Підсумки ІІ Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу “Трускавецькі Витоки” 30 вересня 2017р.

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Кисєльова Даша ("Тебе я знайду"), Дитяча зразкова вокальна студія "Angels", Будинок культури ім.І.Ф.Котлова, м.Кременчук, 2 вікова група, керівник вокальної студії Алєксахіна Юлія Олександрівна

2.Кисєльова Даша ("Its oh so quiet”), Дитяча зразкова вокальна студія "Angels", Будинок культури ім.І.Ф.Котлова, м.Кременчук, 2 вікова група, керівник вокальної студії Алєксахіна Юлія Олександрівна

3.Кондратюк Катерина (“Моя Україно!”), СЗШ І-ІІІ ступенів, с.Обухів Вінницька обл., 2 вікова група, педагог з вокалу Король Леся Святославівна

4.Кондратюк Катерина (“Вільний птах”), СЗШ І-ІІІ ступенів, с.Обухів Вінницька обл., 2 вікова група, педагог з вокалу Король Леся Святославівна

5.Іванів Ольга ("Лелеки"), Районний БДЮТ, м.Миколаїв Львівська обл., 2 вікова група, керівник вокального гуртка Швець Роксолана Романівна

6.Юрій Сувала, Студія "ЛИСИЦЯproduction", м.Яворів, вікова група дорослі, керівник студії Сувала Юрій Юрійович

Лауреати ІІ премії

1.Артемюк Дарина, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, вікова група цьомочки, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

2.Костевич Вадим ("Пінгвіни"), Дитяча музична школа, м.Рава-Руська, 1 вікова група, викладач вокалу вищої категорії Заремська Оксана Михайлівна

3.Костевич Вадим ("Oh Darling"), Дитяча музична школа, м.Рава-Руська, 1 вікова група, викладач вокалу вищої категорії Заремська Оксана Михайлівна

4.Живкіна Вікторія, Студія "ЛИСИЦЯproduction", м.Яворів, 2 вікова група, керівник студії Сувала Юрій Юрійович

5.Лозко Анасатасія, Школа мистецтв м.Березань Київська обл.,3 вікова група, викладач вокалу Ярема Лариса Михайлівна

6.Іванів Ольга ("Беру лен" лемківська народна пісня), Районний БДЮТ, м.Миколаїв Львівська обл., 2 вікова група, керівник вокального гуртка Швець Роксолана Романівна

Лауреати ІІІ премії

1.Євницька Ангеліна (“Мої казки"), Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 1 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

2.Євницька Ангеліна ("Намалюй"), Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 1 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

3.Марчук Каріна, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 1 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

4.Тершак Віктор, Дитяча школа мистецтв ім.Р.Савицького, м.Трускавець, 1 вікова група, викладач Данило Лідія Володимирівна

5.Лещишин Софія, Дитяча музична школа, м.Рава-Руська, 1 вікова група, викладач вокалу вищої категорії Заремська Оксана Михайлівна

6.Приймачок Владислава, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 2 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

7.Зажицька Кароліна, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 2 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

8.Криворучко Єлизавета, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 2 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

9.Ілона Максимович, Дитяча школа мистецтв ім.Р.Савицького, м.Трускавець, 2 вікова група, викладач Рибалкіна Олена Леонідівна

Лауреати ІV премії

1.Студія естрадного вокалу "Домісолька", Районний ЦДЮТ, м.Ківерці, 2 вікова група, керівник Дем’янчук Світлана Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Дзвіночок", Народний Дім Культури "Просвіта", м.Ковель, 2 вікова група, художній керівник Темрук Інна Олександрівна

2.Ансамбль танцю "Волошка", м.Київ, вікова група дорослі, керівник Волошко Олена

3.Ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ №54, м.Львів, 2 вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Дзвіночок", Народний Дім Культури "Просвіта", м.Ковель, 1 вікова група, художній керівник Темрук Інна Олександрівна

Лауреати ІІІ премії

1.Колектив народного сюжетного танцю "Калинове намисто", Народний Дім, м.Стебник, вікова група цьомочки, худ. керівник Задолинна Інна Миколаївна

2.Народний вокально-хореографічний ансамбль "Рушничок", ЦТДЮ Галичини, м.Львів, змішана вікова група, керівники Лозовська Зоряна Романівна та Бабанкова Любов Василівна

Лауреати ІV премії

1.Студія "ЛИСИЦЯproduction", м.Яворів, 2 вікова група, керівник студії Сувала Юрій Юрійович

2.Дитячий хореографічний ансамбль "Вишиванка", Львівська обласна ГО "Разом", м.Львів, 2 вікова група, керівник Козак Ольга Миронівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІV премії

1.Студія "ЛИСИЦЯproduction", м.Яворів, 1 вікова група, керівник студії Сувала Юрій Юрійович

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1.ГО Ансамбль сучасного танцю “Ценат”, с.Муроване Львівська обл., 1 вікова група, керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна

Лауреати ІV премії

1.Студія "ЛИСИЦЯproduction", м.Яворів, змішана вікова група, керівник студії Сувала Юрій Юрійович

2.Школа танцю "Біла Пантера", м.Львів, змішана вікова група, тренер, хореограф-постановник Гурдиган Іванка Юріївна

НОМІНАЦІЯ СПОРТИВНО-БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Клуб спортивно-бального танцю "Еліт-Данс", Будинок культури цементників, м.Здолбунів, 2 вікова група, керівник клубу Арустамян Наталія Павлівна

2.Клуб спортивно-бального танцю "Еліт-Данс", Будинок культури цементників, м.Здолбунів, вікова група цьомочки, керівник клубу Арустамян Наталія Павлівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати І премії

1.Ромашко Аліна, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

2.Арт-майстерня "Настині Діти" (“Життя”), Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, змішана вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

3.Арт-майстерня "Настині Діти" (“Шкідливі поради”), Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, змішана вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1.Арт-майстерня "Настині Діти" (“Дві куми”), Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, змішана вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Брацило Ганна, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, старша вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Лауреати ІV премії

1.Золотих Валерія, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, середня вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО / ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Манятовська Олександра, м.Київ, 1 вікова група

2.Макаренко Тимофій, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, 2 вікова група , художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1.Луганська Альона, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, 1 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

2.Ковальчук Олександра, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

3.Кушнірова Катерина, Арт-майстерня "Настині Діти", Академічний театр юного глядача, м.Запоріжжя, 3 вікова група, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна