Підсумки V Всеукраїнського Багатожанрового фестивалю-конкурсу "Самоцвіти Літо Море" 12-17.06.2016

Переможці та дипломанти Vвсеукраїнського Багатожанрового фестивалю-конкурсу “Самоцвіти Літо Море” 12-17 червня 2016 року

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Юлія Акіньшина, Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н- ролу "Гранд-Віват", молодша вікова група, м.Харків, керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. ДУЕТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Дует Юлія Акіньшина та Альона Баточка, Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н- ролу "Гранд-Віват", змішана вікова група, м.Харків, керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна

Дипломанти

1.Дует Садовська Софія та Лучкевич Каміла, наймолодші учасники фестивалю, Танцювальний колектив "Квіти життя", Школа народних ремесл, м.Тернопіль, керівник Голод Марія Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", наймолодші учасники фестивалю, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

2.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н- ролу "Гранд-Віват", молодша вікова група, м.Харків, керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна

3.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н- ролу "Гранд-Віват", старша вікова група, м.Харків, керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий ансамбль танцю "Модерн", Студія естетичного виховання Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського, середня вікова група, м.Гадяч, Полтавська обл., керівник Берус Наталія Георгіївна

2.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н- ролу "Гранд-Віват", змішана вікова група, м.Харків, керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий ансамбль танцю "Модерн", Студія естетичного виховання Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського, молодша вікова група, м.Гадяч, Полтавська обл., керівник Берус Наталія Георгіївна

2.Зразковий ансамбль танцю "Зернятко", Палац культури "Ювілейний", середня вікова група, м.Зеленодольськ, керівник Пугач Тетяна Леонідівна

Дипломанти

1.Зразковий ансамбль сучасного танцю "ДАНС-КЛУБ", Міській Палац культури ім.Г.Хоткевича, молодша вікова група, м.Львів, керівник Польцева Тетяна Вікторівна

2.Колектив естрадно-спортивного танцю "Большая Перемена", Центр Клубів за місцем проживання "Поділ", середня вікова група, м.Київ, керівник Кисельов Андрій Анатолійович

3.Танцювальний колектив "Квіти життя", Школа народних ремесл, середня вікова група, м.Тернопіль, керівник Голод Марія Анатоліївна

4.Хореографічний колектив "Сяйво", Хотинська гімназія, середня вікова група, м.Хотин, керівник Борденюк Людмила Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Черкашина Єва, Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", молодша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1.Луховицька Кіра, Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", молодша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Ротар Дарина, Саратська музична школа, молодша вікова група, смт.Сарата Одеська обл., керівник Кім Людмила Миколаївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразкова дитяча хореографічна студія "Каприз", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, середня вікова група, м.Полтава, керівник Гнєдова Ольга Олегівна

2.ГО Студія сучасної хореографії "Step By Step", змішана вікова група, м.Одеса, керівники Аксютова Анастасія, Ломакіна Марія

Лауреати 2 ступеня

1.Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", молодша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

2.Колектив сучасного танцю "Pas de danse", Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело», середня вікова група, м. Вишгород Київська обл., керівник Барладян Катерина Миколаївна

3.ГО Студія сучасної хореографії "Step By Step", середня вікова група, м.Одеса, керівники Аксютова Анастасія, Ломакіна Марія

4.Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", змішана вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1.ГО Студія сучасної хореографії "Step By Step", молодша вікова група, м.Одеса, керівники Аксютова Анастасія, Ломакіна Марія

2.Зразковий ансамбль сучасного танцю "ДАНС-КЛУБ", Міській Палац культури ім.Г.Хоткевича, молодша вікова група, м.Львів, керівник Польцева Тетяна Вікторівна

3.Студія танцю “Звёзды востока”, старша вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна

Дипломанти

1.Колектив естрадно-спортивного танцю "Большая Перемена", Центр Клубів за місцем проживання "Поділ", старша вікова група, м.Київ, керівник Кисельов Андрій Анатолійович

2.Колектив естрадно-спортивного танцю "Большая Перемена", Центр Клубів за місцем проживання "Поділ", змішана вікова група, м.Київ, керівник Кисельов Андрій Анатолійович

3.Студія танцю “Звёзды востока”, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 2 ступеня

1.Єтімян Олександра, Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", молодша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Ансамбль танцю "Одеса", молодша вікова група, м.Одеса, керівник Леончук Олена Леонідівна

Лауреати 2 ступеня

1.Зразкова дитяча хореографічна студія "Каприз", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, молодша вікова група, м.Полтава, керівник Гнєдова Ольга Олегівна

2.Зразковий ансамбль народного танцю “Барвінок”, середня вікова група, м.Білгород-Дністровський, керівник Мікуліна Тетяна Анатоліївна

Лауреати 3 ступеня

1.Студія українського народного танцю "Вишеград", ВМЦХЕТУМ "Джерело", молодша вікова група, м.Вишгород, керівники Черкас Оксана Борисівна та Близнюк Анастасія Віталіївна

2.Хореографічний колектив "Сюрприз", Саратська дитяча музична школа, середня вікова група, смт.Сарата Одеська обл., керівник Караган Тетяна Петрівна

Дипломанти

1.Студія українського народного танцю "Вишеград", ВМЦХЕТУМ "Джерело", молодша вікова група, м.Вишгород, керівники Черкас Оксана Борисівна та Близнюк Анастасія Віталіївна

2.Дитячий ансамбль народного танцю "Веселі чобітки", СЗШ №44 ім. Т.Г.Шевченка, молодша вікова група, м. Львів, керівник та хореограф Квасниця Оксана Петрівна

3.Ансамбль народного танцю “Волошка”, Школа мистецтв, молодша вікова група, м.Новояворівськ Львівська обл., керівник Байдак Людмила Степанівна

4.Зразковий хореографічний колектив "Сузір’я", Будинок школярів, молодша вікова група, м.Мукачево, керівник Ткач Олена Дмитрівна

5.Хореографічний ансамбль “Сяйво”, Сільський клуб, молодша вікова група, с.Троїцьке Одеська обл., керівник Мирончук Інна Степанівна

6.Ансамбль народного танцю “Волошка”, Школа мистецтв, середня вікова група, м.Новояворівськ Львівська обл., керівник Байдак Людмила Степанівна

7.Хореографічний колектив "Сяйво", Хотинська гімназія, старша вікова група, м.Хотин, керівник Борденюк Людмила Анатоліївна

8.Хореографічний колектив “Заморочки дивина”, Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Звенигородка Черкаська обл., керівник Чорна Тетяна Володимирівна

9.Хореографічний ансамбль “Сяйво”, Сільський клуб, змішана вікова група, с.Троїцьке Одеська обл., керівник Мирончук Інна Степанівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Чумаченко Влада, Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", старша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Черкашина Єва, Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", молодша вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна" НВК №86, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Кузнецов Віталій Вікторович 

Лауреати 2 ступеня

1.Колектив "Дежавю" Школа танцю "Авансцена", змішана вікова група, м.Харків, керівник Огуй Олена Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий ансамбль танцю "Зернятко", Палац культури "Ювілейний", старша вікова група, м.Зеленодольськ,  керівник Пугач Тетяна Леонідівна

ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 2 ступеня

1.Студія танцю “Звёзды востока”, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна (ШОУ)

Лауреати 3 ступеня

1.Студія танцю “Звёзды востока”, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна (ШОУ BELLY DANCE)

2.Студія танцю “Звёзды востока”, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна (СХІДНІ ТАНЦІ)

Дипломанти

1.Студія танцю “Звёзды востока”, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Краснікова Наталія Юріївна (ШОУ BELLY DANCE)

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Мироненко Катерина, Березнянська школа мистецтв, середня вікова група, смт.Березна Чернігівська обл., викладач вокалу Саченко Тетяна Геннадіївна

2.Донець Андрій, Новоукраїнська дитяча музична школа, старша вікова група, м.Новоукраїнка Кіровоградська обл., керівник Самарська Віта Вікторівна

Лауреати 2 ступеня

1.Болдирєва Мішель, Дитяча музична школа №4, молодша вікова група, м.Одеса, керівник Плєшакова Олена Василівна

2.Фабінський Дмитро, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, середня вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

3.Посна Анастасія, Управління освіти і науки Сумської ОДА КЗ Сумської обласної ради Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, середня вікова група, м.Суми, керівник Лагода Ірина Володимирівна

4.Дмуховська Олена, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, середня вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

5.Шельвах Христина, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, старша вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

Лауреати 3 ступеня

1.Брода Поліна, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, молодша вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

2.Фабінська Анастасія, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, молодша вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

3.Кіш Вікторія, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, молодша вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

4.Мазепа Домініка, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, середня вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

5.Кислиця Анастасія, Саратська дитяча музична школа, середня вікова група, смт.Сарата Одеська обл., педагог Яровенко Світлана Миколаївна

6.Корецька Мирослава, Зразкова вокальна студія “Веснянка” будинку дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Чорноморськ Одеська обл., педагог Яворська Лариса Олексіївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. ДУЕТИ

Лауреати 3 ступеня

1.Дует Дочило Софія та Філіпович Олена, Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, середня вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеня

1.Квартет "Чотири долі", Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, середня вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Студія естрадного вокалу "Подих Весни", Палац Г. Хоткевича, змішана вікова група, м.Львів, керівник Кривута Анна Михайлівна

Лауреати 3 ступеня

1.Вокально-танцювальний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, молодша вікова група, м.Львів, керівник Годій Тетяна Андріївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Кислиця Анастасія, Саратська дитяча музична школа, середня вікова група, смт.Сарата Одеська обл., педагог Яровенко Світлана Миколаївна

2.Макаренко Катерина, Народний аматорський колектив театр української пісні “Калина”, Охтирський міський центр культури і дозвілля, вікова група дорослі, м.Охтирка Сумська обл., керівник Макаренко Катерина Андріївна

Лауреати 2 ступеня

1.Трегубова Юлія, Дитяча музична школа №4, молодша вікова група, м.Одеса, керівник Плєшакова Олена Василівна

2.Матвєєва Руслана, КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", старша вікова група, м.Кривий Ріг, керівники Самойлова Світлана Вікторівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

СПЕЦІАЛЬНОЮ ВІДЗНАКОЮ ЖУРІ ТА ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ВІДМІТИЛИ

Тріо "Червона бинда", Відділ культури і туризму Сарненської РДА, м.Сарни,

керівник Кошляк Віта Петрівна

Лауреати 1 ступеня

1.Ансамбль "Доля", вікова група дорослі, м.Богуслав Київська обл., керівник Дробязко Валентин Петрович

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий фольклорний ансамбль "Жайворонок", ТОВ "Соціальні ініціативи Криворіжжя" Палац культури "Інгулець", молодша вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Філіппенко Ірина Миколаївна

2.Зразковий фольклорний ансамбль "Жайворонок", ТОВ "Соціальні ініціативи Криворіжжя" Палац культури "Інгулець", середня вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Філіппенко Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Гапон Владислав Олександрович, КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", вікова група дорослі, м.Кривий Ріг, керівники Самойлова Світлана Вікторівна

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий вокально-хоровий колектив "Струмок", Центр творчості для дітей та молоді, середня вікова група, м.Жидачів, керівник Дахній Оксана Олексіївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Лауреати 1 ступеня

1.Квартет саксофоністів "Веселі пальчики", Центр позашкільної роботи, м.Жмеринка, педагог Орищук Олег Костянтинович

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Бродська Анастасія, Театральний колектив "Діти Мельпомени", спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, молодша вікова група, м.Суми, керівник Товста Віталія Володимирівна

2.Макоїд Діана, КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", старша вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Лупеко Олена Іванівна

Лауреати 2 ступеня

1.Кліпатський Дмитро, Театральний колектив "Діти Мельпомени", спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, середня вікова група, м.Суми, керівник Товста Віталія Володимирівна

2.Оніщук Анастасія, КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", старша вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Лупеко Олена Іванівна

3.Медуниця Захар, Театральний колектив "Діти Мельпомени", спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, середня вікова група, м.Суми, керівник Маліч Альона Олегівна

Лауреати 3 ступеня

1.Захарченко Анастасія, Театральний колектив "Діти Мельпомени", спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, молодша вікова група, м.Суми, керівник Товста Віталія Володимирівна

Дипломанти

1.Антипов Назарій, Студія "Патріот" районний центр творчості молоді "Оберіг", молодша вікова група, м.Київ, керівник Антипова Галина Віталіївна

2.Прилуцька Валерія, Дитяча музична школа, середня вікова група, м.Монастирище Черкаська обл., керівник Кравець Яна Віталіївна

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ. ДУЕТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Товстий Іван та Скубко Поліна, Театральний колектив "Діти Мельпомени", спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29, змішана вікова група, м.Суми, керівник Товста Віталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 1 ступеня

1.Народний аматорський театр ляльок, Будинок культури Чорноморки, середня вікова група, м.Чорноморськ Одеська обл., керівник Гончарова Юлія Володимирівна, художник-постановник Зіміна Наталія Миколаївна

2.Зразковий театральний колектив "Крок", КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", змішана вікова група, м.Кривий Ріг, керівники Самойлова Світлана Вікторівна та Лупеко Олена Іванівна

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий театральний колектив "Арлєкін", Саратська дитяча музична школа, змішана вікова група, смт.Сарата Одеська обл., керівник Влаєва Тетяна Іванівна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий театральний колектив "Крок", КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 10", змішана вікова група, м.Кривий Ріг, керівники Самойлова Світлана Вікторівна та Лупеко Олена Іванівна