Підсумки VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних та вокально-хореографічних колективів "Самоцвіти" 21-23.10.17

ГРАН ПРІ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Зразковий хореографічний ансамбль"Асорті", Будинок творчості дітей та юнацтва АНД району, м.Дніпро, керівники Сашенкова Олена Анатоліївна, Кулаковська Наталія Володимирівна

 

ГРАН ПРІ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дружба", Міський Палац дітей та молоді, м.Рівне, керівник Дзюбенко Наталія Миколаївна

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 1 премії

1.Fethiye Hatem School Dance Group, 2 вікова група, м.Фетхіє? Туреччина, керівник Mehmet Yonder

2.Зразковий ансамбль танцю “Квіти України”, Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, 3 вікова група, м.Львів, керівник Колеснікова Ірина Костянтинівна

3.Зразковий ансамбль народного танцю "Барвограй", Дитяча школа мистецтв, 3 вікова група, м.Ізяслав, керівник Кузема Зоряна Петрівна

4.Народний художній колектив Ансамбль танцю "Вітамінчики", ЦТДЮ Святошинського р-ну, 3 вікова група, м.Київ, художній керівник Мельник Олена Борисівна

5.Зразковий ансамбль танцю "ЮНГИ", Обласний палац культури, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник, балетмейстер Акманова Елла Олександрівна

6.Народний дитячий хореографічний ансамбль "Полуничка", СЗШ №53, змішана вікова група, м.Львів, керівник Добинда Наталія Григорівна

7.Ансамбль народного танцю "Україночка", Будинок дітей та молоді Дубенської міської ради, змішана вікова група, м.Дубно, художній керівник та балетмейстер Суліма Любов Василівна

Лауреати 2 премії

1.Зразкова дитяча хореографічна студія "Каприз", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, 1 вікова група, м.Полтава, керівник Гнєдова Ольга Олегівна, педагоги Гібалова Вікторія Іванівна, Сова Олеся Олександрівна

2.Зразковий ансамбль народного танцю "Ранок", БДЮТ Франківського району, 2 вікова група, м.Львів, керівник Савельєва Катерина Романівна

3.Зразковий ансамбль танцю "Квітанок", Районна школа мистецтв ім.Митрополита Шептицького, 2 вікова група, м.Радехів, керівник, вчитель хореографії Харкевич Галина Іванівна

4.Танцювальний колектив "Вишиванка", Районний центр дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Броди, керівник, методист Болехівська Марія Василівна, керівник Вовчук Олена Ігорівна

5.Зразковий ансамбль народного танцю "Веселкові коралі", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, 3 вікова група, м.Львів, художній керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

6.Танцювальний ансамбль "Веснянка", Національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка, вікова група, дорослі, м.Тернопіль, керівник Щур Людмила Богданівна

7.Зразковий хореографічний ансамбль "Флік-Фляк", Центр позашкільної роботи Святошинського району, змішана вікова група, м.Київ, керівник Денисенко Сергій Володимирович, хореограф Челнокова Тетяна Дмитрівна

Лауреати 3 премії

1.Бутко Софія, Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", 1 вікова група,м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

2.Дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ №54, 1 вікова група, м.Львів, керівник Копій Наталія Ярославівна

3.Танцювальний колектив "Грація", Міський будинок культури "Молодість", 2 вікова група, м.Новий Розділ, керівник Марочко Оксана Володимирівна

4.Дитячий танцювальний колектив "Росава", Міська школа мистецтв №1, 2 вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Ігнатенко Олена Василівна

5.Дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ №54, 2 вікова група, м.Львів, керівник Копій Наталія Ярославівна

6.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац Культури "Дружба народів", 2 вікова група, м.Черкаси, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

7.Ансамбль народного танцю "Каштан", Студія дитячої творчості "Легіон Зірок", 3 вікова група, м.Київ, керівник Кулак Ганна Анатолієвна

8.Танцювальний колектив "ФЕШН", Народний дім, 3 вікова група, смт.Запитів Львівська обл., художній керівник, завідувач народним домом Лотиш Оксана Стефанівна

9.Дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ №54, 3 вікова група, м.Львів, керівник Копій Наталія Ярославівна

10.Народний художній колектив ансамбль танцю "Оболонь", змішана вікова група, м.Киів, художній керівник Майстренко Раїса Вадимівна, керівник Мінаєва Ганна Дмитрівна

11.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

12.Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", змішана вікова група, м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Етимян Олександра (“Відмінниця”), Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", 1 вікова група , м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

2.Етимян Олександра (“Desert song”), Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", 1 вікова група , м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

3.Ансамбль народного танцю "Каштан", Студія дитячої творчості "Легіон Зірок", 1 вікова група, м.Київ, керівник Кулак Ганна Анатолієвна

4.Танцювальний колектив "Грація", Міський будинок культури "Молодість", 1 вікова група, м.Новий Розділ, керівник Марочко Оксана Володимирівна

5.Дитячий хореографічний ансамбль "Чіжемки", Школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хуст, викладач хореографічних дисциплін школи мистецтв Білинець Марина Володимирівна

6.Зразковий дитячий танцювальний колектив "Лілея", сільський будинок культури Мринської об'єднаної територіальної громади Носівського району, 2 вікова група, с.Мрин Чернігівська обл., художній керівник Ігнатенко Юлія Володимирівна

7.Хореографічний колектив "Доміно", Районний центр дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, смт.Краснопілля Сумська обл., керівник Гриценко Світлана Миколаївна

8.Хореографічний колектив "Еліт", Міський центр позашкільної освіти "Сузір'я", 3 вікова група, м.Хуст, керівник Костак Владислава Петрівна

9.Дитячий колектив народного танцю "ТРИПІЛЛЯ", Гімназія "Київська Русь", змішана вікова група, м.Київ, художній керівник Гончар Катерина Іванівна, керівник-хореограф Бандалюк Олександр Васильович

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 1 премії

1.Дует Hulboj Melania та Pieczonka Milena, Дитячий колектив сучасного танцю "Exercise", 1 вікова група, м.Жешув Польща, хореограф і керівник колективу Tetiana Kudyrko

2.Дитячий колектив сучасного танцю "Exercise", 2 вікова група, м.Жешув Польща, хореограф і керівник колективу Tetiana Kudyrko

3.Зразковий ансамбль естрадно –спортивного танцю "КАПРИЗ", Центр культури спорту і дозвілля "НАФТОХІМІК", 2 вікова група, м.Кременчуг, керівники Петришина Олена Володимирівна, Михайло Байляк, Валентина Мізіна

4.Зразковий ансамбль естрадно –спортивного танцю "КАПРИЗ", Центр культури спорту і дозвілля "НАФТОХІМІК", 2 вікова група, м.Кременчуг, керівники Петришина Олена Володимирівна, Михайло Байляк, Валентина Мізіна

5.Дитячий колектив сучасного танцю "Exercise", 2 вікова група, м.Жешув Польща, хореограф і керівник колективу Tetiana Kudyrko

6.Зразковий ансамбль естрадно –спортивного танцю "КАПРИЗ", Центр культури спорту і дозвілля "НАФТОХІМІК", 3 вікова група, м.Кременчуг, керівники Петришина Олена Володимирівна, Михайло Байляк, Валентина Мізіна

7.Зразковий ансамбль танцю "ЮНГИ", Обласний палац культури, змішана вікова група, м.Миколаїв, керівник, балетмейстер Акманова Елла Олександрівна

Лауреати 2 премії

1.Ансамбль народного танцю "Дебют", Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Мелітополь, керівник Дмитрієва Ганна Василівна

2.Дитячий колектив сучасного танцю "Exercise", 1 вікова група, м.Жешув Польща, хореограф і керівник колективу Tetiana Kudyrko

3.Народний художній колектив хореографічна група театру-студії "Музична казка", ЦЕВ Хортицького району, 1 вікова група, м.Запоріжжя, художній керівник Учкіна Надія Анатоліївна, хореограф Литвиненко Х.Ю.

4.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", 1 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

5.Зразковий хореографічний ансамбль "Флік-Фляк", Центр позашкільної роботи Святошинського району, змішана вікова група, м.Київ, керівник Денисенко Сергій Володимирович, хореограф Челнокова Тетяна Дмитрівна

6.Зразковий аматорський колектив народного танцю "Едельвейс", Будинок культури, змішана вікова група, смт.Скала-Подільська Тернопільська обл., керівники Тимофієва Оксана Михайлівна, Кульчицька Наталя Михайлівна

7.Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", змішана вікова група, м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

Лауреати 3 премії

1.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац Культури "Дружба народів", вікова група цьомочки, м.Черкаси, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

2.Тріо "Чудо – Юдо", Центр дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м.Снятин, керівник, хореограф Олексійчук Людмила Михайлівна

3.Студія естрадно-спортивного танцю "Show dance clube", Палац культури і мистецтв, 1 вікова група, м.Вишневе, керівник студії Бартюк Світлана Миколаївна

4.Народний художній колектив ансамбль танцю "Оболонь", 2 вікова група, м.Киів, художній керівник Майстренко Раїса Вадимівна, керівник Мінаєва Ганна Дмитрівна

5.Танцювальний колектив "ФЕШН" Група “Черевички”, Народний дім, 2 вікова група, смт.Запитів Львівська обл., художній керівник, завідувач народним домом Лотиш Оксана Стефанівна

Дипломанти

1.Ансамбль танцю "Пролісок", Спеціалізований навчально-виховний комплекс "Пролісок", 1 вікова група, м.Ужгород, керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

2.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац Культури "Дружба народів", 1 вікова група, м.Черкаси, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

3.Народний аматорський шоу-балет "Каприз", Палац Культури "Дружба народів", 2 вікова група, м.Черкаси, художній керівник Тихомирова Лілія Михайлівна

4.Хореографічний колектив "Еліт", Міський центр позашкільної освіти "Сузір'я", змішана вікова група, м.Хуст, керівник Костак Владислава Петрівна

Учасники

1.Танцювальна студія "Драйв", вікова група цьомочки. смт.Брюховичи Львівська обл., керівник Висоцька Юлія Мар’янівна

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 1 премії

1.Костенко Валерія, Хореографічний колектив "Зорепад", Навчально-виховний комплекс №16, 3 вікова група, м.Полтава, керівники Замчій Олена Петрівна, Третяк Євгеній Валентинович

2.Хореографічний колектив "Зорепад", Навчально-виховний комплекс №16, 3 вікова група, м.Полтава, керівник Замчій Олена Петрівна

3.Зразковий хореографічний ансамбль "Флік-Фляк", Центр позашкільної роботи Святошинського району, 2 вікова група, м.Київ, керівник Денисенко Сергій Володимирович, хореограф Челнокова Тетяна Дмитрівна

4.Танцювальний колектив "Olimp Dance Crew", Центр здоров’я та краси “Олімп”, змішана вікова група, м.Виноградів, керівник та хореограф-постановник Мадяр Яна Миколаївна

Лауреати 2 премії

1.Луховицька Кіра, Колектив "Дежавю", Школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, постановник-балетмейстер Огуй Олена Володимирівна

2.Школа сучасного танцю "Dance Way", Районний будинок культури, змішана вікова група, м.Карлівка Полтавська обл., керівник Третяк Євгеній Валентинович

Лауреати 3 премії

1.Танцювальна студія "АйсеДОРа", ГО "Разом", СЗШ№23, 1 вікова група, м.Львів, керівник Думин Ольга Романівна

2.Dance Studio Fusion, 2 вікова група, смт. Брюховичі Львівська обл., художній керівник Новосьолова Марта Олександрівна

3.Народний художній колектив хореографічна група театру-студії "Музична казка", ЦЕВ Хортицького району, 3 вікова група, м.Запоріжжя, художній керівник Учкіна Надія Анатоліївна, хореограф Литвиненко Х.Ю.

4.Хореографічний колектив "Зорепад", Навчально-виховний комплекс №16, змішана вікова група, м.Полтава, керівник Замчій Олена Петрівна

Дипломанти

1.Хореографічний колектив "Еліт", Міський центр позашкільної освіти "Сузір'я", змішана вікова група, м.Хуст, керівник Костак Владислава Петрівна

Учасники

1.Ханик Андріана, Dance Studio Fusion, 1 вікова група, смт. Брюховичі Львівська обл., художній керівник Новосьолова Марта Олександрівна

2.Dance Studio Fusion, вікова група цьомочки, смт. Брюховичі Львівська обл., художній керівник Новосьолова Марта Олександрівна

3.Art music school "Zabava", 1 вікова група, м.Київ, керівники Прокоф’єв Дмитро Сергійович, Ковалець Оксана Яківна

4.Хореографiний колектив "Flip-dance", змішана вікова група, с.Iванковичи Київська обл., викладач з хореографii Туняєва Ольга Андрiiна

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 1 премії

1.Цапар Євгенія, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна

2.Каляндрук Марта, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна

3.Влад Кались (Варіація Базиля з балету “Дон Кіхот”), Школа академічного та сучасного балету, 3 вікова група, м.Львів, керівник Санжаревський Микола Євгенович

4.Дует Каляндрук Марта та Стасько Ярина, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна

5.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

Лауреати 2 премії

1.Мацько Евеліна, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна

2.Влад Кались (Варіація Альберта з балету “Жізель”), Школа академічного та сучасного балету, 3 вікова група, м.Львів, керівник Санжаревський Микола Євгенович

3.Дует Цапар Євгенія та Мацько Евеліна, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група м.Івано-Франківськ, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна

Лауреати 3 премії

1.Єва Трепілець (Варіація Одаліски з балету “Корсар”), Школа академічного та сучасного балету, м.Львів, 2 вікова група, керівник Санжаревський Микола Євгенович

2.Кірничук Вікторія, Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", 3 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

3.Кірничук Вікторія, Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", 3 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

4.Школа народного танцю, Міський Палац дітей та молоді, 2 вікова група, м.Рівне, керівник Матяшок Ірина Василівна

Дипломанти

1.Єва Трепілець (Варіація Подруги з балету “Дон Кіхот”), Школа академічного та сучасного балету, м.Львів, 2 вікова група, керівник Санжаревський Микола Євгенович

БАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 3 премії

1.Дует Гаєва Анастасія та Дем'янчук Назар, Народний художній колектив ансамбль бального танцю "Квіти надії", Будинок дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, м.Коломия, керівник Колісник Надія Михайлівна

Дипломанти

1.Дует Кілімнік Андрій та Забуга Діана, Колектив бально-спортивного танцю"Арт-Степ", 2 вікова група, Барська міська Рада, м.Бар, керівник Шевчук Анна Олександрівна

2.Котясь Богдан та Корчинська Софія, Колектив бально-спортивного танцю"Арт-Степ", 2 вікова група, Барська міська Рада, м.Бар, керівник Шевчук Анна Олександрівна

3.Зразковий дитячий ансамбль бального танцю "Плеяда", 1 вікова група, Дитяча школа мистецтв, м.Ізяслав, керівник Кузема Руслан Васильович

4.Колектив бально-спортивного танцю"Арт-Степ", Барська міська Рада, 2 вікова група, м.Бар, керівник Шевчук Анна Олександрівна

5.Хореографічний колектив "Еліт", Міський центр позашкільної освіти "Сузір'я", 3 вікова група, м.Хуст, керівник Костак Владислава Петрівна

Учасники

1.Колектив бального та народного танцю "Перлинки", Фітнес клуб "Самурай", 2 вікова група, м.Борилав, викладач хореографії Сосенко Леся Михайлівна

ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ

Лауреати 1 премії

1.Народний театр танцю "Фієста", Районний палац культури, змішана вікова група, смт.Богородчани Ів-Франк.обл., керівник Макар Богдана Богданівна

Лауреати 2 премії

1.Дует Закоморна Аліса та Закоморна Ніка, Школа акробатики "AcroMoves",Школа катихизаціі, 1 вікова група, м.Львів, художні керівники Борох Галина Романівна та Попович Наталя Богданівна, музичний педагог Борох Роман Миколайович

Дипломанти 1.Дует Волошин Лідія та Керкера Христина, Школа акробатики "AcroMoves",Школа катихизаціі, 1 вікова група, м.Львів, художні керівники Борох Галина Романівна та Попович Наталя Богданівна, музичний педагог Борох Роман Миколайович

ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати 2 премії

1.Народний фольклорний аматорський циганський колектив "Хітана", Будинок культури №1, вікова група, дорослі, смт.Кирилівка Запорізька обл., керівник Саркісова Анна Віталіївна