Підсумки фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “BUGAZ AQUA FEST” 15-20 червня 2017р

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

ГРАН ПРІ

Дует Шеховцова Анастасія та Ковальчук Тетяна Одеська школа ірландського танцю "Іріданс", ОНУ ім. І.І. Мечникова, м.Одеса, керівники Помогайбо Юлія Олександрівна, Мисак Віра Павлівна

ТА

Зразковий ансамбль танцю "Квіти України", Міський палац культури ім.Г.Хоткевича, м.Львів, керівник Колеснікова Ірина Костянтинівна

Лауреати І премії

1.Шувар Софія, Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м.Львів, 3 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна

2.Фіткалюк Олександра, Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м.Львів, 3 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна

3.Дует Шувар Софія та Фіткалюк Олександра, Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м.Львів, 3 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна

4.Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м.Львів, 2 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна 

5.Художній зразковий ансамбль танцю "Тополина", Центр позашкільної роботи, м.Шумськ Тернопільська обл., 2 вікова група, керівник Паламар Сніжана Іванівна

6.Народний ансамбль танцю "Криниченька", ПК та С "Хімік", м.Рівне, 3 вікова група, керівник Волинець Віталій Леонідович

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Калинонька", ПК та С "Хімік", м.Рівне, 2 вікова група, керівник Ющик Марія Петрівна

2.Зразковий колектив "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, смт.Овідіополь Одеська обл., змішана вікова група, керівники Новак Лариса Дмитрівна, Левченко Лілія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати І премії

1.Народний художній колектив ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м.Львів, 2 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна 

2.Зразковий художній колектив України ансамбль сучасних танців "Step dance", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, 3 вікова група, керівник Личко Наталія Анатоліївна

3.Студія сучасного танцю "ENERGY", м.Харків, змішана вікова група, керівник Андрюхіна Євгенія Валеріївна

Лауреати ІІ премії

1.Зінгер Софія, Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2.Хореографічний колектив "Флорес", Дитяча школа мистецтв, м.Глобине Полтавська обл., 1 вікова група, керівник Дударь Віра Вікторівна

3.Зразковий художній колектив України ансамбль сучасних танців "Step dance", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Хмельницький, 2 вікова група, керівник Личко Наталія Анатоліївна

Лауреати ІІІ премії

1.Литвиненко Каріна, Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, 1 вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2.Хореографічний колектив "Флорес", Дитяча школа мистецтв, м.Глобине Полтавська обл., 2 вікова група, керівник Дударь Віра Вікторівна

Дипломанти І ступеня

1.Яскіна Анастасія, Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, 1 вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2.Lera Semashko Dance Studio, контемп “Моана”, м.Одеса, змішана вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

Дипломанти ІІ ступеня

1.Іллящук Аріна, Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, 1 вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2.Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, змішана вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати ІІ премії

1.Супрун Марія, Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2.Зразковий колектив "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, смт.Овідіополь Одеська обл., 1 вікова група, керівники Новак Лариса Дмитрівна, Левченко Лілія Олександрівна

Лауреати ІІІ премії

1.Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2. Lera Semashko Dance Studio, м.Одеса, змішана вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна

Дипломанти І ступеня

1.Колектив естрадно-спортивного танцю "Едельвейс", смт.Новомиколаівка Запорізька обл., вікова група цьомочки, керівник Трушицина Юлія Ігорівна

2.Колектив естрадно-спортивного танцю "Едельвейс", смт.Новомиколаівка Запорізька обл., 2 вікова група, керівник Трушицина Юлія Ігорівна

3.Зразковий колектив "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, смт.Овідіополь Одеська обл., змішана вікова група, керівники Новак Лариса Дмитрівна, Левченко Лілія Олександрівна

4.Колектив естрадно-спортивного танцю "Едельвейс", смт.Новомиколаівка Запорізька обл., змішана вікова група , керівник Трушицина Юлія Ігорівна

Дипломанти ІІ ступеня

1.Академия танца "STYLE", м.Ірпінь, 2 вікова група, керівник Зубко Андрій

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Вокально-хореографічний колектив “Диво”, Церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, керівник Годій Тетяна Анадріївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Дует Пришко Юлія та Вітренко Марина, Вокальний ансамбль "Серпанок", Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Вараш Рівненська обл., 3 вікова група, керівник Тиндик Світлана Дмитрівна

Дипломанти І ступеня

1. Шевченко Поліна, Дитяча музична школа №4, м.Одеса, 1 вікова група, керівник Зінченко Ірина Петрівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Бодарева Анастасія, Дитяча музична школа ім.Л. Гінзбург, м Білгород-Дністровський, вікова група цьомочки, викладач Хмелевський Павел Павлович

2.Стовбирь Олександра, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

3.Калініна Єлизавета, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

4.Писарева Аліна, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

5.Донець Андрій, Музична школа, м.Новоукраїнка Кіровоградська обл., 3 вікова група, керівник Самарська Віта Вікторівна

6.Стефогло Олександра, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", 3 вікова група, м.Одеса, керівник Черніс Вікторія

7.Дует Карпенко Анастасія та Щиголева Вероніка, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 2 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

8.Зразковий художній колектив “Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, м.Дніпро, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

9.Зразковий художній колектив “Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, м.Дніпро, змішана вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1.Затуливітер Ванесса, Дитяча школа мистецтв, м.Глобине Полтавська обл., 1 вікова група, викладач вокалу Потоцька Юлія Олександрівна

2.Грабіліна Софія, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Черніс Вікторія

3.Цибулька Олександра, м.Сокиряни Чернівецька обл., 2 вікова група, керівник Шеремета Вікторія Петрівна

4.Щиголева Вероніка, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 2 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

5.Стовбирь Дар’я, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

6.Мерад Аміна, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", 2 вікова група, м.Одеса, керівник Черніс Вікторія

7.Зайцева Варвара, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", 3 вікова група, м.Одеса, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

8.Дует Калініна Єлизавета та Нечипорук Герда, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

9.Дует Пісарева Аліна та Рудак Альбіна Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1.Бойко Софія, Дитяча школа мистецтв, м.Глобине Полтавська обл., 1 вікова група, викладач вокалу Потоцька Юлія Олександрівна

2.Карпенко Анастасія, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 2 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

3.Нечипорук Герда, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

4.Рудак Альбіна, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

5.Єрмошкіна Дар’я, Зразковий дитячий вокальний ансамбль "Пальміра", ЦДЮТ "Самоцвіт", м.Одеса, 3 вікова група, керівник Зайцева Марина Анатоліївна

6.Тріо Зразковий художній колектив “Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, м.Дніпро, 1 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

7.Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, вікова група цьомочки, керівник Черніс Вікторія

8.Зразковий художній колектив “Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, м.Дніпро, 2 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

Дипломанти І ступеня

1.Макарова Ольга, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Черніс Вікторія

2.Кравченко Валерія, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

3.Михайлова Катерина, Зразковий художній колектив «Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, 3 вікова група, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

4.Зразковий художній колектив “Театр пісні "Альянс", КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" Дніпровської міської ради, м.Дніпро, вікова група цьомочки, керівник Кошара Алевтина Володимирівна

5.Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Черніс Вікторія

Дипломанти ІІ ступеня

1.Холявкін Марк, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Черніс Вікторія

2.Бурдейна Софія, Зразкова студія сучасної естрадної пісні "Аркадія", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Черніс Вікторія 3.Мельникова Анастасія, м.Одеса, 2 вікова категорія, керівник Гой Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Лауреати І премії

1.Бодарева Анастасія, Дитяча музична школа ім.Л.Гінзбург, м Білгород-Дністровський, вікова група цьомочки, керівник Михайліченко Ірина Василіївна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль народних інструментів "Весняночка" молоша група, КПСМНЗ "Слобожанська дитяча музична школа", смт.Слобожанське Харківська обл., 2 вікова категорія, керівник Шабанова Таісія Олександрівна

Лауреати ІІІ премії

1. Бойчук Вероніка, Дитяча музична школа ім.Л.Гінзбург, м Білгород-Дністровський, 2 вікова категорія, керівник Михайліченко Ірина Василіївна

Дипломанти І ступеня

1.Фагельська Катерина Дитяча музична школа ім.Л.Гінзбург, м Білгород-Дністровський, 2 вікова категорія, керівник Михайліченко Ірина Васильївна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати І премії

1.Дует Кулікова Марія та Кулікова Даша, Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

2.Дует Макаренко Тимофій та Богдашевська Руслана, Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

3.Театрально-естрадна студія "Ліцедії", Центр дитячої творчості "Дивосвіт", м.Вишгород Київська обл., змішана вікова категорія, режиссер-педагог Слесаренко Ірина Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, змішана вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Хаджинова Поліна, Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 2 вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1.Олександра Ковальчук, Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 3 вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна

Дипломанти І ступеня

1.Золотих Валерія, Арт-майстерня "Настині Діти", м.Запоріжжя, 2 вікова категорія, художній керівник Макаренко Анастасія Володимирівна