Підсумки ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики "Галицькі Самоцвіти" 29-31.10.2016

Переможці та дипломанти ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики “Галицькі Самоцвіти”

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВ

Лауреати 2 ступеня

1.Вокальний ансамбль "Бон Віраж", ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, керівник Лагутіна Ніна, викладачі Цибух Олеся, Шестак Світлана

2.Дует "Пісенний зорепад”, ЗОШ І-ІІІ сиупенів №2, 3 вікова група, м.Кропивницький, керівник Тисленко Олена Юріївна

Лауреати 3 ступеня

1.Ансамбль "Барви", КМАТ імені Сержа Лифаря ДШМ №7, 2 вікова група, м.Київ, викладач Войтенко Тетяна Ігорівна

2.Зразковий вокальній ансамбль "Зіронька", Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Вишневе Київська обл., керівник Гончарова Ірина Евгеніївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Цивінська Софія, Народний дитячий фольклорний ансамбль “Яворина”, Школа мистецтв ім.Леонтовича, 2 вікова група, м.Київ, керівник Бонковська Ірина Анатоліївна

2.Вітранюк Юлія, Народний дитячий фольклорний ансамбль “Яворина”, Школа мистецтв ім.Леонтовича, 2 вікова група, м.Київ, керівник Бонковська Ірина Анатоліївна

Лауреати 2 ступеня

1.Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород

Лауреати 3 ступеня

1.Демянець Аліна, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Жовква, керівник Рожкова Уляна Миколаївна

Дипломанти

1.Чжун Шен, Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка, 4 вікова група, м.Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

2.Савечка Христина, 2 вікова група, м.Львів, викладач Сайко Ірина Петрівна

Учасники

1.Демянець Аліна, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Жовква, керівник Рожкова Уляна Миколаївна

2.Шарапова Владислава, Гурток співу і нотної грамоти «Мажоретки» Установи дитячо-юнацьких клубів Галицького району, м.Львів, педагог Волошин Маріанна Орестівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний дитячий фольклорний ансамбль "Яворина", Школа мистецтв ім. Леонтовича, 2 вікова група, м.Київ, худ. керівник Мілевська Оксана Іванівна, педагог вокалу Бонковська Ірина Анатоліївна

2.Народний ансамбль пісні "Червона калина", ТОВ "ДК "Маркохім", 4 вікова група, м.Маріуполь, худ керівник, хормейстер Терехова Ольга Олександрівна

3.Ансамбль"Зоряниця", Школа мистецтв №5, змішана вікова група, м.Біла Церква, керівник Пересунько Ольга В??ячеславівна

Лауреати 2 ступеня

1.Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди", Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, 4 вікова група, м.Чернігів, художній керівник та головний диригент Сергій Вовк

Учасники

1.Дитячий вокальний ансамбль "Мелодія", Дитяча музична школа, змішана вікова група, смт. Гніздичів Львівська обл., керівник Драган Оксана Андріївна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Токова Анастасія, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, 1 вікова група, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

2.Жовта Вероніка, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, 2 вікова група, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

3.Ших Катерина, Мистецький центр та вокальна студія "Підкова", 3 вікова група, м.Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

4.Курташ Дарія, Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка, 4 вікова група, м.Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

Лауреати 2 ступеня

1.Токова Анастасія, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, 1 вікова група, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

2.Жовта Вероніка, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, 2 вікова група, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

3.Мац Юлія, Дитяча музична школа№15 імені В.А.Моцарта, 2 вікова група, м.Харків, педагог по вокалу Волошина Тетяна Іванівна

4.Горбань Наталія, Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка, 4 вікова група, м.Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

Лауреати 3 ступеня

1.Болеста Юрій, Дитяча школа мистецтв № 5, 1 вікова група, м.Львів, викладач Павлишин Ірина Василівна

2.Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород 3.Озеран Ксенія, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

Дипломанти

1.Кулінич Аріна, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м. Вишневе Київська обл., педагог Синиця Оксана Олексіївна

2.Алексєєва Дар’я, Дитяча музична школа№1 ім.М.В.Лисенка, м.Черкаси, педагог Варавіна Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Вокальний жіночий ансамбль “Eternita”, Музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету, 3 вікова група, м.Рівне, керівник Мартодеєв Віталій Миколайович

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. ХОРИ

ГРАН-ПРІ

Зразковий дитячий хоровий колектив "Забава", Дитяча музична школа №3, 2 вікова група, м.Одеса, худ. керівник та диригент Смірнова Світлана Миколаївна

Лауреати 1 ступеня

1.Народний аматорський хор "Від серця до серця", Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, 4 вікова група, м. Біла Церква, керівник Клюєв Володимир Дмитрович

2.Жіночий хор “Академія” факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського Національного Педагогічного Університету імені К.Д.Ушинського, 4 вікова група, м.Одеса, худ. керівник та диригент Лєснік Олена Степанівна

Лауреати 2 ступеня

1.Дитячий хор, Палац дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, м.Харків, керівник Волотка Алла Олександрівна

2.Дитячий хоровий колектив "Мелодія", Дитяча школа мистецт ім.В.Матюка, 2 вікова група, м.Сокаль, керівник Дубик Марія Йосипівна

3.Зведений хор Дитячої школи мистецтв №3, змішана вікова група,м.Харків, керiвники Рiпко Вiкторiя Петрiвна, Дяткова Марина Анатолiiвна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ, МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Дрьомін Даніїл, ЛДДМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського, 2 вікова група, м.Львів, викладач Пташник Василь Ярославович

Лауреати 2 ступеня

1.Тимошенко Тетяна, Дитяча школа мистецтв №3, 1 вікова група, м.Харків, керівник Кулішкін Павло Миколайович

2.Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород, викладач Гайду Анна Іштванівна

3.Дует трубачів Побережний Олександр та Рогатюк Костянтин, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

Лауреати 3 ступеня

1.Тріо трубачів Івахов Іван, Кандирал Євгеній, Німцович Павло, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

Дипломанти

1.Німцович Павло, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Кандирал Євгеній, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

3.Івахов Іван, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

4.Побережний Олександр, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

5.Гуна Андрій, Дитяча музична школа №1 ім.М.Мозгового, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

6.Ковальчук Роман, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

Учасники

1.Полуянко Ілля, Дитяча школа мистецтв №3, 1 вікова група, м.Харків, викладач Басараб Олександр Васильйович

2.Байрамов Максат, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Вишневе Київська обл., викладач Рура Олена Степанівна

3.Скін Міріам, Дитяча школиа мистецтв №3, 2 вікова група, м.Харків, викладач Басараб Олександр Васильйович

4.Рогатюк Костянтин, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

5.Манюгіна Єлизавета, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Вишневе Київська обл., педагог Журавльов Олександр Анатолійович

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ, МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Логвин Наталія, Дитяча музична школа №3 ім. В. Косенка, 3 вікова група, м.Київ, художній керівник Тамара Бастричкіна

2.Засідка Вікторія, Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, 4 вікова група, м.Київ, керівник Марунич Наталія

Лауреати 2 ступеня

1.Соболєва Анна, Дитяча школа мистецтв № 4, 1 вікова група, м. Київ, викладач-методист Рунчак Оксана Іванівна

2.Задрановська Анастасія, Музична школа №14 ім. Д. Кобалевського, 2 вікова група, м.Київ, художній керівник Тамара Бастричкіна

3.Олег Ніколаєнко, 4 вікова група, м.Чернігів, керівник Ніколаєнко Олег Валерійович

4.Дует баяністів "Аковіта", 4 вікова група, м.Чернігів, керівник Ніколаєнко Олег Валерійович

Лауреати 3 ступеня

1.Івахов Іван, Дитяча музична школа №1 ім.М.Мозгового, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Павліщев Максим, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладач Євенко Галина

3.Колесник Маргарита, Дитяча школиа мистецтв №3, 2 вікова група, м.Харків, керiвник Пихтіна Світлана Станіславовна

4.Карпенко Єлизавета, Чернігівське музичне училище ім.Л.М.Ревуцького, 4 вікова група, м.Чернігів, керівник Ніколаєнко Олег Валерійович

Дипломанти

1.Кандирал Євгеній, Дитяча музична школа №1 ім.М.Мозгового, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Підлісна Анастасія, Монастирищенська дитяча музична школа, 2 вікова група, м.Монастирище Черкаська обл., музичний педагог Подолянюк Віталія Григорівна

3.Соболєв Владислав, Дитяча школа мистецтв № 4, 3 вікова група, м. Київ, викладач-методист Рунчак Оксана Іванівна

4.Тищенко Лілія, Міська музична школа №4, 3 вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Іваніна Наталія Сергіївна

Учасники

1.Німцович Павло, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Хмельницький, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Олійник Дмитро, Дитяча школа мистецтв № 5, 2 вікова група, м.Львів, викладач Федина Наталія Богданівна

3.Завалішина Олеся, Міська музична школа №4, 2 вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Іваніна Наталія Сергіївна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати 2 ступеня

1.Ансамбль ударних інструментів "Дивертисмент", Дитяча музична школа№15 імені В.А.Моцарта, 2 вікова група, м.Харків, керівник-викладач Кудряшова Тетяна Олександрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Черногубов Лев, Дитяча школа мистецтв №3, 2 вікова група, м.Харків, керiвник Бехбудов Олександр Ілхамович

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Дипломанти

1.Неро Артем, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Мартинюк Алла

2.Трощенко Софія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, 2 вікова група, м.Черкаси, викладач Пархоменко Вадим Валерійович

3.Діченко Олександра, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, 2 вікова група, м.Черкаси, викладач Міщенко Віра Михайлівна

Учасники

1.Варавіна Діана, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, 1 вікова група, м.Черкаси, викладач Пархоменко Вадим Валерійович

2.Мельник Ангеліна, Дитяча школа мистецтв №3, 1 вікова група, м.Харків, викладач Золотько Аліна Михайлівна

3.Вискребов Святослав, 4 вікова група, м.Кривий Ріг

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. ФОРТЕПІАНО. СОЛІСТИ ТА МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Гудман Силвіа, Середня спеціалізована музична школа-інтернат, 1 вікова група, м.Харків, керівник Трембовлева Марина Леонідовна

2.Черкашина Євгенія, Дитяча музична школа №14, 2 вікова група, м.Харків, викладач Безугла Світлана Сергіївна

3.Жеребцов Тимофій, ЛДДМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського, 2 вікова група, м.Львів, кервівник Родіонова Тетяна Семенівна

4.Сіпко Діана, Дитяча музична школа№15 імені В.А.Моцарта, 2 вікова група, м.Харків, старший викладач Дмитро Цигічко

5.Мац Юлія, Дитяча музична школа№15 імені В.А.Моцарта, 2 вікова група, м.Харків, педагог Бутирська Інна Єгеніївна

Лауреати 2 ступеня

1.Захарова Катерина, Дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Ужгород, керівник Чундак Тетяна Анатоліївна

2.Чупріна Марія, Середня спеціалізована музична школа-інтернат, 2 вікова група, м.Харків, керівник Трембовлева Марина Леонідовна

3.Бегерська Єлизавета, Дитяча школа мистецтв, 3 вікова група, м.Умань, викладач Коляда Ольга Олександрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Печеновська Iлона, Музична школа №1 ім.С.Вільконського, 1 вікова група, м.Чернігів, керівник Нестеренко Наталія Миколаївна

2.Климовських Марія, Монастирищенська дитяча музична школа, 2 вікова група, м.Монастирище Черкаська обл., музичний педагог Волковінська Лариса Григорівна

3.Ашурова Дар`я, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

4.Івашкович Наталія, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, керівник Чундак Тетяна Анатоліївна

Дипломанти

1.Веприцька Анастасія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

2.Дует Гайдай-Бандурка Дарина та Веприцька Анастасія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

3.Фенчак Анна, Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, керівник Чундак Тетяна Анатоліївна

4.Павліщева Марія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Стаценко Ольга

5.Cелютіна Марія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Стаценко Ольга

Учасники

1.Гайдай-Бандурка Дарина, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

2.Черемис Софія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

3.Кедровська Соф'я, Дитяча школа мистецтв № 4, 1 вікова група, м. Київ, викладач-методист Рунчак Оксана Іванівна

4.Дует Балог Юліанна та Штефаняк Крістіна, Школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, викладач Генова Валерія Олексіївна

5.Болквадзе Тамара, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Качур Лідія

6.Антонов Сергій, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, викладач Попова Наталія 

7.Хом’як Ярина, Дитяча школа мистецтв № 5, 2 вікова група, м.Львів, викладач Люта Наталія Степанівна

8.Кравченко Наталія, Середня спеціалізована музична школа-інтернат, 2 вікова група, м.Харків, керівник Трембовлева Марина Леонідовна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. АНСАМБЛІ ТА ОРКЕСТРИ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

ГРАН-ПРІ

Оркестр народних інструментів "Дивертисмент", Музичне училище, м.Кропивницький, художній керівник Онолова Вікторія Миколаівна

Лауреати 1 ступеня

1.Ансамбль скрипалів "Віолінка", Музична школа №2, 1 вікова група, м.Луцьк, викладач Шмарук Лідія Юріївна

2.Народний ансамбль скрипалів “Арієтта”, Міський Палац Культури, 4 вікова група, м.Рівне, художній керівник та диригент Подолянчук Валентина Володимирівна

3.Академічний ансамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди", Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм, 4 вікова група, м.Чернігів, художній керівник та головний диригент Сергій Вовк

4.Оркестр духових інструментів педагогічної практики Кіровоградського музичного училища, змішана вікова група, м.Кропивницький, художній керівник та диригент Вівич Олексій Дмитрович

5.Ансамбль домристів "Вітражі", Музична школа №3 ім. В. Косенка, змішана вікова група, м.Київ, художній керівник Тамара Бастричкіна

Лауреати 2 ступеня

1.Дует Шерстобітов Єгор та Веприцька Анастасія, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладачі Качур Лідія, Мартинюк Алла

2.Інструментальний ансамбль "Баріолаж", Музична школа №2, 2 вікова група, м.Луцьк, викладач Рощук Тетяна Петрівна

3.Ансамбль скрипалів молодших класів, Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Жовква Львівська обл., художній керівник Нестерович Ірина Петрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Дует Ашурова Дар`я та Якубовська Єлізавета, ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 1 вікова група, м.Харків, викладачі Качур Лідія, Евенко Галина

2.Ансамбль гітар молодших класів "Фанданго", Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, 2 вікова група, м.Черкаси, викладач Пархоменко Вадим Валерійович

3.Ансамбль домристів “Сувенір”, Міська музична школа №4, змішана вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Іваніна Наталія Сергіївна

Дипломанти

1. Інструментальний ансамбль "Тріумф", ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, керівники Євенко Галина, Мартинюк Алла, викладач Качур Лідія

2.Інструментальний ансамбль"Музична веселка", ХСШ №133 "Ліцей мистецтв", 2 вікова група, м.Харків, керівники Лагутіна Ніна викладачі Цибух Олеся, Шестак Світлана

3.Ансамбль гітаристів "Ad libitum", Районний будинок дитячої творчості, змішана вікова група, м.Рожище Волинська обл., керівник Сіробаба Ірина Степанівна

4.Ансамбль скрипалів "Чарівні струни", Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Ужгород, викладач Бачинська Ольга Василівна

Учасники

1.Зразковий ансамбль скрипалів "Глорія", Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Вишневе Київська обл., керівник Кухта Олена Анатоліївна

2.Інструментальне тріо Недоходюк Катерина, Гордєєва Крістіна, Гутман Аріана, Дитяча школиа мистецтв №3, 2 вікова група, м.Харків, керівники: Ріпко Дар`я Олександрівна, Бехбудова Олена Дмитрівна, Гненний Олександр Олександрович