Підсумки ІІ Відкритого конкурсу піаністів “Віртуозні Самоцвіти” 9-10 березня 2018р

СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Федорович Поліна, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, Вікова група Дебют, викладач –методист Яцинюк Ольга В’ячеславівна

2.Юрченко Богдан, Дитяча музична школа №1, м.Вінниця, Вікова група Дебют, музичний педагог Ганська Ольга Олександрівна

3.Маркевич Ярина, Дитяча музична школа №1, м.Вінниця, Молодша вікова група, педагог ВДМШ №1 по класу фортепіано Плахотнюк Вікторія Валеріївна

4.Єрошенко Єва, Дитяча музична школа № 14 ім.Д.Б.Кабалевського, м.Київ, Молодша вікова група, викладач Шанскова Людмила Василівна

5.Печенюк Дарія, Дитяча музична школаім.Ф.Д.Ганіцького, м.Кам'янець-Подільський, Середня вікова група, викладач фортепіано Марусик Наталія Олексіївна

6.Надгребельна Вікторія, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Середня вікова група, викладач класу фортепіано Собчук Ірина Григорівна

7.Ілечко Катерина, Дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, м.Сокаль, Середня вікова група, директор Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка Думанська Оксана Олександрівна

8.Мазур Софія, Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського, м.Івано-Франківськ, Старша вікова група, викладач по класу фортепіано Михайлів Ніна Василівна

9.Василь Гнатюк, Музичне училище імені Соломії Крушельницької, м.Тернопіль, Вікова група дорослі. музичний педагог Нівельт Майя

Лауреати ІІ премії

1.Карабін Ярина, Дитяча музична школа ім.П.І.Чайковського, м.Ужгород, Вікова група Дебют, викладач Петрова Анелія Василівна

2.Кас'яненко Данiiл, Дитяча музична школа №1 iм.П.I.Чайковського. м.Ужгород, Молодша вікова група, педагог Пiцур Євгенiя Миколаївна

3.Мамченко Ілля, Дитяча музична школа № 1 ім.Чайковського, м.Ужгород, Молодша вікова група, педагог Петрова Анелія Василівна

4.Фенчак Анна, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Молодша вікова група, викладач Чундак Тетяна Анатоліївна

5.Пасатюк Кароліна, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, Старша вікова група, викладач класу фортепіано Собчук Ірина Григорівна

6.Добровенко Ольга, Львівська національна музична академія ім.М.Лисенка, м.Львів, Вікова група дорослі, викладач ЛНМА ім.М.Лисенка Іванюшенко Анна Іванівна

Лауреати ІІІ премії

1.Гуменюк Еммануела, Дитяча музична школаім.Ф.Д.Ганіцького, м.Кам'янець-Подільський, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Марусик Наталія Олексіївна

2.Луців Анастасія, Дитяча музична школа № 1, м.Дрогобич, Вікова група Дебют, викладач Андрієвська Тетяна Вікторівна

3.Молдован Ярослава, Заставнівська музична школа, м.Заставна, Молодша вікова група, вчитель-методист, зав. фортепіанним відділом Гринюк Валентина Іванівна

4.Захарова Катерина, Дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Молодша вікова група, викладач Чундак Тетяна Анатоліївна

5.Белз Марія, Музичний коледж ім. В. Барвінського, м.Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Денис Олена Євгенівна

Лауреати ІV премії

1.Зайченко Єва, Дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка, м.Черкаси, Вікова група Дебют, викладач Холодій Ірина Олександрівна

2.Оробчук Анна, Дитяча школа мистецтв ім.Левка Ревуцького, м.Буча Київська обл., Вікова група Дебют, викладач вищої категорії Ветраченко Тетяна Олександрівна

3.Стукалець Аліса, Школа мистецтв Носівської міської ради, м.Носівка Чернігівська обл., Вікова група Дебют, викладач фортепіано ІІ категорії Харчук Володимир Васильович

4.Апрінцева Юлія, Музична школа №3, м.Чернівці, Вікова група Дебют, старший викладач Синиця Леся Іванівна

5.Гуменюк Елеонора, Дитяча музична школаім.Ф.Д.Ганіцького, м.Кам'янець-Подільський, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Марусик Наталія Олексіївна

6.Матвіїв Вероніка, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівська обл, Вікова група Дебют, викладач, концертмейстер Піх Мар’яна Володимирівна

7.Мова Софія, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівська обл, Вікова група Дебют, викладач, концертмейстер Піх Мар’яна Володимирівна

8.Орлянська Єва, Дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, м.Львів, Вікова група Дебют, викладач Новаківська Ольга Петрівна

9.Дубенська Світлана, Палац культури, м.Луцьк, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Коваль Наталія Борисівна

10.Безпятко Анна, Палац культури, м.Луцьк, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Коваль Наталія Борисівна

11.Ничипорук Олег, Березнівська музична школа, м.Березне, Середня вікова група, викладач по класу фортепіано Рошко Оксана Михайлівна

Лауреати V премії

1.Загарія Анна, Музична школа №3, м.Чернівці, Вікова група Дебют, Старший викладач Синиця Леся Іванівна

2.Кардашук Ангеліна, Палац культури, м.Луцьк, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Коваль Наталія Борисівна

3.Бурдик Марта, Музична школа, м.Золочів, Старша вікова група, викладач фортепіано Жорак Надія Ярославівна

МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Дует Хавко Марина та Хавко Мар’яна, Дитяча музична школа №1, м.Коломия, Молодша вікова група, викладач Коломийської дитячої музичної школи №1 Терещенко Нінель Михайлівна

2.Секстет Машура Крістіна, Печенюк Дарія, Волощук Дарія, Шаповал Еліза, Моцик Олександра, Боднар Катерина, Дитяча музична школаім.Ф.Д.Ганіцького, м.Кам'янець-Подільський, Середня вікова група, викладач фортепіано Марусик Наталія Олексіївна

Лауреати ІІ премії

1.Дует Мамченко Ілля та Кас’яненко Данііл, Дитяча музична школа № 1 ім.Чайковського, м.Ужгород, Молодша вікова група, педагоги Петрова Анелія Василівна та Піцур Євгенія Миколаївна