Підсумки V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики “Галицькі Самоцвіти” 9-10 березня 2018р

ГРАН ПРІ

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Зорецвіт"

Міський Палац культури ім. О. А. Шабельника м.Бердичів Житомирська область

керівник Заслужений працівник культури України Пупін Василь Іванович

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Олійник Єлизавета, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів, м.Миколаїв Миколаївська обл., Середня вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

2.Ткачук Діана, Палац культури "Мінерал", м.Калуш, Середня вікова група, керівник зразково-вокальної студії "Ліра", Лісовська Оксана Омелянівна

3.Якобець Данієла, Музична школа №1, м.Чернівці, Буковинська народна пісня "Від Буковини на південь…", Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

4.Горобець Єлизавета, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів, м.Миколаїв Миколаївська обл., Старша вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

5.Гушул Анна, Палац культури "Мінерал", м.Калуш, Старша вікова група, керівник зразково-вокальної студії "Ліра" Лісовська Оксана Омелянівна

Лауреати ІІ премії

1.Мельник Тетяна, Палац культури "Мінерал", м.Калуш, Середня вікова група, керівник зразково-вокальної студії "Ліра" Лісовська Оксана Омелянівна

2.Якобець Данієла, Музична школа №1, м.Чернівці, Румунська народна пісня "Зелена пелюстка квітки", Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

3.Пономаренко Анна, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, "Було літо", Старша вікова група, викладач народного вокалу Величко Тетяна Олексіївна

4.Пономаренко Анна, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, "Виспівує соловейко", Старша вікова група, викладач народного вокалу Величко Тетяна Олексіївна

5.Мороз Марія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, "Висока верба", Старша вікова група, викладач народного вокалу Величко Тетяна Олексіївна

6.Мороз Марія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, "Ой, піду я понад лугом", Старша вікова група, викладач народного вокалу Величко Тетяна Олексіївна

Лауреати ІV премії

1.Черевко Альона, ДМШ ім.І.П. Шульги, с.Сигнаївка Черкаська обл., Старша вікова група, викладач по класу сольного співу Підмогильна Ірина Анатоліївна

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Чоловічий квартет "Слобожанські козаки", Відділ культури і туризму Первомайської РДА, м.Первомайський Харківська обл., Вікова група дорослі, керівник Мунтян Ірина Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1.Дует Белова Катерина та Світюк Ніколь, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів, м.Миколаїв Миколаївська обл., Молодша вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

Лауреати ІІІ премії

1.Каур Тетяна, Олійник Єлизавета, Горобець Єлизавета, Лисенко Анна, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів, м.Миколаїв Миколаївська обл.,Старша вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

Лауреати ІV премії

1.Вокальний дует "Шарм", ДМШ ім.І.П. Шульги, с.Сигнаївка Черкаська обл., Старша вікова група, викладач по класу сольного співу Підмогильна Ірина Анатоліївна

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів, м.Миколаїв Миколаївська обл., Молодша вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

2.Вокальний ансамбль "Веселад", ДШМ №2 ім. М.Вериківського, м.Київ, Середня вікова група, керівник Зав. відділом народного співу, викладач вищої категорії Мякота Вікторія Володимирівна

3.Фольклорний гурт "Ґаздиньки", Палац культури "Мінерал", м.Калуш, Середня вікова група керівник зразково-вокальної студії "Ліра", Лісовська Оксана Омелянівна

4.Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Міський Палац творчості учнів м.Миколаїв Миколаївська обл., Змішана вікова група, керівник Квітка Ірина Сергіївна

Лауреати ІІ премії

1.Вокальний ансамбль "Веселад", ДШМ №2 ім. М.Вериківського, м.Київ, Молодша вікова група, керівник Зав. відділом народного співу, викладач вищої категорії Мякота Вікторія Володимирівна

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Вокальний ансамбль "ДРУЗІ", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, м.Дрогобич, Молодша вікова група, керівник Антоник Наталія Володимирівна

2.Гурт "Арніка", Палац культури "Мінерал", м.Калуш, Середня вікова група, керівник зразково-вокальної студії "Ліра" Лісовська Оксана Омелянівна

Лауреати ІV премії

1.Вокально-хореографічний ансамбль "Феєрія", Дитяча школа мистецтв №5, м.Львів, Старша вікова група, старший викладач Леськів Ірина Ігорівна

2.Вокальний колектив "Dolce far niente", Дитяча музична школа, смт.Божедарівка Дніпропетровська обл., Змішана вікова група, викладач, хормейстер Росіна Ганна Вікторівна

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Петрова Аліса, ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка, м.Черкаси, В. Верховинець "Біла квочка", Молодша вікова група, викладач з вокалу Мусеровська Лідія Олексіївна

2.Петрова Аліса, ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка, м.Черкаси, Я. Янушкевич "Бабусина помічниця" , Молодша вікова група, викладач з вокалу Мусеровська Лідія Олексіївна

3.Носенко Софія, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, G.Carissimi "Non posso vivere", Середня вікова група, викладач Шолох Оксана Михайлівна

4.Носенко Софія, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Українська народна пісня "Терен,терен, та не хміль”, Середня вікова група, викладач Шолох Оксана Михайлівна

5.Мариняк Софія, Дитяча музична школа №5, м.Львів, А.Кос.Анатольський "Ой, летіли соловейки" , Середня вікова група, старший викладач Леськів Ірина Ігорівна

6.Мариняк Софія, Дитяча музична школа №5, м.Львів, В.А.Моцарт Арія Керубіно з опери "Весілля Фігаро", Середня вікова група, старший викладач Леськів Ірина Ігорівна

7.Шандро Андрій, Музична школа №1, м.Чернівці, Обробка укр.народної пісні М.Лисенко "Казав мені батько…", Старша вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

Лауреати ІІІ премії

1.Ткачук Ольга, Музична школа №3, м.Чернівці, К.Сен-Санс "Ave Maria" , Середня вікова група, старший викладач Слепінюк Злата Іларіонівна

2.Ткачук Ольга, Музична школа №3, м.Чернівці, А.Кос-Анатольський "Пастушка" , Середня вікова група, старший викладач Слепінюк Злата Іларіонівна

3.Слепінюк Джулія, Музична школа №3, м.Чернівці, C.Franc "Panis angelicus" , Середня вікова група, старший викладач Мінтянська Анжела Іларіївна

4.Слепінюк Джулія, Музична школа №3, м.Чернівці, В.А.Моцарт "Туга за весною", Середня вікова група, старший викладач Мінтянська Анжела Іларіївна

5.Кукуруза Володимир, Музична школа №1, м.Чернівці, Ф. Шуберт "Sanctus", Старша вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

6.Кукуруза Володимир, Музична школа №1, м.Чернівці, В Обдуленко "Все одно знайду", Старша вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

Лауреати ІV премії

1.Костенюк Анна, Музична школа №3, м.Чернівці, О.Мідик "Край наш дорогий", Середня вікова група, старший викладач Мінтянська Анжела Іларіївна

2.Костенюк Анна, Музична школа №3, м.Чернівці, М.Мафтуляк “Буковиночка" , Середня вікова група, старший викладач Мінтянська Анжела Іларіївна

3.Іванова Лілія, Музична школа №1, м.Чернівці, С.Людкевич "Сонце ся сховало", Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

4.Іванова Лілія, Музична школа №1, м.Чернівці, М.Лисенко, арія Цвіркунки "Ой надіну черевички" з оперети "Чорноморець" , Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

5.Шандро Андрій, Музична школа №1, м.Чернівці, Н.Тітов "Не пой, красавица, при мне" , Старша вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

6.Танасієвич Анастасія, Музична школа №3, м.Чернівці, Л.Левченко "Пречиста Мати" , Старша вікова група, старший викладач Слепінюк Злата Іларіонівна

7.Танасієвич Анастасія, Музична школа №3, м.Чернівці, С.Сабадаш "Ой на плаї скрипка грає", Старша вікова група, старший викладач Слепінюк Злата Іларіонівна

8.Гуцул Макарій, Музична школа №1, м.Чернівці, Ф.Шуберт "Полевая роза", Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна 

9.Гуцул Макарій, Музична школа №1, м.Чернівці, М.Лисенко "Місяцю-князю", Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати ІІІ премії

1.Дует Слепінюк Джулія та Ряба Катерина, Музична школа №3, м.Чернівці, Середня вікова група, старший викладач Мінтянська Анжела Іларіївна

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІІ премії

1.Ансамбль хлопчиків "Зірка надії", Музична школа №1, м.Чернівці, Змішана вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

ХОРИ

Лауреати І премії

1.Хор дівчаток "Sole mio", Дитяча школа мистецтв №2 імені М.І.Вериківського, м.Київ, Молодша вікова група, керівник Панченко Ірина Миколаївна

2.Зразковий колектив вокально-хорова студія "Диво калинове", Центр позашкільної роботи "Північне сяйво", м.Київ, Середня вікова група, керівник студії Заслужена артистка України Оксана Калінчук, диригент хору Тетяна Надолінська

3.Хорова капела "ДаринаЛада", Мелітопольський державний педагогічний університет ім.Б.Хмельницького, м.Мелітополь, Вікова група дорослі, диригент капели - доктор педагогічних наук, професор Наталя Анатоліїна Сегеда

Лауреати ІІ премії

1.Народний художній колектив хор "Веснянка", Центр "АРТ", м.Київ, Молодша вікова група, художній керівник, диригент, відмінник освіти України Ткаченко Оксана Валентинівна, хормейстер Волкова Вікторія

2.Народний художній колектив хор "Веснянка", Центр "АРТ", м.Київ, Середня вікова група, художній керівник, диригент, відмінник освіти України Ткаченко Оксана Валентинівна, хормейстер Волкова Вікторія

3.Хор Хорового відділу "Весняні голоси", Музина школа №2, м.Чернівці, Середня вікова група, викладач Чернівецкого обласного коледжу мистецтв ім.С. Воробкевича Гасимова Анна Володимирівна

4.Хор "Родина", НВК ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст., с.Сигнаївка Черкаська область, Змішана вікова група, керівник хору Підмогильна Ірина Анатоліївна

Лауреати ІІІ премії

1.Хор учнів старших класів Ужгородської дитячої школи мистецтв, м.Ужгород, Середня вікова група, керівник хору Швайгер Неля Людвиківна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Липкань Софія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Середня вікова група, викладач Квартальова Людмила Іванівна

Лауреати ІІІ премії

1.Лайко Арсеній, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Молодша вікова група, викладач бандури Смоляр Наталія Миколаївна

2.Дружченко Поліна, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Середня вікова група, викладач бандури Смоляр Наталія Миколаївна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Долгих Мар’я, Дитяча музична школа №9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, Середня вікова група, викладач Баранов Віктор Станіславович

Лауреати ІІ премії

1.Костюченко Дар’я, Дитяча музична школа №9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, Середня вікова група, викладач Баранов Віктор Станіславович

2.Даниїл Дрьомін, Музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, м.Львів, Старша вікова група, музичний педагог Пташник Василь Ярославович

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Химиця Ілона, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівська область, Середня вікова група, викладач вищоі категорії Бандура Наталія Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Стеблюк Вікторія, Музична школа, м.Березне Рівненська область, Середня вікова група, викладач Лісовська Галина Іванівна

2.Діченко Олександра, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Старша вікова група, художній керівник та концертмейстер, викладач-методист по класу класичноі гітари Пархоменко Вадим Валерійович

Лауреати ІІІ премії

1.Фогош Домонкош, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Середня вікова група, викладач Рояк Клара Адальбертівна

2.Стасів Юлія, Дитяча школа мистецтв, м.Стрий, Середня вікова група, викладач вищої категорії Олійник Лілія Іванівна

Лауреати ІV премії

1.Лежніна Марія, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Молодша вікова група, викладач Рояк Клара Адальбертівна

2.Мелентьєв Валерій, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Молодша вікова група, викладач Рояк Клара Адальбертівна

3.Гриців Соломія, Дитяча школа мистецтв, м.Стрий, Середня вікова група, викладач вищої категорії Олійник Лілія Іванівна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ, КОЛЕКТИВИ (МАЛІ ФОРМИ)

Лауреати І премії

1.Тріо молодших класів Богдан Юрченко, Софія Головчук, Володимир Панасюк, Дитяча музична школа №1, м.Вінниця, Середня вікова група, художній керівник Ганська Ольга Олександрівна

2.Дует Мостицька Анна та Біловол Анастасія, Дитяча музична школа №9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, Старша вікова група, викладачі Баранов Віктор Станіславович та Феденченко Ангеліна Юріївна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ОРКЕСТРИ, АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

1.Визирський Зразковий духовий оркестр, Будинок культури, с.Визирка Одеська область, Змішана вікова група, керівник Скочипець Степан Степанович

2.Ансамбль бандуристів "Кобзарик", Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Змішана вікова група, художній керівник та концертмейстер Смоляр Наталія Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Ансамбль гітар "Фанданго", Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, Середня вікова група, художній керівник та концертмейстер, викладач-методист по класу класичноі гітари Пархоменко Вадим Валерійович

2.Народний оркестр народних інструментів викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв, м.Ужгород, Вікова група дорослі, керівник Заслужений артист України Вігула Михайло Олександрович

Лауреати ІІІ премії

1.Ансамбль сопілкарів, с.Заланів Івано-Франківська область,Змішана вікова група, керівник Грицишин Надія Володимирівна

2.Оркестр народних інструментів учнів Ужгородської дитячої школи мистецтв, м.Ужгород, Змішана вікова група, керівник Жужгова Анастасія Анатоліївна

Лауреати ІV премії

1.Зразковий вокально-інструментальний ансамбль "Вишиваночка", Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району, м.Львів, Молодша вікова група, художній керівник Тивонюк Михайло Миколайович, керівники Кунтий Богдан Іванович, Колодій Данило Романович

2.Ансамбль "Подоляни", ДМШ ім.Ф.Д.Ганіцького, м.Кам’янець-Подільський, Змішана вікова група, викладач класу домри Петручик Олена Юхимівна