Підсумки IV Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу “Витоки Dance” 24-25.11. 2017р.

ГРАН ПРІ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Катюшина Наталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Зразковий аматорський ансамбль танцю "Сузір’я", 2 вікова група (“Подоляночка”, “Надвечір'я”), Дитяча школа мистецтв №2, м.Запоріжжя, керівник Димова Алла Павлівна

2.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", 2 вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович та Навроцька Ольга Сергіївна

3.Зразковий аматорський ансамбль танцю "Сузір’я", 3 вікова група, Дитяча школа мистецтв №2, м.Запоріжжя, керівник Димова Алла Павлівна

4.Зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок", змішана вікова група, м.Білгород-Дністровський, керівник Мікуліна Тетяна Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий аматорський ансамбль танцю "Сузір’я", 2 вікова група (“А наш кушак кращий”, “Лісоруби”), Дитяча школа мистецтв №2, м.Запоріжжя, керівник Димова Алла Павлівна

2.Дитячий ансамбль народного танцю "Лукомор’є", 2 вікова група, Центр культури та дозвілля, смт.Затока, керівник Гуменюк Ірина Іванівна

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", змішана вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович та Навроцька Ольга Сергіївна

Лауреати ІІІ премії

1.Хореографічний ансамбль "КАЗКА", 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, художній керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

2.Дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", 2 вікова група, ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт.Ямпіль Львівська обл., керівник Копій Наталія Ярославівна

Лауреати ІV премії

1.Зразкова студія сучасної хореографії "My Life", 3 вікова група, Палац культури залізничників, м.Мелітополь, керівник Яценко Наталя Миколаївна

Лауреати V премії

1.Делiнська Ганна, Lera Semashko Dance Studio, вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник Валерія Семашко

2.ЛИСИЦЯproduction, 2 вікова група, м.Яворів, керівник Сувала Юрій Юрійович

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Божко Анастасія (“Искушение”, “Таинство перехода”), 2 вікова група, м.Одеса, хореограф-постановник Плотнікова Ірина Володимирівна

2.Сініцина Катерина (“Човен”), 3 вікова група,Зразковий колектив України театр-студія "Ерміта", м.Одеса, художній керівник Вовк Вікторія Валеріївна

Лауреати ІІ премії

1.Дмитренко Антоніна, 3 вікова група, Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Катюшина Наталія Володимирівна

2.Забільська Валерія, 3 вікова група, Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Аксентьєва Тетяна Олексндрівна

3.Сініцина Катерина (“Скільки ще...”), 3 вікова група, Зразковий колектив України театр-студія "Ерміта", м.Одеса, художній керівник Вовк Вікторія Валеріївна

4.ГО Ансамбль сучасного танцю "Ценат", 2 вікова група, с.Муроване Львівська обл., керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна

5.Театр танцю "Рандеву", 3 вікова група, Навчально-виховний комплекс № 5,м.Енергодар, керівник Кудояр Гульнара Віталіївна

6.Зразкова студія сучасної хореографії "My Life", 3 вікова група, Палац культури залізничників, м.Мелітополь, керівник Яценко Наталя Миколаївна

7.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Перлина", змішана вікова група, ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Аксентьєва Тетяна Олексндрівна

Лауреати ІІІ премії

1.Божко Олена (“Жажда поиска”, “Обида”), 2 вікова група, м.Одеса, хореограф-постановник Плотнікова Ірина Володимирівна

2.Петькова Софія, 3 вікова група, Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Аксентьєва Тетяна Олексндрівна

3.Скулкіна Юлія, 3 вікова група, Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", ЦДЮТ Шевченківського району, м.Запоріжжя, керівник Аксентьєва Тетяна Олексндрівна

4.Театр танцю "Рандеву", 2 вікова група, Навчально-виховний комплекс № 5, м.Енергодар, керівник Кудояр Гульнара Віталіївна

5.Народний колектив хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", 3 вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, керівник Сливченко Тетяна Іванівна

6.Народний художній колектив спортивно-хореографічний ансамбль "Серпантин", змішана вікова група, ЦДЮТ Деснянського району, м.Київ, художній керівник Загоруй Євгенія Сергіївна, керівник Медведєва Ольга

Лауреати ІV премії

1.Ісаєва Ангеліна, Хореографічний ансамбль "КАЗКА", 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, художній керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

2.Дударик Анастасія, Зразкова хореографічна студія “ВОЯЖ”, 3 вікова група, Будинок дітей та молоді, м.Сарни, художній керівник Володько Михайло Михайлович

3.Дует Божко Анастасія та Божко Олена, 2 вікова група, м.Одеса, хореограф-постановник Плотнікова Ірина Володимирівна

4.Танцювальна студія "Стиль", 1 вікова група, м.Одеса, керівник Аношкіна Олександра Євгенівна

5.Зразкова студія сучасної хореографії "My Life", 2 вікова група, Палац культури залізничників, м.Мелітополь, керівник Яценко Наталя Миколаївна

Лауреати V премії

1.Супрун Марія, Lera Semashko Dance Studio, вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник Валерія Семашко

2.Зінгер Софія, Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м.Одеса, керівник Валерія Семашко

3.Деревянко Софія, Хореографічний ансамбль "КАЗКА", 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, художній керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

4.Дует Лужанська Марго та Петряєва Олександра, 1 вікова група, Студія сучасного танцю "Sunshine", м.Одеса, керівник та хореограф Журбенко Ірина Миколаївна

5.Студія сучасного танцю "Sunshine", 1 вікова група, м.Одеса, керівник та хореограф Журбенко Ірина Миколаївна

6.Хореографічний ансамбль "КАЗКА", 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, художній керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

7.Фітнес клуб "Форма", 2 вікова група, м.Одеса, тренер Резцова Ганна Валеріївна

8.Ансамбль сучасного танцю "Сонечко", 2 вікова група, Музична школа Здолбунівської районної ради м.Здолбунів, керівник Терещенко Наталія Григорівна

9.Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м.Одеса, керівник Валерія Семашко

10.ЛИСИЦЯproduction, змішана вікова група, м.Яворів, керівник Сувала Юрій Юрійович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", 1 вікова група, Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, керівники Волонцевич Юлія Анатоліївна та Павлічкова Ірина Анатоліївна

2.Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", 2 вікова група, ЦДЮТ Шевченківського району,м.Запоріжжя, керівник Зайцева Світлана Миколаївна

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал" Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", 2 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович та Навроцька Ольга Сергіївна

4.Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр" (“В царстві павуків”), 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, керівники Волонцевич Юлія Анатоліївна та Павлічкова Ірина Анатоліївна

5.Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", 3 вікова група, Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, керівники Волонцевич Юлія Анатоліївна та Павлічкова Ірина Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1.Дует Красков Ілля и Гордієнко Євгенія, Зразковий колектив України театр-студія "Ерміта", 3 вікова група, м.Одеса, художній керівник Вовк Вікторія Валеріївна

2.Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр" (“Подих осені”, “Magic Dools”), 2 вікова група, Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, керівники Волонцевич Юлія Анатоліївна та Павлічкова Ірина Анатоліївна

3.ALeKOdancestudio (“Возрождение”, “Хулиганы”), 2 вікова група, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

4.Зразковий танцювальний колектив "Юність", змішана вікова група, Сільський клуб, с.Красносілка Одеська обл., художній керівник Ковальова Юлія Сергіївна

Лауреати ІІІ премії

1.ALeKOdancestudio (“Котята в сапогах”), вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

2.Народний художній колектив хореографічний ансамбль"Перлина", 1 вікова група, ЦДЮТ Шевченківського району,м.Запоріжжя, керівник Зайцева Світлана Миколаївна

3.ALeKOdancestudio, 1 вікова група, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

Лауреати ІV премії

1.Студія сучасного танцю "Sunshine" (“Черевички”, “Свадьба”), вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник та хореограф Журбенко Ірина Миколаївна

2.Студія сучасного танцю "Sunshine" (“Карапузи”), вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник та хореограф Журбенко Ірина Миколаївна

3.Хореографічний ансамбль "КАЗКА", 1 вікова група, Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, художній керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

4.Зразкова студія сучасної хореографії "My Life", 1 вікова група, Палац культури залізничників, м.Мелітополь, керівник Яценко Наталя Миколаївна

5.ALeKOdancestudio (“LemonDrink”, “Школа”), 2 вікова група, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

Лауреати V премії

1.Театр танцю Яворська, вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник Яворська Аліна Костянтинівна

2.Фітнес клуб "Форма", вікова група цьомочки, м.Одеса, тренер Резцова Ганна Валеріївна

3.ALeKOdancestudio (“Микки Маусы”), вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

4.ALeKOdancestudio (“Африка”), вікова група цьомочки, м.Одеса, керівник студії Чайкун Олена Михайлівна

5.Lera Semashko Dance Studio, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Валерія Семашко

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Гурток спортивного бального танцю "Перлина", 2 вікова група, Районний центр дитячої творчості, смт.Мангуш Донецька обл., керівник Овчаренко Євгенія Володимирівна

2.Народний ансамбль бального танцю "Радуга", 4 вікова група, Будинок культури ім.Т.Г.Шеченка м.Мелітополь, керівники Романцов Станіслав Олександрович та Романцова Світлана Олександрівна

Лауреати ІV премії

1.Дитячий зразковий ансамбль бального танцю "Веселка", 2 вікова група, Будинок культури ім.Т.Г.Шеченка м.Мелітополь, керівники Романцов Сергій Станіславович та Романцов Руслан Станіславович

Лауреати V премії

1.Зразковий ансамбль бального танцю "Грація", змішана вікова група, Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Коломия, керівник Уляна Почемсана

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Кірничук Вікторія, Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", 3 вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович та Навроцька Ольга Сергіївна

2.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", змішана вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович та Навроцька Ольга Сергіївна