Підсумки ІІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу “Витоки Dance” 04.11.2017

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреат І премії

1.Народний художній колектив ансамбль естрадно спортивного танцю "СТЕЛЗ", Центр творчості дітей та юнацтва, м.Київ, 1 вікова група, керівники Бондар Інна Петрівна та Григор’єва Ірина Леонідівна

Лауреат ІІ премії

1.Народний художній колектив ансамбль естрадно спортивного танцю "СТЕЛЗ", Центр творчості дітей та юнацтва, м.Київ, 2 вікова група, керівники Бондар Інна Петрівна та Григор’єва Ірина Леонідівна

2.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Чародії", Спеціалізована загальноосвітня школа №314, м.Київ, 3 вікова група, керівники Крицька Оксана Анатоліівна

Лауреат ІІІ премії

1.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Чародії", Спеціалізована загальноосвітня школа №314, м.Київ, 1 вікова група, керівники Крицька Оксана Анатоліівна

2.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради, м.Харків, 1 вікова група, керівник Плахотіна Алла Василівна

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Чародії", Спеціалізована загальноосвітня школа №314, м.Київ, змішана вікова група, керівник Крицька Оксана Анатоліівна

Лауреат ІV премії

1.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац культури "Дружба народів", м.Черкаси вікова група цьомочки, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

2.Ансамбль естрадного танцю "Санрайз", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 1 вікова група, керівник Харченко Лілія Олегівна

Лауреат V премії

1.Хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ", м.Новоукраїнка, вікова група цьомочки, художній керівник Талько Леся Юріївна

2.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац культури "Дружба народів", м.Черкаси 1 вікова група, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

3.Хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ", м.Новоукраїнка, 1 вікова група, художній керівник Талько Леся Юріївна

 

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреат І премії

1.Народний художній колектив Ансамбль танцю "Дружба", Палац культури "Дружба народів" ПАТ "Азот", м.Черкаси, 1 вікова група, художній керівник, Заслужений працівник культури України Ольга Золотарьова

2.Дитяча студія при Державному академічному ансамблі пісні і танцю "Козаки Поділля", Хмельницька обласна філармонія, м.Хмельницький, 2 вікова група, керівник Качуринець Сергій Євгенович

3.Дитяча студія при Державному академічному ансамблі пісні і танцю "Козаки Поділля", Хмельницька обласна філармонія. м.Хмельницький, 3 вікова група, керівник Качуринець Сергій Євгенович

4.Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Веселка", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 3 вікова група, худ.керівник Кавалер ордена "Княгині Ольги” Дацковська Ада Миколаївна

Лауреат ІІ премії

1.Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Веселка", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 1 вікова група, худ.керівник Кавалер ордена "Княгині Ольги” Дацковська Ада Миколаївна

2.Народний художній колектив Ансамбль танцю "Дружба", Палац культури "Дружба народів" ПАТ "Азот", м.Черкаси. 2 вікова група, художній керівник, Заслужений працівник культури України Ольга Золотарьова

3.Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Веселка", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 2 вікова група, худ.керівник Кавалер ордена "Княгині Ольги” Дацковська Ада Миколаївна

4.Народний художній колектив Ансамбль танцю "Дружба", Палац культури "Дружба народів" ПАТ "Азот", м.Черкаси, 3 вікова група, художній керівник, Заслужений працівник культури України Ольга Золотарьова

5.Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку "Зіраті-Зефірчик", м.Ужгород, змішана вікова група, художній керівник Ардельянова Тетяна Володимирівна

6.Зразковий ансамбль танцю “Квіти України”, Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, м.Львів, змішана вікова група, керівник Колеснікова Ірина Костянтинівна

Лауреат ІІІ премії

1.Рибальченко Ігор, Танцювальний колектив "Сузір'я", Міський будинок культури, м.Глобине Полтавська обл., 2 вікова група, керівник Рибальченко Сергій Іванович

2.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради, м.Харків, 1 вікова група, керівник Плахотіна Алла Василівна

3.Зразковий хореографічний колектив "Журавка", Міський будинок культури "Залізничник", м.Сарни, 2 вікова група, художній керівник Галушко Сергій Григорович

4.Танцювальний колектив "Сузір'я", Міський будинок культури, м.Глобине Полтавська обл., 2 вікова група, керівник Рибальченко Сергій Іванович

5.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради, м.Харків, 2 вікова група, керівник Плахотіна Алла Василівна

6.Хореографічний ансамбль центру творчого розвитку "Зіраті-Зефірчик", м.Ужгород, 3 вікова група, художній керівник Ардельянова Тетяна Володимирівна

7.Народний художній колектив "Фієста", Центр дитячої та юнацької творчості, смт.Чорнобай Черкаська обл., змішана вікова група, ("Адигейський танець", "Калмицький танець"), керівник Тріандафіліді Лариса Гергіївна

Лауреат ІV премії

1.Танцювальна студія "Баріка", с.Велика Багачка Полтавська обл., 2 вікова група, керівник Кирилець Марина Вікторівна

2.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Чародії", Спеціалізована загальноосвітня школа №314, м.Київ, 2 вікова група, керівник Крицька Оксана Анатоліівна

3.Зразковий хореографічний колектив "Спалах", Районний Будинок кульутри, м.Зіньків Полтавська обл., 3 вікова група, керівник Гапон Олександр Олександрович

4.Народний художній колектив "Фієста", Центр дитячої та юнацької творчості, смт.Чорнобай Черкаська обл., змішана вікова група ("Зозуленька", "Єврейський танець"), керівник Тріандафіліді Лариса Гергіївна

5.Танцювальний колектив "Сузір'я", Міський будинок культури, м.Глобине Полтавська обл. змішана вікова група, керівник Рибальченко Сергій Іванович

Лауреат V премії

1.Хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ", м.Новоукраїнка, змішана вікова група, художній керівник Талько Леся Юріївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреат І премії

1.Зразковий Шоу-Балет "Магія", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 2 вікова група, керівник Синьогуб Лідія Василівна

Лауреат ІІ премії

1.Зразковий Шоу-Балет "Магія", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 3 вікова група, керівник Синьогуб Лідія Василівна

2.Школа танцю "Престиж", м.Черкаси, вікова група дорослі, керівник Круглова Олена Валеріївна

Лауреат ІІІ премії

1.Маслюк Євгенія, Театр танцю "Modern Art", м.Сміла, 3 вікова група, викладач сучасного та класичного танцю Кулик Дарія Артурівна

2.Театр танцю "Modern Art", м.Сміла,1 вікова група, викладач сучасного та класичного танцю Кулик Дарія Артурівна

Лауреат ІV премії

1.Зразковий хореографічний колектив "Журавка", Міський будинок культури "Залізничник", м.Сарни, 2 вікова група, художній керівник Галушко Сергій Григорович

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреат І премії

1.Василенко Софія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 2 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат ІІ премії

1.Волошина Аліна, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, (Варіація Редисочки з балету "Цибуліно"), хореограф Похилько Марія Миколаївна

2.Беребень Каміла, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 2 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат ІІІ премії

1.Заболотько Марія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

2.Скрипник Даша, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 2 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат ІV премії

1.Дроздецька Діана, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, вікова група цьомочки, хореограф Похилько Марія Миколаївна

2.Ронжина Анастасія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, (Варіація Кітрі з балету "Дон Кіхот"), хореограф Похилько Марія Миколаївна

3.Волошина Аліна, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, (Варіація феї ніжності з балету "Спляча красуня"), хореограф Похилько Марія Миколаївна

4.Козак Міра, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

5.Терентьєва Марія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 3 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат V премії

1.Ронжина Анастасія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, (Варіація з балету "Пахіта"), хореограф Похилько Марія Миколаївна

2.Коломитова Крістіна, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

3.Корчинська Єва, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреат І премії

1.Тріо Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 2 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат ІІІ премії

1.Дует Корчинська Єва та Владович Марія, Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреат І премії

1.Балетна школа "MD School", м.Черкаси, вікова група цьомочки, хореограф Похилько Марія Миколаївна

2.Балетна школа "MD School", м.Черкаси, 1 вікова група, хореограф Похилько Марія Миколаївна

Лауреат V премії

1.Хореографічний колектив "Сузір’я", Центр дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ", м.Новоукраїнка, змішана вікова група, художній керівник Талько Леся Юріївна