Журі наших фестивалів

 

V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ "ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ"

та ІІ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ПІАНСТІВ “ВІРТУОЗНІ САМОЦВІТИ”

9-10 березня 2018р

ЛИХАЧ Олег

Соліст Львівського національного театру опери і балету ім.М.Крушельницької. Народний артист України, м.Львів

ЛЯШЕНКО Руслан

Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ЛУК'ЯНЧУК Ірина

Лауреат міжнародних конкурсів, викладач кафедри народних інструментів ОНМА імені А.В.Нежданової, м.Одеса

КУШЛИК Любомир

Етно-музикознавець, Член Національної спілки композиторів України, Член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач, м.Львів

ЛЕСЬКІВ Андріян

Директор дитячої школи мистецтв №5, художній керівник та диригент духового оркестру “Львівські фанфари”, м.Львів

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова Правління організаторів ГО “Арт-центр “Антре”, м.Львів

ПАЛАМАРЧУК Віктор

Викладач гітари в Інституті музичного мистецтва ДДПУ ім.Івана Франка, екс-соліст Запорізької обласної філармонії та Музичного театру “Capitol” (м.Вроцлав, Польща), м.Львів

КОЗАРЕНКО Олександр

Заслужений діяч мистецтв України, сучасний український композитор, піаніст, музикознавець, доктор мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України, професор, завідувач кафедри філософії мистецтв факультету культури і мистецтв ЛНУ ім.Івана Франка, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор. Випускник Одеської консерваторії, Краківської Академії музики та Санкт-Петербурзського державного університету. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

КОРЧИНСЬКА Оксана

Викладач вищої категорії по класу фортепіано Львівської музичної школи, м.Львів

ЧУНДАК Ольга

Артистка Закарпатської обласної філармонії, органістка, викладач по класу фортепіано Ужгородської дитячої школи мистецтв, Лауреат міжнародних конкурсів, м.Ужгород

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

Диригент, піаніст, старший викладач на посаді доцента кафедри Львівської національної музичної Академії ім.М.Лисенка, випускник Львівської державної консерваторії, м.Львів

 


 ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ- КОНКУРС “РОЗМАЇТІ САМОЦВАТИ” 9-10 січня 2018

ЛЯШЕНКО Руслан

Голова журі, художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова Правління організаторів ГО “Арт-центр “Антре”, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор, випускник Одеської консерваторії, Краківської академії музики (Польща) та Санкт-Петербурзького державного університету. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

КАЛИТЮК Олеся

Солістка Одеської обласної філармонії, солістка Одеського муніципального театру Духової музики ім.О.Саліка, Лауреат міжнародних конкурсів, м.Одеса

КУШЛИК Любомир

Етно-музикознавець, Член Національної спілки композиторів України, Член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач, м.Львів

КОТОВСЬКИЙ Сергій

Співак, композитор, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, автор і ведучий дитячих телепрограм "Важкі діти" ‎(2009-2012 рр.), та "Дітлахи" ‎(2014-2016 рр.) в ефірі ТРК "Львів", лауреат Всеукраїнської музичної премії "Галицький шлягер", переможець телепроекту "Фольк-мюзік", директор ГО "Культурно-мистецький центр "Острів дитинства", м.Львів

ЛИСЯКОВА Олена

Керівник творчої майстерні “Світлячок”, етнограф, м.Львів

ЧЕКОВ Юрій

Заслужений діяч мистецтв України, помічник художнього керівника Національного академічного українского драматичного театру ім. Марії Заньковецької, Член Національної спілки театральних діячів України та творчої спілки “Асоціація діячів есрадного мистецтва України”, доцент факультету культури та мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка, учасник та переможець багатьох Міжнародних театральних фестивалів, м.Львів

КОПИЛЬЧАК Оксана

Викладач-методист вищої категорії, завідувач денним відділом Львівського коледжу культури і мистецтв, викладач режисерських дисциплін, м.Львів КОПІЙ Наталія Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, балетмейстер-постановник, м.Львів

МАНДРОЦИН Богдан

Артист державного академічного ансамблю пісні і танцю "Гуцулія", керівник ансамблю народного танцю "Тайстра", викладач-методист Прикарпатськго національного університету імені Василя Стефаника

ХОЛОВ Тарас

Керівник школи танцю CENAT, асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ШИМІН Ярослав

Завідувач кафедрою академічного живопису Львівської Національної академії мистецтв, доцент, Заслужений художник України, член Національної спілки художників України, м.Львів

МОГИЛАТ Микола

Старший викладач академічного живопису Львівської Національної академії мистецтв, Викладач академічного малярства у Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового мистецтва ім. І.Труша, член Національної спілки художників України, м.Львів

 


 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ– КОНКУРС "ВІВАТ, ВИТОКИ!" 24-25 листопада 2017

ПРАХТ Андрій

Голова журі, клавесинист, піаніст, композитор. Випускник Одеської консерваторії та Краківської музичної академії, Польща; учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЛУК'ЯНЧУК Ірина

Лауреат міжнародних конкурсів, викладач кафедри народних інструментів ОНМА імені А.В.Нежданової, м.Одеса

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Голова Правління організаторів ГО “Арт-центр “Антре”, м.Львів

ОНОЛОВА Вікторія

Старший викладач Кіровоградського музичного училища, концертний виконавець, Лауреат міжнародних конкурсів, художній керівник і диригент оркестру, володаря Гран Прі Всеукраїнського фестивалю, м.Кропивницький

ЛИТОВКО Юрій

Головний хормейстр Одеського академічного театру музичної комедії ім.Михайла Водяного, диригент, почесний працівник культури України, м.Одеса

ЖИЛА-БАЗЕЛЬ Олексій

Випускник майстерні з режисури М.Г.Іллєнка, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, керівник незалежної театральної формації «Театр Двадцять Один», керівник багатьох власних театральних проектів, учасник міжнародних театральних конкурсів-лабораторій, м.Одеса

КАЛМИКОВА Олена

Художник по костюмах Одеської кіностудії, лектор по історії костюму, м.Одеса

 


IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ– КОНКУРС "ВИТОКИ- DANCE" 24-25 листопада 2017

ЯЦЕЛЕНКО Андрій

Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса

ХОЛОВ Тарас

Заслужений діяч мистецтв України, керівник школи танцю CENAT, викладач та асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, викладач Львівського коледжу культури та мистецтв, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ДОРОНІНА Вікторія

Педагог-хореограф, сертифікований тренер з черлідингу, головний хореограф-постановник Місіс Європа 2013, призерка та фіналістка чемпіонатів України з бальних танців, тренер з класичного танцю та сучасної хореографії різних напрямків, керівник і тренер студії спортивного танцю “Maxidance”, м.Одеса

КУЗНЕЦОВ Віталій

Хореограф-постановник, екс соліст Одеського академічного театру музичної комедії ім.Михайла Водяного, Лауреат міжнародного конкурсу молодих артистів оперети та м'юзиклів, володар почесної грамоти Кабінету міністрів України, м.Одеса

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, балетмейстер-постановник, м.Львів

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ– КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ "ВИТОКИ VOICE!" 3-5 листопада 2017

ПРАХТ Андрій

Голова журі, клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЙОСИПОВА Людмила

Заслужена артистка України, солістка Черкаського академічного заслуженого українського народного хору, м.Черкаси КАЛИНА Ольга Народна артистка України, солістка Черкаського народного хору, артистка Черкаської обласної філармонії, м.Черкаси

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Голова Правління організаторів ГО “Арт-центр “Антре”, м.Львів

ПАРХОМЕНКО Вадим

Викладач методист Дитячої музичної школи №1 ім.М.В.Лисенка. Керівник дитячого ансамблю “Фанданго”, який неодноразово ставав лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, м.Черкаси

ЛУК'ЯНЧУК Ірина

Лауреат міжнародних конкурсів, викладач кафедри народних інструментів ОНМА імені А.В.Нежданової, м.Одеса

БРЕСЛАВСЬКИЙ Володимир

Заслуженийпрацівник культури України, викладач Черкаського музичного училища. м.Черкаси

 


ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ВИТОКИ- DANCE" 3-5 листопада 2017

РУСУЛ Ірина

Голова журі, Заслужений працівник культури України; керівник десятикратного володаря ГРАН-ПРІ престижних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, народного художнього колективу України театру танцю «В гостях у казки» міста Кіровограда; член Національної спілки хореографів України; кавалер відзнаки «За заслуги» І ступеня, м.Кропивницький

ПЕЧЕНЕНКО Максим

Член Національної хореографічної спілки України, кавалер ордену “За заслуги ІІ ступеня”, художній керівник народного хореографічного ансамблю “Світанок”, м.Кіровоград СИВОКОНЬ Юрiй Старший викладач кафедри хореографiчних дисциплiн Центральноукраiнського державного педагогiчного унiверситету iм. В.Винниченка. Вiдмiнник освiти Украiни, м.Кропивницький

ДОРОНІНА Вікторія

Педагог-хореограф, сертифікований тренер з черлідингу, головний хореограф-постановник Місіс Європа 2013, призерка та фіналістка чемпіонатів України з бальних танців, тренер з класичного танцю та сучасної хореографії різних напрямків, керівник і тренер студії спортивного танцю “Maxidance”, м.Одеса

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, балетмейстер-постановник, м.Львів

 


VІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ- КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНИХ ТА ВОКАЛЬНО- ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ "САМОЦВІТИ" 20-23 жовтня 2017О

ЯЦЕЛЕНКО Андрій

Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса

CHITAIA Kakha

Заступник голови Народного Центру грузинської хореографії, Голова Спілки з розвитку культури та туризму Грузії, балетмейстер, хореограф-постановник, Грузія

МАГДИЧ Тарас

Член національної спілки хореографів України, провідний методист з хореографічного жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, м.Івано-Франківськ

МУСОРІН Андрій

Заслужений артист України, методист відділу хореографії Одеського училища мистецтв та культури К.Данькевич, лауреат міжнародних конкурсів артистів балету м.Москва, м.Париж, м.Одеса

ХОЛОВ Тарас

Керівник школи танцю CENAT, асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ГОРОБЕЦЬ Микола

Викладач кафедри хореографії Хмельницької гуманітарної педагогічної академії, суддя Національної категорії Всеукраїнської федерації танцювального спорту, м.Хмельницький

ЗЕМЛЯНА Валентина

Солістка балету Львівського Національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, м. Львів

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалю “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, художній керівник та балетмейстер дитячого хореографічного колективу народного танцю “Самоцвіти” м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Голова Правління організаторів ГО “Арт центр “Антре”, Заслужений діяч естрадного мистецтва України, м.Львів

 


ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ТРУСКАВЕЦЬКІ ВИТОКИ"  30 вересня - 1 жовтня 2017р.

ЛЯШЕНКО Руслан

Голова журі, художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ХОЛОВ Тарас

Керівник школи танцю CENAT, асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ДЕНИСЮК Зоряна

Голова громадської організації бального танцю "Вольта", художній керівник та хореораф ансамблю бального танцю "Вольта" — лауреатів, переможців та володарів гран-прі обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Тренер зі спортивних бальних танців, суддя 2 категорії Асоціації спортивного танцю України, м.Трускавець

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, хореограф-постановник м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова Правління організаторів ГО “Арт центр “Антре” м.Львів 

 

 


IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ “ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ” 22-24 квітня 2017р.

ЛЯШЕНКО Руслан

Голова журі. Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ЛИХАЧ Олег

Соліст Львівського національного театру опери і балету ім.М.Крушельницької. Народний артист України, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЛАЗУРКЕВИЧ Тарас

Заслужений артист України, доцент Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка

МАКСИМОВА Оксана

Заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач-методист, викладач вищої категорії циклової комісії оркестрових струнних інструментів Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського, м.Дрогобич

СОЛЯР Олег

Голова циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів, викладач-методист Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського, керівник духового оркестру, м.Дрогобич

 


ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ПІАНІСТІВ “ВІРТУОЗНІ САМОЦВІТИ” 22-24 квітня 2017р.

ПРАХТ Андрій

Голова журі. Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

ЧУНДАК Ольга

Лауреат міжнародних конкурсів, учасниця багатьох фестивалів, викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв та артистка Закарпатської обласної філармонії, м.Ужгород

КОРЧИНСЬКА Оксана

Викладач вищої категорії по класу фортепіано Львівської музичної школи, м.Львів

СТАШУК Мирослава

Викладач Рівненської музичної школи №2 м.Рівне

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ВИТОКИ DANCE" 1-3 квітня 2017р

ЯЦЕЛЕНКО Андрій

Голова журі. Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса

ЛЯШЕНКО Руслан

Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директораЛьвівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

МАГДИЧ Тарас 

Член національної спілки хореографів України, провідний методист з хореографічного жанру навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, м.Івано-Франківськ

КОПИЛЬЧАК Оксана

Викладач-методист вищої категорії, завідувач денним відділом Львівського коледжу культури і мистецтв, викладач режисерських дисциплін, м.Львів

ДЕНИСЮК Зоряна

Голова громадської організації бального танцю "Вольта", художній керівник та хореораф ансамблю бального танцю "Вольта" — лауреатів, переможців та володарів гран-прі обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Тренер зі спортивних бальних танців, суддя 2 категорії Асоціації спортивного танцю України, м.Трускавець

ХОЛОВ Тарас

Керівник школи танцю CENAT, асистент кафедри режисури та хореографії Львівського Національного університету ім.Івана Франка, учасник міжнародних танцювальних-шоу проектів: Польща – Намислув, Вроцлав, Варшава, Перемишль, Швейцарія – Женева, Турція-Ізмір, Корея-Сеул, м.Львів

ЛЕСИШАК Людмила

Директор Народного дому м.Трускавець ШІТ Тарас 2 квітня Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри акторської майстерності та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, м.Львів

КУШЛИК Любомир

Етно-музикознавець, Член Національної спілки композиторів України, Член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач, м.Львів

КОПІЙ Наталія

Голова фестивалів “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, хореограф-постановник м.Львів

МИХАЙЛОВА Вікторія

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова Правління організаторів ГО “Арт центр “Антре”, м.Львів

НАЗАРОВА Наталія

Директор Дитячого молодіжного центру "Альбатрос" (Варна, Болгарія), виконавчий директор арт-агентства "Тім Тревел" (Тбілісі, Грузія) та співзасновник фестивалю-конкурсу "Вандерленд" (Батумі, Грузія), організатор фестивалю "Славянский венец" (Болгарія), Болгарія

МАКСИМОВА Оксана

Заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач-методист Дрогобицького коледжу ім.В.Барвінського, м.Дрогобич

 


ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ”

9-10 січня 2017р

Руслан ЛЯШЕНКО

Голова журі, художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського коледжу культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

Олег КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої котегорії, м.Львів

Андрій МУСОРІН

Заслужений артист України, методист відділу хореографії Одеського училища мистецтв та культури К.Данькевич, лауреат міжнародних конкурсів артистів балету м.Москва, м.Париж, м.Одеса Олена ЛИСЯКОВА Керівник творчої майстерні “Світлячок”, етнограф, м.Львів

Оксана КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист вищої категорії, завідувач денним відділом Львівського коледжу культури і мистецтв, викладач режисерських дисциплін, м.Львів

Олег ВАР'ЯНКО

Артист Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Кандидат мистецтвознавства, викладач Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка, м.Львів

Олександр ПЛАХОТНЮК

Кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва, м.Львів

Наталія КОПІЙ

Голова фестивалю “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, хцдожній керівник та балетмейстер дитячого хореографічного колективу народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів

Вікторія МИХАЙЛОВА

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова правління організаторів ГО “Арт Центр “Антре”, м.Львів

 


МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНИХ ТА ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ "САМОЦВІТИ" 25-28 листопада 2016

Борис КОЛНОГУЗЕНКО

Голова журі, народний артист України, академік, почесний громадянин Харківської області, декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академічної культури, художній керівник і головний балетмейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю, м.Харків

Маестро Григорій ЧАПКІС

Народний артист УкраЇни, кавалер ордена Святого Станіслава, танцмейстер Віденських балів, Президент Асоціації авторських шкіл ЧАПКІСА (Україна, Італія, США), почесний професор Київського національного університету культури і мистецтв, член Союзу хореографів України, м.Київ

Алдо ВІЕЙРА

Виконавець сучасного танцю із Португалії. Випускник Консерваторії – Професійної Школи мистецтв Мадейри – Eng. Luiz Peter Clode. Танцівник Madeira Ballet Theatre та Prestige Dance (Клуб спортивного танцю Мадейри). Викладач ADAM – Associação de Dança e Artes da Madeira (Асоціація танцю і мистецтв Мадейри). Дворазовий переможець танцювального фестивалю “Verão a Dançar” у номінації “Найкращий танцівник”, Португалія

Наталія НАЗАРОВА

Директор Дитячого молодіжного центру "Альбатрос" (Варна, Болгарія), виконавчий директор арт-агентства "Тім Тревел" (Тбілісі, Грузія) та співзасновник фестивалю-конкурсу "Вандерленд" (Батумі, Грузія), організатор фестивалю "Славянский венец" (Болгарія), Болгарія

Грігол ЖГЄНТІ

Директор арт-агенства "TEAM TRAVEL" (Тбілісі, Грузія), засновник та організатор фестивалів "Вандерленд" (Батумі, Грузія), "Хепі Валентайм" (Бакуріані, Грузія) і "Содружество – Словянский венец" (Болгарія), Грузія

Юлія ТВОРІЛОВА

Педагог з класичного танцю, contemporary dance та імпровізації, а також композиції танцю в Одеському училищі мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича; хореограф-постановник сучасного танцю, режисер танц-театру, перформер і танцівниця у театрі “Увімкненні”, м.Одеса

Дмитро КЛЯВІН

Заслужений артист України, викладач, балетмейстер-постановник Київської муніципальної української академії танцю ім. Сержа Лифаря, м.Київ

Олександр ПЛАХОТНЮК

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім.Івана Франка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів сучасного хореографічного мистецтва, м.Львів

Олег КОПИЛЬЧАК

Викладач-методист, Голова циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського державного училища культури і мистецтв, керівник ансамблю народного танцю, викладач вищої котегорії, м.Львів  

Микола ФЕДУН

Методист вищої категорії методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при дипартаменті культури ОДА Львівської області, викладач-методист Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича. м.Львів

Алла МЕЛЬНИК

Професійний хореограф, керівник танцювального колективу ”Ельміра'”, суддя міжнародної категорії УАВСТ (Українська Асоціація Виконавців Східного Танцю), президент Львівського обласного регіонального відділення УАВСТ, організатор Всеукраїнського конкурсу виконавців східного танцю ”Роксоляна”, м.Львів

Марк ОРЛОВСЬКИЙ

Почесний гість фестивалю Заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, член Правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, регіональний представник в Україні Європейської фестивально-концертної Ліги.

 


ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРОВОГО СПІВУ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ "ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ" 29-31 жовтня 2016

ЖУРІ ВОКАЛУ

ФЕДИНА Софія

Голова журі, Українська співачка і телеведуча, Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів, радник Голови Львівської обласної ради з питань культури, головна Лемкиня світу, голос Львівського Євромайдану, м.Львів

МОЛОДІЙ Ольга

Заслужена артистка України, доцент кафедри академічного та естрадного співу Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, Лауреат численних пісенних конкурсів та фестивалів, м.Івано Франківськ

ЛЯШЕНКО Руслан

Художній керівник і диригент Львівського муніципального хору "Гомін", заступник директора Львівського училища культури і мистецтв, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, м.Львів

ЖУРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ

ЛАЗУРКЕВИЧ Тарас

Голова журі, Заслужений артист України, бандурист, доцент Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, декан оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, м.Львів

ОРАЧ Микола

Заслужений діяч мистецтв України, головний диригент “Оркестру ПрикВО”, колектива учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів Хорватії, Угорщини, Польщі, Німеччини, Данії та Нідерландів, м.Львів

ПРАХТ Андрій

Клавесинист, піаніст, композитор. Учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю "Pracht Consort", м.Одеса

АНДРЕЙКО Оксана

доктор педагогічних наук, doctor of philosophy, професор кафедри скрипки Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка, м.Львів

ОЛЕКСІВ Ярослав

Кандидат мистецтвознавства, баяніст, композитор, лауреат міжнародних конкурсів, доцент Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка, керівник та диригент оркестру українських народних інструментів ЛНМА ім.М.В. Лисенка, член правління асоціації баяністів/акордеоністів України, м.Львів

ФЕДУН Микола

Методист вищої категорії методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при дипартаменті культури ОДА Львівської області, викладач-методист Львівського державного музичного училища ім. С. П. Людкевича. м.Львів

 


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКРС "САМОЦВІТИ ЛІТО МОРЕ"

12-17.06.2016

Олена РІХТЕР 
викладач сольного співу Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.Ушинського, солістка філармонії,
лауреат міжнародних конкурсів, 
м.Одеса 

Єфим КОГАН 

Директор, художній керівник, головний балетмейстр Одеського міського центру хореографічного мистецтва, Заслужений працівник культури України, Голова Одеської обласної організації Національного хореографічного союзу України, м.Одеса 

 Андрій ЯЦЕЛЕНКО 

Директор продюсерського центру АндрАрт, засновник молодіжного фестивалю мистецтв "Сергіївські зорі", лауреат міжнародних конкурсів, хореограф-постановник, кандидат педагогічних наук, м.Одеса 

 Андрій ПРАХТ 

Клавесиніст, піаніст, композитор, учасник багатьох фестивалів, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю “PrachtConsort”, м.Одеса 

 Наталія КОПІЙ 

Голова фестивалю “Самоцвіти”, член спілки хореографів України, художній керівник та балетмейстер дитячого хореографічного колективу народного танцю “Самоцвіти”, м.Львів 

 Вікторія МИХАЙЛОВА

Заслужений діяч естрадного мистецтва, Голова правління організаторів ГО “Арт центр “Антре”, м.Львів 

 Максим ПЕЧЕНЕНКО

Член Національної хореографічної спілки України, кавалер ордену “за заслуги ІІ ступеня”, художній керівник народного хореографічного ансамблю “Світанок”, м.Кіровоград 

 Юлія ТВОРІЛОВА

Педагог з класичного танцю,contemporarydanceта імпровізації, а також композиції танцю  в Одеському училищі мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича; хореограф-постановник сучасного танцю, режисер танц-театру, перформер і танцівниця у театрі “Увімкненні”, м.Одеса 

 Вячеслав КАРАУШ

Викладач вищої категорії “старший викладач”  Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича. Голова циклової комісії “Оркестрові духові та ударні інструменти”, художній керівник  та диригент студентського духового оркестру ОУМК ім.К.Ф.Данькевича, м.Одеса 

 Аглая ПОЛІХРОНІДІ