Підсумки ІІ Всеукраїнського фестивалю хорового співу та інструментальної музики "Галицькі Самоцвіти" 26-28.12.2015

Переможці та учасники ІІ Всеукраїнського фестивалю хорового співу та інструментальної музики “Галицькі Самоцвіти”

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати 1 ступеню

1.Хор старших класів "Гармонія", дитяча школа мистецтв "Вишенька", м.Вінниця, 2 вікова група, керівник Гордієнко Тетяна Борисівна

2.Зразковий хор Ужгородського коледжу культури та мистецтв, м.Ужгород, 3 вікова група, керівник Тазінгер Андрій Іванович

3.Народний хор "Астра" викладачів Ужгородської школи мистецтв, м.Ужгород, 4 вікова група, керівник Швайгер Неля Людвіківна

Лауреати 2 ступеню

1.Хор "Райдуга", дитяча школа мистецтв "Райдуга", м.Хмельницький, 1 вікова група, керівник Севак Аліна Олександрівна

2.Хор "Легенда", Державна дитяча школа мистецтв №10, м.Львів, 2 вікова група, керівник Нагірна Надія Романівна

3.Хор "Співаночка", дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона, м.Мукачево, 2 вікова група, керівник Фенцик Світлана Іванівна

4.Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні "Фантазія", Центр творчості дітей та юнацтва, м.Тернопіль, 2 вікова група, керівник Дмитрук-Тимченко Тетяна Григорівна

5.Народний аматорський хор "Доброслав", м.Старокостянтинів, 4 вікова група, керівник Зелінський Геннадій Іванович

6.Дитячий хор "Пастораль", м.Київ, змішана вікова група, хормейстер і керівник Мардаревич Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Хор учнів Жмеринської Дитячої музичної школи, м.Жмеринка, 2 вікова група, керівник Діденко Любов Василівна

Учасники

1.Хор "DoraDo", м.Київ, 2 вікова група, керівник Капішон Катерина Сергіївна

2.Хор "Канон", Дитяча музична школа ім.С.Турчака, м.Дубляни, 2 вікова група, керівник Немерко Анна Рафіківна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеню

1.Ужгородський коледж культури та мистецтв, м.Ужгород, 4 вікова група, керівник Швайгер Неля Людвіківна

Дипломанти

1.Вокальний ансамбль "Веселі нотки", Дитяча музична школа №2, м.Шостка Сумська обл., 2 вікова група, педагог Ворніческу Наталія Григорівна

Учасники

1.Вокальний ансамбль учнів старших класів дитячої музичної школи №3 ім.В.С.Косенка, м.Київ, 2 вікова група, керівник Пишнюк Ганна Василівна

2.Дует Бережна Людмила та Харатіна Вікторія, міський палац культури, м.Нововолинський, 4 вікова група, керівник Харатіна Вікторія Петрівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Учасники

1.Тащі Аріна, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Регульська Світлана Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеню

1.Жіночий квартет "Лебедине крило", міський палац культури, м.Нововолинський, 4 вікова група, керівник Кравчук Інна Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 3 ступеню

1."ДоРеМіФаСоль-ка", Дитяча музична школа №5, м.Львів, 1 вікова група, керівник Леськів Ірина 

Дипломанти

1.Вокальний ансамбль "Райдуга", дитяча школа мистецтв "Райдуга", м.Хмельницький, 2 вікова група, керівник Севак Аліна Олександрівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ПІСНЯ, ФОЛЬКЛОР. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Рогоза Поліна, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Регульська Світлана Олександрівна

Лауреати 3 ступеню

1.Арнаутова Анастасія, Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Регульська Світлана Олександрівна

Учасники

1.Гриб Юлія, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м.Хмельницький, 2 вікова група, керівник Міцель Тетяна Василівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ПІСНЯ, ФОЛЬКЛОР. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 2 ступеню

1.Ансамбль народної пісні "Джерельце", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м.Хмельницький, змішана вікова група, керівник Міцель Тетяна Василівна

Учасники

1.Вокальний ансамбль "Ніка", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Регульська Світлана Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТУННІ ТА ЩИПКОВІ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Кушка Аліса “Ой під вишнею, під черешнею”, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 1 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

2.Хіхлова Любов, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 2 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

3.Клюшнікова Катерина, дитяча музична школа №9 ім.В.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, педагог Онопрієнко Вероніка Володимирівна

Лауреати 2 ступеню

1.Кушка Аліса “Маленький романс”, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 1 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

2.Хоженко Карина “Сюрприз”, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 1 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

3.Стецюк Ірина, Музична школа №3, м.Луцьк, 2 вікова група, викладач Теслер Ірина Олександрівна

Лауреати 3 ступеню

1.Хоженко Карина “Ішло дівча лучками”, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 1 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

2.Романюк Дарія, Музична школа №3, м.Луцьк, 1 вікова група, викладач Теслер Ірина Олександрівна

3.Непомящий Анатолій, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 2 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

4.Пацаган Ярополк, Дитяча школа мистецтв №5, м.Львів, 2 вікова група, викладач Гасьошин Мар'яна Ярославівна

5.Бондарук Олександра, Музична школа №3, м.Луцьк, 2 вікова група, викладач Теслер Ірина Олександрівна

Дипломанти

1.Стасів Юлія, Стрийська дитяча музична школа, м.Стрий, 1 вікова група, викладач Олійник Лілія Іванівна

2.Міщенко Микола, міська музична школа №8, м.Кривий Ріг, 2 вікова група, викладач Овдієнко Ірина Григорівна

Учасники

1.Колеснікова Олександра, Олександрійська дитяча музична школа, м.Олександрія Кіровогр.обл., 1 вікова група, керівник Городецька Світлана Миколаївна

2.Діченко Олександра, Дитяча музична школа №1 ім.М.Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач Пархоменко Вадим Валерійович

3.Трощенко Софія, Дитяча музична школа №1 ім.М.Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, викладач Пархоменко Вадим Валерійович

4.Соловйов Олексій, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 2 вікова група, викладач Рікановська Олеся Юріївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТУННІ ТА ЩИПКОВІ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 3 ступеню

1.Дует гітарістів Мулявка Тимур та Соловйов Олексій, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 2 вікова група, викладач Рікановська Олеся Юріївна

Учасники

1.Дует Колеснікова Олександра та Колеснікова Катерина, Олександрійська дитяча музична школа, м.Олександрія Кіровогр.обл., 1 вікова група, керівник Городецька Світлана Миколаївна

2.Дует гітарістів Кащишин Костянтин та Медведчук Андрій, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Рікановська Олеся Юріївна

3.Струнний дует "Веселка" Дзундза Діана та Яцик Мар'яна, міська дитяча музична школа, м.Бурштин, 2 вікова група, керівник Гладій Леся Богданівна

4.Дует Чорний Артур та Самофал Назарій, Олександрійська дитяча музична школа, м.Олександрія Кіровогр.обл., 2 вікова група, керівник Городецька Світлана Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Івахов Іван, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Березіна Анастасія, Ансамбль домристів Київської дитячої музичної школи №5, м.Київ, 2 вікова група, викладач Дмитренко Марина Іванівна

3.Кущ Анастасія, Харківське музичне училище, м.Харків, 3 вікова група, викладач Костенко Олена Опанасівна

Лауреати 2 ступеню

1.Німцович Павло “Верховина”, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

Лауреати 3 ступеню

1.Кандирал Євгеній “Клумпакоїс”, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

Дипломанти

1.Німцович Павло “Спогади”, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

2.Кандирал Євгеній “Дівка в сінях стояла”, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

3.Семиліт Анна, музична школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 2 вікова група, викладач Криволап Оксана Павлівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеню

1.Тріо сопілкарів Івахов Іван, Кандирал Євгеній та Німцович Павло, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Ожеван Василь Васильович

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. КЛАВІШНІ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Залецька Лідія, Дитяча школа мистецтв №5, м.Львів, 1 вікова група, викладач Гачак Галина Василівна

2.Квят Олександра, дитяча музична школа №1, м.Вінниця, 2 вікова група, керівник Новаковська Оксана Леонтіївна

3.Найпак Артем, Лозівське училище культури та мистецтв, м.Лозова Харків.обл., 3 вікова група, викладач Свищова Інна Олександрівна

Лауреати 2 ступеню

1.Бурштейн Єва, музична школа №1 ім.М.Вільконського, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Пенясова Ірина Петрівна

2.Чуденцова Ольга-Роксолана, дитяча музична школа №9 ім.В.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, викладачі Грічанок Сона Ельмартівна та Расторгуєва Вікторія Вячеславівна

3.Текелемаріам Анжеліка, дитяча музична школа № 15 ім. В.А.Моцарта, 2 вікова група, педагог Козаковська Людмила Миколаївна

4.Мац Юлія, дитяча музична школа № 15 ім. В.А.Моцарта, м.Харків, 2 вікова група, педагог Бутирська Інна Євгенівна

Дипломанти

1.Старицький Іван, дитяча музична школа при музикальному училищі ім.Л.Ревуцького, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Карпенко Марія Сергіївна

2.Медвідь Катерина, Дитяча школа мистецтв №5, м.Львів, 1 вікова група, викладач Софія Гасьошин

3.Крисюк Дмитро, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Чорненька Світлана Іванівна

4.Велика Катерина, музична школа №1, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Данілова Валентина Володимирівна

5.Галечка Анастасія, Дитяча музична школа №1, м.Львів, 1 вікова група, викладач Татарінова Вікторія Костянтинівна

6. Сапункова Єлизавета, Музична школа №1, м.Львів, 1 вікова група, керівник Цірка Богдана Володимирівна

7.Бугаль Мар'яна, Гурток фортепіано Центру творчості дітей та юнацтва, м.Тернопіль, 3 вікова група, керівник Жмінка Світлана Василівна

Учасники

1.Полуян Христина, дитяча музична школа №1, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Латун Олена Петрівна

2.Юрик Діана, Гурток фортепіано Центру творчості дітей та юнацтва, м.Тернопіль, 1 вікова група, керівник Жмінка Світлана Василівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. КЛАВІШНІ. МАЛІ ФОРМИ

ГРАН ПРІ

Дует Сергійчук Вероніка та Городецький Дмитро, музична школа №3, м.Житомир, 1 вікова група, керівник Фотіна Юлія Анатоліївна

Лауреати 1 ступеню

1.Дует Текелемаріам Анжеліка та Мац Юлія, дитяча музична школа № 15 ім. В.А.Моцарта, м.Харків, 2 вікова група, педагоги Бутирська Інна Євгенівна, Козаковська Людмила Миколаївна

Лауреати 2 ступеню

1.Тріо "Шість рук за фортепіано", Одеська середня специалізована музична школа-інтернат імені професора П.С. Столярського, м.Одеса, 2 вікова група, педагог Кириченко Флора Леонідівна

Учасники

1.Дует Крисюк Дмитро та Білецька Софія, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладач Чорненька Світлана Іванівна

 

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Олійник Софія, Дитяча музична школа №14, м.Харків, 1 вікова група, викладач Головко Анастасія Сергіївна

2.Дрьомін Данііл “Зранку з Високого замку”, Школа-студія при Львівському музичному училищі ім.С.П.Людкевича, м.Львів, 2 вікова група, викладач Максименко Лілія Василівна

Лауреати 2 ступеню

1.Старицька Поліна “Чарівна квітка”, дитяча музична школа при музичному училищі ім.Л.Ревуцького, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Карпенко Марія Сергіївна

2.Дрьомін Данііл “Гарлемський ноктюрн”, Школа-студія при Львівському музичному училищі ім.С.П.Людкевича, м.Львів, 2 вікова група, викладач Максименко Лілія Василівна

3.Мостицька Анна, дитяча музична школа №9 ім.В.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, викладач Баранов Віктор Станіславович

4.Самойлюк Назарій, Центр позашкільної роботи, м.Жмеринка, 2 вікова група, викладач Орищук Олег Костянтинович

Дипломанти

1.Старицька Поліна “Екосез”, дитяча музична школа при музичному училищі ім.Л.Ревуцького, м.Чернігів, 1 вікова група, викладач Карпенко Марія Сергіївна

2.Чуденцова Ольга-Роксолана, дитяча музична школа №9 ім.В.Сокальського, м.Харків, 2 вікова група, викладачі Грічанок Сона Ельмартівна та Расторгуєва Вікторія Вячеславівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеню

1.Жмеринський квартет саквофоністів "Веселі пальчики", Центр позашкільної роботи, м.Жмеринка, 3 вікова група, викладач Орищук Олег Костянтинович

Дипломанти

1.Тріо флейт, Державна музична школа №8, м.Львів, 2 вікова група, керівник Богданова Юлія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеню

1.Ансамбль "Tutti", дитяча музична школа №9 ім.В.Сокальського, м.Харків, 1 вікова група, педагоги Баранов Віктор Станіславович та Маркузова Тетяна Олександрівна

2.Тріо "Дивертисмент", дитяча музична школа № 15 ім. В.А.Моцарта, м.Харків, 2 вікова група, керівник Кудряшова Тетяна Олександрівна

Лауреати 2 ступеню

1.Інструментальний ансамбль, дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, 1 вікова група, викладачі Колосовська Ольга В'ячеславівна, Білоус Людмила Василівна, Ожеван Василь Васильович

2.Інструментальне тріо, Оброшинська музична школа, м.Оброшино, 2 вікова група, викладачі Гасьошин Софія Ярославівна та Борис Маркіян Юрійович

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ/ОРКЕСТРИ

Лауреати 1 ступеню

1.Духовий оркестр Хмельницького музичного училища ім.В.І.Заремби, м.Хмельницький, викладач, 3 вікова група, худ.керівник та диригент Гуцал Олександр Панасович

2.Ансамбль скрипалів, Музична школа №3, м.Луцьк, змішана вікова група, викладач Теслер Ірина Олександрівна

Лауреати 2 ступеню

1.Ансамбль гітар молодших класів "Фанданго", Дитяча музична школа №1 ім.М.Лисенка, м.Черкаси, 2 вікова група, худ.керівник та концентмейстр Пархоменко Вадим Валерійович

2.Ансамбль домристів Київської дитячої музичної школи №6, м.Київ, змішана вікова група, викладач Дмитренко Марина Іванівна

 

Лауреати 3 ступеню

1.Ансамбль скрипалів молоших класів, Олександрійська дитяча музична школа, м.Олександрія Кіровогр.обл., 1 вікова група, керівник Городецька Світлана Миколаївна

2.Дитячий камерний оркестр, дитяча музична школа №1 ім.Миколи Мозгового, м.Хмельницький, 2 вікова група, керівник Луценко Ольга Едуардівна

3.Зразковий ансамбль народних інструментів "Весняночка", Комсомольська дитяча музична школа, с.Комсомольске Харківська обл., 2 вікова група, керівник Шабанова Таісія Олександрівна

4.Ансамбль гітаристів "Ad liditum", Рожищенський будинок дитячої творчості, м.Рожище Волинськ.обл., змішана вікова група, керівник Сіробаба Ірина Степанівна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. СОЛІСТИ

Дипломанти

1.Руденок Ілля, музична школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 1 вікова група, керівник Марчук Алла Миколаївна

Учасники

1.Коломієць Яна, музична школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 1 вікова група, керівник Кучевська Олена Анатоліївна

2.Дворникова Катерина, музична школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 1 вікова група, керівник Марчук Алла Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 3 ступеню

1.Дует "Україночки" Лук'яненко Катерина та Шульга Карина, музичнаа школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 2 вікова група, керівник Кучевська Олена Анатоліївна

Учасники

1.Дует "Паняночки-десняночки" Дробишева Катерина та Рибка Вероніка, музична школа №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, 2 вікова група, керівник Марчук Алла Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 3 ступеню

1.Дитяча зведена капела бандуристів "Надія" музичної школи №1 ім.М.Вільконського та музичної школи №2 ім.Є.В.Богословського, м.Чернігів, змішана вікова група, керівники Марчук Алла Миколаївна, Велігорська Людмила Іванівна, Павленок Віра Михайлівна, Радченко Марина Юріївна