кривий Ріг, Вікова група дорослі, Художній керівник Ходак Олександр Миколайович

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати І премії

1.Зразковий фольклорний ансамбль "Мальва", Палац дітей та молоді управління освіти і науки міської ради, м.Новоград-Волинський, Змішана вікова група, керівник Кучинська Галина Оксенівна, акомпаніатор Михайло Айдибалов

 НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати І премії

1.Культурно-мистецький центр "Острів дитинства", ЦДЮТ Залізничного р-ну, м.Львів, Змішана вікова група, педагог Ольга Синопол

Лауреати ІІ премії

1.Гурток організатори дозвілля "Браво", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48, м.Миколаїв Миколаївська обл., Молодша вікова група, керівник Хрипко Ірина Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Змішана вікова група, режисер-постановник Слесаренко Ірина Миколаївна, помічник режисера Васюта Марія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ / АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Лауреати І премії

1.Шостак Марія, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Шостак Олександр, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

2.Немтінова Софія, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

3. Герасименко Поліна, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

4.Петрова Катерина, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

Лауреати ІV премії

1.Надаєнко Ілля, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна

2.Бабкіна Єлізавета, Театрально-естрадна студія "Лицедії", м.Вишгород, Середня вікова група, керівник Слесаренко Ірина Миколаївна