Підсумки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики “Витоки Voice” 4.11.2017

ГРАН-ПРІ

Молодіжний камерний хор, Державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м.Умань

художній керівник, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини Прокулевич Оксана Валеріївна

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати ІІ премії

1.Дитячий хор "Пастораль",ДШМ ім.С.Турчака, м.Київ, 2 вікова група, головний хормейстр та художній керівник Мардаревич Олена Володимирівна

2.Хоровий колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, м.Хмельницький, 3 вікова група, керівник, викладач циклової комісії диригентсько-хорових дисциплін та вокалу факультету мистецтв Качуринець Лілія Валеріївна

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати І премії

1.Христенко Анна, Районний Центр культури і дозвілля, смт.Драбів Черкаська обл., 2 вікова група, керівник, методист хорового жанру Сириця Ніна Іванівна

Лауреати ІІ премії

1.Аматорський народний ансамбль "Петрушаночка", с.Петрушки, вікова група дорослі, художній керівник Сівакова Ірина Василівна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ.СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Коломієць Єфросінія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

2.Токова Анастасія, ДМШ№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач вищої кваліфікаційної категорії завідувач відділу хорового та сольного співу Варавіна Ірина Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Ярмош Владислава, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 1 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

2.Гладкій Ірина, ДМШ№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси, 1 вікова група, викладач вищої кваліфікаційної категорії завідувач відділу хорового та сольного співу Варавіна Ірина Миколаївна

3.Данчишен Анастасія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

Лауреати ІІІ премії

1.Цибенко Анастасія, ДМШ№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси 1 вікова група, викладач вищої кваліфікаційної категорії завідувач відділу хорового та сольного співу Варавіна Ірина Миколаївна

2.Ковальчук Ніна, ДМШ№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси, 3 вікова група, викладач вищої кваліфікаційної категорії завідувач відділу хорового та сольного співу Варавіна Ірина Миколаївна

Лауреати ІV премії

1.Відьменко Анна, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 1 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

2.Хлівна Аліна, Дитяча школа мистецтв, м.Сміла, 2 вікова група, вчитель вокалу Сьомченко Світлана Іванівна

3.Жученко Юліана, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ.СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Денисова Яна, Державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м.Умань, вікова група дорослі, вокальний педагог, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини, Заслужений працівник культури України Семенчук Василь Васильович

Лауреати ІІ премії

1.Павлишина Марія, Державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м.Умань, вікова група дорослі, вокальний педагог, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини, Заслужений працівник культури України Волошин Петро Миколайович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІІ премії

1.Гаврилюк Валерія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 1 вікова група, викладач сольного співу Кладій Світлана Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Дует "Сестри Бондаренко", Дитяча школа мистецтв, м.Черкаси, змішана вікова група, керівник Комарова Наталія Андріївна

Лауреати ІІ премії

1.Вокальне тріо "Чомучки", Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат, с.Шевченкове Черкаська обл., 2 вікова група, керівник Бардадим Олена Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Тріо Горобець Анастасія, Круковська Анастасія та Мейстер Марія, Зразкова вокальна студія "Браво", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 2 вікова група, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Дует Люта Єлизавета та Терещенко Дар’я, Зразкова вокальна студія "Браво", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 2 вікова група, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Народний художній колектив України дитяча естрадна студія "КАРАМЕЛЬ", Гімназія №31, м.Черкаси, змішана вікова група, художній керівник Сємілєткіна Світлана Миколаївна

Лауреати ІV премії

1.Зразкова вокальна студія "Браво", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Черкаси, 2 вікова група, керівник Самойленко Вікторія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ АНСАМБЛІ ТА ОРКЕСТРИ

Лауреати І премії

1.Дует Мостицька Анна та Біловол Анастасія, Дитяча музична школа № 9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, 3 вікова група, викладачі Баранов Віктор Станіславович та Березовська Вероніка Володимирівна

2.Оркестр духових інструментів Кіровоградського музичного училища, м.Кропивницький, Змішана вікова група, художній керівник та диригент Чернишенко Володимир Петрович

Лауреати ІІ премії

1.Оркестр духових інструментів педагогічної практики Кіровоградського музичного училища, м.Кропивницький, Змішана вікова група, художній керівник та диригент Вівич Олексій Дмитрович

НОМІНАЦІЯ ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІ премії

1.Долгих Мар'я, Дитяча музична школа № 9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, викладач Баранов Віктор Станіславович

Лауреати ІІІ премії

1.Костюченко Дар'я, Дитяча музична школа № 9 ім.В.І.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, викладач Баранов Віктор Станіславович

НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Косенко Вероніка, Державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м.Умань, вікова група дорослі, музичний педагог, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини Тарасюк Леся Михайлівна

Лауреати ІІІ премії

1.Дахно Анастасія, Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат, с.Шевченкове Черкаська обл., 2 вікова група, керівник Бардадим Олена Миколаївна

2.Хрущ Максим, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, 3 вікова група, викладач класу баяну, Заслужений працівник культури України, доцент, викладач циклової комісії музично-інструментальних дисциплін факультету мистецтв Общанський Володимир Лаврентійович

НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Діченко Олександра, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач – методист вищої категорії Пархоменко Вадим Валерійович

Лауреати V премії

1.Шілінговська Анастасія, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, 3 вікова група, викладач класу скрипки, викладач циклової комісії музично-інструментальних дисциплін факультету мистецтв Цмур Оксана Григорівна