Підсумки Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу “Віват, Витоки” 24-25.11.2017р.

ГРАН ПРІ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Турганова Даміля, Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Миколаїв,

керівник Шубін Анатолій Іванович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Бабій Поліна, 1 вікова група, м.Одеса, вокальний педагог Шишкіна Наталія Вікторівна

2.Комiсарова Маргарита, Дитяча музична школа, 2 вікова група, смт.Великодолинське Одеська обл., керівник Iльїна Христина Олегівна

3.Семенюк Анастасія, Зразковий колектив Украіни театр-студія "Ерміта", 2 вікова група, м.Одеса, керівник Вовк Вікторія Валеріївна

4.Несен Аліна, Будинок дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник Шубін Анатолій Іванович

5.Рубанович Світлана, Одеський обласний центр української культури, 4 вікова група, м.Одеса

6.Народний театр пісні "Блюз", Палац культури залізничників, 1 вікова група, м.Мелітополь, керівник Яценко Олена Олександрівна

Лауреати ІІ премії

1.Негальчук Олена (“Лялька”), Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

2.Кулікова Софія, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 2 вікова група, м.Роздільна, вчитель музичного мистецтва, керівник вокального гуртка Полтавцева Тетяна Вільянівна

3.Матвіїв Тетяна, ЛИСИЦЯproduction, 2 вікова група, м.Яворів, керівник Сувала Юрій Юрійович

4.Лисенко Анастасія, Будинок дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник Шубін Анатолій Іванович

5.Сувала Юрій, ЛИСИЦЯproduction, 4 вікова група, м.Яворів, керівник Сувала Юрій Юрійович

6.Народний театр пісні "Блюз", Палац культури залізничників, вікова група цьомочки, м.Мелітополь, керівник Яценко Олена Олександрівна

7.Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

Лауреати ІІІ премії

1.Назарова Діана (“Арлекино”), Негальчук Олена, Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

2.Негальчук Олена  (“Небо без дождя”), Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

3.Рудаковська Вікторія, Народний художній колектив студія естрадного вокалу "Престиж", Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського р-ну, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник Табакар Тетяна Іванівна

4.Нарочний Андрій, Будинок дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник Шубін Анатолій Іванович

5.Фатаєва Крістіна, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 4 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

6.Народний театр пісні "Блюз", Палац культури залізничників, 3 вікова група, м.Мелітополь, керівник Яценко Олена Олександрівна

Лауреати ІV премії

1.Волошина Дар’я, 1 вікова група, м.Кропивницький, педагог з вокалу Луньова Ольга Валентинівна

2.Артеменко Софія (“Все будет хорошо”), Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

3.Назарова Діана (“Золотая рыбка”), Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

4.Волочай Андрій, Дитяча оперна студія "Амадеус" КПЦЮТ "Моряна", 2 вікова група, м.Одеса, керівник Саулькіна Наталія Володимирівна

5.Драгомерецька Евеліна, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

6.Кусяк Емілія, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

7.Гандзій Єлизавета, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

8.Понич Артур, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

9.Лопатченко Дар’я (“Київська Русь”), Центр творчості дітей та юнацтва Олександріївського району, 2 вікова група, м.Запоріжжя, керівник Падалко Лариса Валеріївна

10.Лопатченко Дар’я (“Rolling in the deep”), Центр творчості дітей та юнацтва Олександріївського району, 2 вікова група, м.Запоріжжя, керівник Падалко Лариса Валеріївна

11.Лозовінська Софія, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 3 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

12.Тудос Крістіна, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 3 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

13.Бойчук Наталя, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 3 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

14.Дует Дмитрієва Анастасія та Коваленко Марія, Народний театр пісні "Блюз", Палац культури залізничників, 2 вікова група, м.Мелітополь, керівник Яценко Олена Олександрівна

15.Народний театр пісні "Блюз", Палац культури залізничників, 2 вікова група, м.Мелітополь, керівник Яценко Олена Олександрівна

Лауреати V премії

1.Артеменко Софія (“Hallelujah”), Вокальна студія "Мелодайн", 1 вікова група, с.Першотравневе Одеська обл., художній керівник Ковальчук Оксана Дмитрівна

2.Кацуба Іван, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

3.Боднарюк Ірина, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 2 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Шершун Уляна, ДМШ №4, 1 вікова група, м.Одеса, викладач вокалу Алгаєва Наталія Миколаївна

2.Канонік Юліанія (“Люляй, люляй, мій синочку”), Зразковий ансамбль народної пісні "Джерельце", Школа мистецтв, 2 вікова група, с.Зоря Рівненська обл., керівник Коник Олена Захарівна

3.Канонік Юліанія (“Ой , розвивайся , та й сухий дубе”), Зразковий ансамбль народної пісні "Джерельце", Школа мистецтв, 2 вікова група, с.Зоря Рівненська обл., керівник Коник Олена Захарівна

4.Бойчук Наталя, Вокальна студія "Шарм", Центральний Палац культури, 3 вікова група, м.Чернівці, керівник Кірнадз Людмила Миколаївна

5.Зразковий ансамбль народної пісні "Джерельце", Школа мистецтв, змішана вікова група, с.Зоря Рівненська обл., керівник Коник Олена Захарівна

6.Народний ансамбль украiнськоi пiснi "Калина", 4 вікова група, смт.Чорноморка, хормейстери Рубанович Свiтлана та Стаднiк Олена

Лауреати ІІ премії

1.Шаповал Катерина (“Подоляночка”), Дитяча музична школа №13, вікова група цьомочки, м.Одеса, педагог з вокалу Кисельова Людмила Андріївна

2.Вокальний ансамбль "Медіанта", Будинок культури, 4 вікова група, с.Іваново Одеська обл., художній керівник Кондратьєва Ганна Сергіївна

Лауреати ІІІ премії

1.Шаповал Катерина (“Василечки”), Дитяча музична школа №13, вікова група цьомочки, м.Одеса, педагог з вокалу Кисельова Людмила Андріївна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1.Волочай Андрій, Дитяча оперна студія "Амадеус" КПЦЮТ "Моряна", 2 вікова група, м.Одеса, керівник Саулькіна Наталія Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Дідур Аврора, Дитяча оперна студія "Амадеус" КПЦЮТ "Моряна", 1 вікова група, м.Одеса, керівник Саулькіна Наталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІV премії

1.Сузанська Ангеліна, Музична школа № 1, 1 вікова група, м.Коломия, викладач Лукинчук Роман Дмитрович

НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1. Довгаль Михайло (Е.Дженкінсон "Танець"), Дитяча школа мистецтв №5, 2 вікова група, м.Одеса, педагог Панчук Тетяна Петрівна

Лауреати ІІІ премії

1.Довгаль Михайло (А.Гедіке "Мініатюра"), Дитяча школа мистецтв №5, 2 вікова група, м.Одеса, педагог Панчук Тетяна Петрівна

Лауреати ІV премії

1.Золотарьова Соф'я (М.Лисенко "Листок из альбома", А.Айвазян "Грузинский танец"), Школа мистецтв № 5, 2 вікова група, м.Одеса, музичний педагог Панчук Тетяна Петрівна

НОМІНАЦІЯ АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

1.Оркестр народних інструментів "Дивертисмент", Кіровоградське музичне училище, змішана вікова група, м.Кропивницький, художній керівник Вікторія Онолова

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Народний художній колектив Украіни "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, змішана вікова група, м.Львів, керівники Котовський Cергій Йосифович та Холова Вероніка Богданівна

НОМІНАЦІЯ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ/ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Волошина Дар’я, НВО №6 ЦЕВ "Натхнення", 1 вікова група, м.Кропивницький, керівник Волошина Наталія Леонідівна

2.Марія Габінська (“Лабіринт”), Центр художньо-естетичного виховання, 2 вікова група, м.Одеса, керівник Вегерчук Віталій Володимирович

Лауреати ІІ премії

1.Марія Габінська (“Живи. Україно!”) , Центр художньо-естетичного виховання, 2 вікова група, м.Одеса, керівник Вегерчук Віталій Володимирович

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРИ МОД

Лауреати ІІ премії

1.Dreams & Emotions Models, змішана вікова група, м.Южне, Art- Директор Черненко Ольга Сергіївна