Підсумки ІІІ Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу "Розмаїті Самоцвіти" 9-10.01.2018р.

ГРАН ПРІ

Народний ансамбль народного танцю "Калинонька”

ПК "Центральний" ТОВ "Соціальні Ініціативи Криворіжжя", м.Кривий Ріг

керівники Горевич Олена Юріївна, Шевчук Валерій Іванович, Шевчук Людмила Сергіївна акомпаніатор Голтв’янська Ольга Олександрівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТЕНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий дитячий хореографічний колектив "Славія", Районний Будинок культури, м.Баштанка Миколаївська обл., 2 вікова група, керівник Чоботар Валентина Юхимівна

2.Дитяча студія народного танцю "GALAXY DANCE", м.Ірпінь, змішана вікова група, керівник, хореограф Гончар Наталя Володимирівна

3.Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Сувенір", Міський палац культури "Молодіжний", м.Миколаїв, змішана вікова група, художній керівник Заслужений працівник культури України Бобкова Людмила Федорівна, хореограф Ганна Бобкова

Лауреати ІІ премії

1.Хореографічний колектив "Імпульс", смт.Талалаївка Чернігівська обл., 2 вікова група, викладач хореографії Ткаченко Ліна Володимирівна

2.Народний амоторський хореографічний колектив "Ярославна", Бобровицький районний будинок культури, м.Бобровиця Чернігівська обл., 3 вікова група, керівник Гончарова Ірина Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Зразковий хореографічний колектив “ФЕШН”, Народний дім, смт.Запитів Львівська обл., змішана вікова група, керівник Лотиш Оксана Стефанівна

Лауреати ІV премії

1.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Харків, 1 вікова група, керівник Плахотіна Алла Василівна, педагог Попова Марія Андріївна

2.Зразковий танцювальний колектив "Надія", Міський будинок культури, м.Дубно, 3 вікова група, керівник Харіна Людмила Олександрівна 3.Колектив народного танцю "Віночок", м.Світловодськ, змішана вікова група, керівник Панова Оксана Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТЕНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Харків, 1 вікова група, керівник Плахотіна Алла Василівна, педагог Попова Марія Андріївна

2.Зразковий танцювальний колектив "Надія", Міський будинок культури, м.Дубно, змішана вікова група, керівник Харіна Людмила Олександрівна

Лауреати ІІ премії

1.Дитяча студія народного танцю "GALAXY DANCE", м.Ірпінь, 1 вікова група, керівник, хореограф Гончар Наталя Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Леліс", Народний Дім. смт.Новий Яричів Львівська обл., 2 вікова група, керівник Кобак Людмила Станіславівна, балетмейстер Білостоцька Олена

2.Дитяча студія народного танцю "GALAXY DANCE", м.Ірпінь, 2 вікова група, керівник, хореограф Гончар Наталя Володимирівна

3.Хореографічний колектив "Імпульс", смт.Талалаївка Чернігівська обл. 2 вікова група, викладач хореографії Ткаченко Ліна Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Дитячий танцювальний колектив "VesperO", м.Київ, вікова група цьомочки, художній керівник Бойко Світлана Петрівна

2.Колектив сучасного танцю "Awesomatiks", м.Київ, вікова група цьомочки, художній кервіник Кисельов Андрій Анатолійович. керівник Юлія Янович

3.Дитячий танцювальний колектив "VesperO", м.Київ, 1 вікова група, художній керівник Бойко Світлана Петрівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТЕНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий дитячий хореографічний колектив "Славія", Районний Будинок культури, м.Баштанка Миколаївська обл., 2 вікова група, керівник Чоботар Валентина Юхимівна

2.Зразковий аматорський колектив сучасного танцю "Асорті", Палац культури ім. Л.Українки ВП "Рівненська АЕС", м.Вараш Рівненська обл., змішана вікова група, керівник Ісаєнко Олена Зіновіївна

Лауреати ІІ премії

1.Студія сучасного танцю "Liberty", м.Мостиська, 2 вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

2.Дитяча студія народного танцю "GALAXY DANCE", м.Ірпінь, 2 вікова група, керівник, хореограф Гончар Наталя Володимирівна

3.Колектив сучасного танцю "Awesomatiks", м.Київ, 2 вікова група, художній кервіник Кисельов Андрій Анатолійович, керівник Юлія Янович

4.Школа сучасної хореографії "Терпсихора", м.Енергодар Запорізька обл., 3 вікова група, художні керівники Садович Дмитро Юрійович та Садович Людмила Іванівна

Лауреати ІІІ премії

1.Школа сучасної хореографії "Терпсихора", м.Енергодар Запорізька обл., 2 вікова група, художні керівники Садович Дмитро Юрійович та Садович Людмила Іванівна

2.Дитячий танцювальний колектив "VesperO", м.Київ, 2 вікова група, художній керівник Бойко Світлана Петрівна

3.Колектив сучасного танцю "Awesomatiks", м.Київ, змішана вікова група, художній кервіник Кисельов Андрій Анатолійович, керівник Юлія Янович

Лауреати ІV премії

1.Студія сучасного танцю "Liberty", м.Мостиська, 1 вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

2.Студія сучасного танцю "Ballet & dance", Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 2 вікова група, керівник Хаєцька Богдана Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Коновченко Катерина, Студія вокалу "5 стихій", м.Харків, 1 вікова група ("Все могут короли"), вокальний педагог Заслужена артистка естрадного мистецтва України Полежака Ольга Олександрівна

2.Коновченко Катерина, Студія вокалу "5 стихій", м.Харків, 1 вікова група ("Подоляночка"), вокальний педагог Заслужена артистка естрадного мистецтва України Полежака Ольга Олександрівна

3.Шурикін Максим, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, ("Небо"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

4.Іванів Ольга, Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Миколаїв Львівська обл., 2 вікова група, керівник вокального гуртка Швець Роксолана Романівна

5.Твердохліб Владислав, Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 2 вікова група, керівник Хаєцька Богдана Василівна

6.Бандура Ольга, Мистецький центр "ФОРА", м.Львів, 2 вікова група, керівник мистецького центру "ФОРА" Володимир Кудовба

7.Самойленко Дар’я, Вокальна студія "Мелодайн", м.Одеса, 2 вікова група, художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

8.Буханська Оксана, Міський будинок культури, м.Дубно, вікова група дорослі

Лауреати ІІ премії

1. Спічак Віталіна, Центр дитячої та юнацької творчості, м.Нововолинськ, 1 вікова група, вокальний педагог, керівник гуртка методист Бортнічук Світлана Степанівна

2.Чубач Аміна, Продюсерський центр "Musik Stаr", м.Полтава, 1 вікова група, ("Мы танцуем джаз"), вокальний педагог Коваленко Поліна Михайлівна, керівник Іващенко Андрій Олександрович

3.Шурикін Максим, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, ("Вільний птах"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

4.Пономарьова Вероніка, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, ("Змінити все…"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

5.Чабан Яна, Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Миколаїв Львівська обл., 2 вікова група, керівник вокального гуртка Швець Роксолана Романівна

6.Барабаш Катерина, Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, гурток "Вокальне мистецтво", смт.Муровані Курилівці Вінницька обл., 2 вікова група, керівник гуртка Романовська Людмила Іванівна

7.Кіша Юля, Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 3 вікова група, керівник Хаєцька Богдана Василівна

8.Пєшкова- Ширяєва Тетяна, м.Маріуполь, вікова група дорослі, вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

9. Морозюк Христина, м.Львів, вікова група дорослі

Лауреати ІІІ премії

1.Чубач Аміна, Продюсерський центр "Musik Stаr", м.Полтава, 1 вікова група, ("Твій всесвіт"), вокальний педагог Коваленко Поліна Михайлівна, керівник Іващенко Андрій Олександрович

2.Івановська Софія, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група, ("Крила янгола"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

3.Пономарьова Вероніка, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, ("Три зорі"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

4.Боровець Єлизавета, Міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 2 вікова група, педагог вокалу Ситніченко Ганна Валеріївна

5.Ткачук Олександра, Вокальний ансамбль "Мелодія", ПК РАЕС, м.Вараш, 2 вікова група, керівник вокального ансамблю "Мелодія" Пашко Тамара Петрівна

6.Негальчук Олена, Вокальна студія "Мелодайн", м.Одеса, 2 вікова група, художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

7.Петраченко Єлизавета, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 3 вікова група, ("Донька України"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

8.Ковальчук Оксана, Вокальна студія "Мелодайн", м.Одеса, вікова група дорослі

Лауреати ІV премії

1.Прадєд-Янчак Вероніка, м.Львів, вікова група цьомочки, вокальний педагог Чепелюк Людмила Леонідівна

2.Древаль Марія, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 1вікова група, (О.Петров "Нічка-новорічка"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

3.Древаль Марія, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 1вікова група, (О.Єрмолов "Лунатики"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

4.Кузовкіна Анастасія, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 1 вікова група, викладач Висловух Тетяна Петрівна

5.Назарова Діана, Вокальна студія "Мелодайн", м.Одеса, 1 вікова група, художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

6.Артемеко Софія, Вокальна студія "Мелодайн", м.Одеса, 1 вікова група, художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

7.Крисовата Ірина, Державна музична школа "№2 ім.М.Колеси, м.Львів, 1 вікова група, викладач вокалу Багрій Наталя Володимирівна

8.Івановська Софія, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група, ("Я піду в далекі гори"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

9.Назаренко Володимир, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група, ("Країна мрій"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

10.Назаренко Володимир, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група, ("Feeling good"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

11.Куліков Іван, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група, (В.Івасюк "Червона рута"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

12.Куліков Іван, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 2 вікова група. (Д.Клявер "Я обязятельно вернусь"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

13.Черненко Анастасія, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

14.Пономарьова Єлизавета, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 2 вікова група, вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

15.Білас Мирослава, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 2 вікова група, викладач Висловух Тетяна Петрівна

16.Кістол Настя, Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 2 вікова група, керівник Хаєцька Богдана Василівна

17.Пузирнікова Поліна, Вокальний ансамбль "Мелодія", ПК РАЕС, м.Вараш, 2 вікова група, керівник вокального ансамблю "Мелодія" Пашко Тамара Петрівна

18.Бенедик Вероніка, Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 2 вікова група, керівник Мазуркевич Леся Петрівна

19.Петраченко Єлизавета, Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 3 вікова група, ("Ангел не спить"), вокальний педагог Борщевська Юлія Миколаївна

20.Калита Софія, Вокальна студія "Golden Voice", м.Львів, 3 вікова група, вокальний педагог Мачайло Олена Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати ІІ премії

1.Дуєт Твердохліб Владислав та Кіша Юля, Дитяча музична школа, смт.Згурівка Київська обл., 2 вікова група, керівник Хаєцька Богдана Василівна

2.Дует Білецька Ірина та Максимюк Юлія, Вокальний ансамбль "Мелодія", ПК РАЕС, м.Вараш, 3 вікова група, керівник вокального ансамблю "Мелодія" Пашко Тамара Петрівна

Лауреати ІV премії

1.Дует Адамович Катерина та Іванова Софія, Вокальний ансамбль "Мелодія", ПК РАЕС, м.Вараш, 2 вікова група, керівник вокального ансамблю "Мелодія" Пашко Тамара Петрівна

2.Дует Катерина Поплавська та Поліна Коваль, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, змішана вікова група, викладач Пучкова Олександра Іллівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Вокальна студія естрадної пісні "YOU`LL SEE", м.Кривий Ріг, 3 вікова група, керівник Полякова Юлія Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий аматорський вокальний колектив "РОНДО", Палац культури Рівненської АЕС, м.Вараш Рівненська обл., 3 вікова група, керівник Пашко Лариса Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Театр естради "Феєрія", м.Чернігів, змішана вікова група, керівник Присєкайло Інна Василівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Накрийко Софія, Державна музична школа №2 ім. М.Колесси, м.Львів, 1 вікова група, викладач вокалу Багрій Наталія Володимирівна

2.Іванів Ольга, Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Миколаїв Львівська обл., 2 вікова група, керівник вокального гуртка Швець Роксолана Романівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Зразковий фольклорний ансамбль "Жайворонок", ПК "Інгулець" Соціальні ініціативи Криворіжжя, м.Кривий Ріг, змішана вікова група, керівник Філіппенко Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІ премії

1.Кондратенко Тетяна, м.Кропивницькийв, вікова група дорослі, старший викладач Гайдай Лариса Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Радченко Олександра, Міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 2 вікова група, педагог вокалу Ситніченко Ганна Валеріївна

2.Ширков Руслан, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 3 вікова група, (Українська народна пісня "Три криниченьки"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

3.Ширков Руслан, КПСМНЗ Музична школа №1, м.Добропілля Донецька обл., 3 вікова група, (Г.Свірідов "Марітана"), викладач Брезіцька Тетяна Леонідівна

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Фольклорний вокальний гурт "Ладо", Олександрійський коледж культури і мистецтв, м.Олександрія Кіровоградська обл., 3 вікова група, викладач Погоріла Леся Миколаївна

2.Зразковий фольклорний гурт "Щедрик", Дитяча школа мистецтв, м.Славута Хмельницька обл., змішана вікова група, керівник Маліновська Тетяна Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати І премії

1. Народний художній вокально- хоровий колектив "Райдуга", Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, 1 вікова група, художній керівник та диригент Борщевська Юлія Миколаївна, керівник та вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

2.Народний художній вокально- хоровий колектив "Райдуга", Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, змішана вікова група (10-18рр), художній керівник та диригент Борщевська Юлія Миколаївна, керівник та вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

3.Народний художній вокально- хоровий колектив "Райдуга", Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району, м.Маріуполь, змішана вікова група (6-32рр), художній керівник та диригент Борщевська Юлія Миколаївна, керівник та вокальний педагог Мельниченко Марина Вікторівна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Дитяча капела бандуристів "Натхнення", Міська школа мистецтв, м.Чернігів, 1 вікова група, художній керівник, викладач по класу бандури Суворова Марина Федорівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Дует Марія Балкашинова та Поліна Коваль, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 2 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

Лауреати ІІ премії

1.Квартет Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, вікова група цьомочки, (Театральна композиція "Два маленьких котенка"), художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

2.Дует Бандура Ірина та Бандура Андрій, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 1 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

3.Матвій Лосицький, Софія Волянюк, Марія Балкашинова, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 2 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

4.Софія Волянюк, Ксенія Снопкова, Олександр Василенко, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, змішана вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

Лауреати ІІІ премії

1.Дует Аліна Камоза та Настя Болотіна, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

Лауреати ІV премії

1.Дует Турчин Ліза, Ступець Марічка, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари. 1 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

2.Дует Аліна Камоза та Олександра Ковальчук, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

3.Олег Кузовкін, Ольга Недошитко, Олександра Корбан, Артем Харченко, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, , вікова група дорослі, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, Змішана вікова група, (Театральна композиція "Репка"), художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

Лауреати ІІ премії

1.Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, змішана вікова група, ("Маленький Принц" уривок з вистави), художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

2.Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова група, (Театральна композиція "Життя"), художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

Лауреати ІІІ премії

1.Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, змішана вікова група, ("Школа Клоунів" театральна композиція), художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

Лауреати ІV премії

1.Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 1 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

2.Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова група, (Уривок з вистави "Матінка Зозуля"), художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

НОМІНАЦІЯ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ / ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Дмитро Журик, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 1 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

2.Якубовський Максим, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 2 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

3.Климко Роман, смт.Магерів Львівська обл., 3 вікова група, ("З днем незалежності")

4.Климко Роман, смт.Магерів Львівська обл., 3 вікова група, ("Українські козаки" )

5.Ковальчук Олександра, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

Лауреати ІІ премії

1.Болотіна Настя, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя 2 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

2.Тимофій Макаренко, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя. 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

Лауреати ІV премії

1.Єгор Горбульов, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 1 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

2.Денис Чорний, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, 1 вікова група, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

3.Перерва Діана, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя 2 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

4.Золотих Валерія, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 2 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

5.Скрипник Дар’я, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

6.Брацила Аня, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

7.Ромашко Аліна, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

8.Бабенко Поліна, Театральна студія при Тетрі Молоді арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимірівна

9.Артем Харченко, Перша Справжня Театральна Студія, м.Бровари, вікова група дорослі, художній керівник Деркач Дар’я Олегівна

НОМІНАЦІЯ ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати ІV премії

1.Кондрікова Валерія, Циркова Студія "ТРЮК", Міський Палац дітей та юнацтва, м.Дніпро, 3 вікова група, керівник студії Комар Руслан Володимирович

НОМІНАЦІЯ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО. ПЛЕНЕР

Лауреати І премії

1.Дудка Ксенія, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, Міський Палац дітей та юнацтва, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

Лауреати ІІ премії

1.Гресь Євгеній, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, Міський Палац дітей та юнацтва, м.Дніпро, 1 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

НОМІНАЦІЯ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати І премії

1.Танцюра Даниїл, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

2.Новобранцева Анастасия, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, м.Дніпро, 1 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

3.Беляков Богдан, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, м.Дніпро, 1 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

4.Третяк Дар’я, студія Народна творчість, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

Лауреати ІІ премії

1.Попова Евеліна, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

2.Шлотгауєр Єва, Авторська ІЗО студія Віктора Родіонова, м.Дніпро, 1 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

3.Кондрікова Валерія, студія Народна творчість, м.Дніпро, 3 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна

4.Дудка Ксенія, студія Народна творчість, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кондрікова Катерина Вікторівна