Підсумки Відкритого конкурсу піаністів "Віртуозні Самоцвіти" 22-24 квітня 2017

СОЛІСТИ

Лауреати 1 премії

1. Мішкурова Софія, дитяча школа мистецтв №5, вікова група Дебют, м. Одеса, викладач-методист вищої категорії Яцинюк Ольга В'ячеславівна

2. Убійська Анастасія, Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. проф. П.С.Столярського, вікова група Дебют, м.Одеса, Заслужений працівник культури України, педагог вищої категорії Кириченко Флора Леонідівна

3. Селянко Софія, Дніпровська школа української культури та мистецтв ім.Олеся Гончара, молодша вікова група, м.Дніпро, викладач відділу фортепіано Притула Ірина Анатоліївна

4. Без’язична Світлана, Дитяча музична школа №1, молодша вікова група, м. Умань, Черкаська обл., викладач Кашевацька Олена Анатоліївна

5. Якименко Марія, Середня спеціалізована музична школа-інтернат, молодша вікова група, м. Харків, педагог-методист Сухобрусова Ольга Олександрівна

6. Солодарь Валерія, Дитяча школа мистецтв №5, середня вікова група, м. Одеса, викладач Яцинюк Ольга В'ячеславівна

7. Ярема Андрій, державна музична школа №3, середня вікова група, м. Львів, викладач фортепіано Корчинська Оксана Львівна

8. Дахно Ірина, Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1, середня вікова група, м.Лисичанськ, викладач I категорії по класу фортепіано Штро Любов Миколаївна

9. Щибрик Анна, Львівський музичний коледж ім.С.П.Людкевича, старша вікова група, м.Львів, завідувач відділу спеціального фортепіано Львівського музичного коледжу ім.С.П.Людкевича Борис Звиномира Володимирівна.

10. Тереховська Марія, Львівський музичний коледж ім.С.П.Людкевича, доросла вікова група, м. Львів, завідувач відділу спеціального фортепіано Львівського музичного коледжу ім.С.П.Людкевича Борис Звиномира Володимирівна.

Лауреати 2 премії

1. Король Габрієлла, Школа мистецтв, вікова група Дебют, м. Хуст, викладач фортепіано Ірина Фединишинець

2. Захарова Катерина, Дитяча школа мистецтв, вікова група Дебют, м.Ужгород, старший викладач Чундак Тетяяна Анатоліївна

3. Фенчак Анна, дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м. Ужгород, старший викладач Чундак Тетяна Анатоліївна

4. Серебрякова Еліна, Середня спеціалізована музична школа-інтернат ім.М.В.Лисенка, молодша вікова група, м.Київ, заслужений працівник України педагог-методист Барінова-Морєва Ірина Михайлівна

5. Абрамова Юлія, дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м.Ужгород, керівник Дьерке Інга Геннадіївна

6. Городецький Дмитро, КПСМНЗ Музична школа №3, молодша вікова група, м.Житомир, зав.відділом фортепіано Фотіна Юлія Анатоліївна

7. Івашкович Наталія, дитяча школа мистецтв, середня вікова група, м. Ужгород, старший викладач Чундак Тетяна Анатоліївна

8. Токарчук Поліна, дитяча хорова школа, середня вікова група, м.Кам’янець-Подільський, старший викладач класу фортепіано Пастух Ольга Анатоліївна

9. Левицький Юрій, музична школа №2 ім.М.Вербицького, старша вікова група, м.Тернопіль, викладач по класу фортепіано Лучанко Галина Михайлівна

Лауреати 3 премії

1. Рак Максим, Дитяча музична школа № 1, вікова група Дебют, м.Дрогобич, викладач Сов`як-Герасимович Зоряна Львівна

2. Воробель Анастасія, музична школа №2 ім.М.Вербицького, вікова група Дебют, м.Тернопіль, викладач по класу фортепіано Лешків Оксана Василівна

3. Ольховий Максим, музична школа №2 ім.М.Вербицького, молодша вікова група, м.Тернопіль, викладач по класу фортепіано Лучанко Галина Михайлівна

4. Шуст Назар, Дитяча школа мистецтв №8, молодша вікова група, м. Київ, викладач-методист Димань Тетяна Юхимівна

5. Бородінова Таісія, дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м.Волочиськ, викладач-методист Макогон Світлана Іванівна

6. Шаккуф Марiам, дитяча школа мистецтв №5, молодша вікова група, м.Одеса, викладач Яцинюк Ольга В’ячеславовна

7. Грицик Сніжана, дитяча школа естетичного виховання імені М.Антоновича, середня вікова група, м.Долина, викладач класу фортепіано Павлишин Ольга Володимирівна

8. Леончук Марія, Дитяча музична школа №1 ім.Степового, середня вікова група, м.Киів, старший викладач вищої котегорії Корнєва Ганна Святозарівна

9. Голятіна Дарія, ДШХМ ім.С.К.Крижановського, старша вікова група, м.Одеса, завідувач фортепіанного відділу, викладач вищої категорії Бондаренко Ольга Миколаївна

Дипломанти

1. Слинченко Анастасія, Музична школа №1 ім. Г.Г.Нейгауза, вікова група Дебют, м.Кропивницький, викладач Надутенко Олена Леонідівна

2. Мазуренко Марія, Музична школа №1 ім.Г..Нейгауза, вікова група Дебют, м.Кропивницький, викладач Надутенко Олена Леонідівна

3. Кирильчук Вікторія, музична школа №1 ім.Фридеріка Шопена, вікова група Дебют, м.Луцьк, викладач фортепіано Мельник Лідія Станіслаавівн

4. Асмоловська Соломія, ДМШ №1 ім.М.Лисенка, вікова група Дебют, м.Івано-Франківськ, викладач Палійчук Тетяна Іванівна

ДУЕТИ

Лауреати 2 премії

1. Дует Курта Наталія та Борис Кароліна, Школа мистецтв, молодша вікова група, м.Хуст, викладач фортепіано Елеонора Кошинська, викладач фортепіано Ірина Фединишинець

2. Дует Нашкерська Софія та Резь Катерина, Державна дитяча школа мистецтв №10, молодша вікова група, м.Львів, викладач Давидова Олена В’ячеславівна

Лауреати 3 премії

1. Дует Грицик Сніжана та Коваль Каріна, дитяча школа естетичного виховання імені М.Антоновича, середня вікова група, м.Долина, викладач класу фортепіано Павлишин Ольга Володимирівна.