Підсумки IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики "Галицькі Самоцвіти" 22-24 квітня 2017р.

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Михайловська Дарья, Кіровоградське музичне училище, 3 вікова група, м.Кропивницький, керівник Долінко Ярина Володимирівна

Лауреати 2 ступеня

1. Заїка Лідія, Куликівська ДМШ, 1 вікова група, смт.Куликівка, Чернігівська обл., керівник Капленок Юлія Віталіївна

2. Волошина Аліна, Кіровоградське музичне училище, вікова група, дорослі, м.Кропивницький, керівник Долінко Ярина Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1. Шарапова Владислава, Гурток співу і нотної грамоти "Мажоретки", 1 вікова група, м.Львів, музичний педагог Волошин Маріанна Орестівна

2. Долінко Ярина, Кіровоградське музичне училище, вікова група, дорослі, м.Кропивницький

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеня

1. Дует Борисенко Дар’я та Осадчий Юрій, Олександрійське училище культури, вікова група, дорослі, м.Олександрія, Кіровоградська обл., викладач вокалу Соловйова Вікторія Володимирівна

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Дипломанти

1. Ансамбль “Sole mio”, Дитяча школа хорового мистецтва ім. С. Крижановського, 2 вікова група, м.Одеса, керівник Фабрикова Марина Володимирівна

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Лазарчук Софія, Степанський будинок дітей та молоді, 2 вікова група, смт.Степань, Рівненська обл., керівник Гаврилюк Сергій Анатолійович

2. Боднарчук Власислав, Більче-Золотецька музична школа, 2 вікова група, с.Більче-Золоте, Тернопільська обл., викладач вокалу Тесля Віра Романівна

Лауреати 2 ступеня

1. Гомонець Олександр, Степанський будинок дітей та молоді, 1 вікова група, смт.Степань, Рівненська обл., керівник Гаврилюк Сергій Анатолійович

2. Кукава Наталія, Степанський будинок дітей та молоді, 2 вікова група, смт.Степань, Рівненська обл., керівник Гаврилюк Сергій Анатолійович

Лауреати 3 ступеня

1. Шарапова Владислава, Гурток співу і нотної грамоти "Мажоретки", 1 вікова група, м.Львів, музичний педагог Волошин Маріанна Орестівна

НАРОДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Дует "Білі береги", Відділ культури і туризму Сарненської РДА, вікова група, дорослі, м.Сарни, Рівненська обл., керівник Гаврилюк Сергій Анатолійович

Лауреати 2 ступеня

1. Ансамбль бандуристів "Мальви", Кіровоградське музичне училище, 3 вікова група, м.Кропивницький, викладач Прокопова Ірина Володимирівна

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Мариняк Софія, дитяча школа мистецтв № 5, 1 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

2. Товста Валерія, Кіровоградське музичне училище, 2 вікова група, м.Кропивницький, викладач відділу співу Третякова Катерина Костянтинівна

Лауреати 2 ступеня

1. Камінська Анастасія, дитяча школа мистецтв № 5, 1 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

2. Кригуль Софія, Дублянська дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака, 2 вікова група, м.Дубляни, Львівська обл., керівник Немерко Анна Рафіківна

Лауреати 3 ступеня

1. Джуман Олена-Марія, дитяча школа мистецтв № 5, 1 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

2. Камінська Анастасія, дитяча школа мистецтв № 5, 1 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

Дипломанти

1. Максим Марія, Дублянська дитяча школа мистецтв ім.С.Турчака, 2 вікова група, м.Дубляни, Львівська обл., керівник Немерко Анна Рафіківна

2. Бобир Анастасія, дитяча школа хорового мистецтва ім.С.Крижановського, 2 вікова група, м.Одеса, керівник Фабрикова Марина Володимирівна

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Вокальний колектив"ДоРеМіФаСоль-ка", Дитяча школа мистецтв №5, 1 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

2. Ансамбль “GLORIA”, Куликівська ДМШ, 2 вікова група, смт.Куликівка, Чернігівська обл., керівник Капленок Юлія Віталіївна

3. Вокальний ансамбль “Кралиця”, Кіровоградське музичне училище, 3 вікова група, м.Кропивницький, керівник Долінко Ярина Володимирівна

Лауреати 2 ступеня

1. Колектив "Belcanto", Сторожинецька музична школа, 2 вікова група, м.Сторожинець, Чернівецька обл., Керівник Іонуц Тетяна Вікторівна

2. Зразковий вокальний ансамбль “Пролісок”, гімназія № 31, 2 вікова група, м.Чернігів, керівник Овчаренко Вікторія Станіславівна

Лауреати 3 ступеня

1. Вокальний ансамбль "Тоніка", Березанська школа мистецтв, 1 вікова група, м.Березань, Київська обл., викладач Примак Тетяна

2. Вокально-хореографічна група "Феєрія", Дитяча школа мистецтв №5, 2 вікова група, м.Львів, старший викладач Леськів Ірина

ХОРИ

Лауреати 1 ступеня

1. Хор "Зоринка", Кіровоградське музичне училище, 2 вікова група, м.Кропивницький, художній керівник та диригент заслужений працівник культури України Татарова Алла Іванівна

2. Хор "КАНТИЛЕНА", Дитяча школа хорового мистецтва ім.С.К.Крижановського, змішана вікова група, м. Одеса, художній керівник Сомкіна Ганна Борисівна

Лауреати 2 ступеня

1. Хор старших класів ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород, керівник Тимчик Олена Йозефівна

2. Дитячо-юнацька хорова капела "Вівчарик", Міський центр дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Івано-Франківськ, художній керівник та диригент Павлик Ярема Васильович

Лауреати 3 ступеня

1. Хор "Канон", Дублянська дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Дубляни, Львівська обл., керівник Немерко Анна Рафіківна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Химиця Ілона, Жовківська дитяча школа мистецтв, 1 вікова група, м.Жовква, Львівська обл., викладач Бандура Наталія Миколаївна

2. Назаревич Любов, школа мистецтв, 2 вікова група, м.Борщів, Тернопільська обл., керівник Когут Ірина Ярославівна

Лауреати 3 ступеня

1. Возьна Ірина, школа мистецтв, 2 вікова група, м.Борщів, Тернопільська обл., керівник Когут Ірина Ярославівна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ. СОЛІСТИ ТА МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1. Назаркевич Максим, Добротвірська музична школа, 2 вікова група, смт.Добротвір, Львівська обл., викладач Назаркевич Антон Степанович

Лауреати 2 ступеня

1. Березіна Анастасія, ДШМ №6 ім. Г. Жуковського, 2 вікова група, м.Київ, керівник Дмитренко Марина Іванівна

2. Ансамбль домристів, ДШМ №6 ім. Г. Жуковського, 1 вікова група, м.Київ, керівник Дмитренко Марина Іванівна

Лауреати 3 ступеня

1. Мудрак Олександр, Олександрійське училище культури, вікова група, дорослі, м.Олександрія, Кіровоградська обл., викладач Костенко Руслан Васильович

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Олійник Софія, Дитяча музична школа № 14, 1 вікова група, м.Харків, викладач Головко Анастасія Сергіївна

Лауреати 2 ступеня

1. Матвєєв Артем, Дитяча музична школа № 14, 2 вікова група, м.Харків, викладач Головко Анастасія Сергіївна

Лауреати 3 ступеня

1. Лобода Маргарита, Дитяча музична школа № 14, 1 вікова група, м.Харків, викладач Головко Анастасія Сергіївна

Дипломанти

1. Ледней Анна, дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, викладач Гриневич Оксана Степанівна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Ансамбль скрипалів "Violino", Школа мистецтв, змішана вікова група, м.Борщів, Тернопільська обл., керівник Когут Ірина Ярославівна

Лауреати 2 ступеня

1. Ансамбль “Чарівні струни”, дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Ужгород, керівник Бачинська Ольга Василівна

Дипломанти

1. Інструментальне тріо "Колосвіт", ДШМ ім.С.Турчака, 2 вікова група, м.Київ, керівник Шимко Євгенія Олегівна