Підсумки Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу "Витоки Dance" 1-3 квітня 2017р

ГРАН-ПРІ

Народний ансамбль сучасного танцю "Light Dance Company", Рівненський міський Палац дітей та молоді, м.Рівне, художній керівник, Відмінник освіти України Сторожук Наталія Геннадіївна

Дитяча студія при Державному академічному ансамблі пісні і танцю "Козаки Поділля", Хмельницька обласна філармонія, м.Хмельницький, керівник Качуринець Сергій Євгенович

Івасюк Ольга, Буковинський державний медичний університет, Палац "Академічний", м.Чернівці, керівник вокальної студії Д’яченко Тетяна Михайлівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати 1 ступеня

1. Школа танцю "CENAT", 1 вікова група, с.Муроване Львівська обл., керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна

2. Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна

Лауреати 2 ступеня

1. Хореографічний колектив "Росинка", Школа мистецтв, 2 вікова група, м. Борщів, керівник Сушко Зоя Вікторівна

2. Театр танцю "Енергія" Міського культурно спортивного центру Житомирської міської ради, 3 вікова група, м.Житомир, режисер, керівник театру танцю "Енергія" Глібко Ольга Анатоліївна

Лауреати 3 ступеня

1. Спортивно-оздоровчий клуб Спортленд, 1 вікова група, м.Львів, керівник Мар’яна Костюк

2. Школа танців "Slava Dance", 3 вікова група, м. Дрогобич, керівник Семенюк Ярослава Валентинівна

3. Танцювальний колектив сучасного спортивного танцю "Антарес", БДЮТ на базі ЗОШ I-II ступеня, змішана вікова група, с.Болехівці Львівська обл., керівник Боб'як Мар'яна Мирославівна

Дипломанти

1. Танцювальний колектив "Плеяда", Народний дім, 1 вікова група, смт.Красне Львівська обл., художній керівник Вороновська Юлія Володимирівна

2. Студія танцю "Янголята", катехитична школа при церкві покрову Пресвятої Богородиці, 2 вікова група, м.Львів, художній керівник Міщук Діана Вікторівна

3. Спортивно-оздоровчий клуб Спортленд, 2 вікова група, м.Львів, керівник Мар’яна Костюк

Учасники

1. Спортивно-оздоровчий клуб Спортленд, вікова група цьомочки, м.Львів, керівник Мар’яна Костюк

2. Хореографічний колектив "Just Dance", 1 вікова група, смт.Клесів Рівненська обл., керівник Головня Олександра Юріївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий ансамбль естрадного танцю "Добрий настрій", 1 вікова група, Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району, м.Львів, керівник Свєтліца Валентина Петрівна

2. Зразковий ансамбль естрадного танцю "Добрий настрій", 2 вікова група, Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району, м.Львів, керівник Свєтліца Валентина Петрівна

3. Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна

Лауреати 2 ступеня

1. Танцюальний колектив "Тіп-Топ", вікова група цьомочки, м.Львів, керівник Міщук Діана Вікторівна

2. Школа танців "Slava Dance", 2 вікова група, м. Дрогобич, керівник Семенюк Ярослава Валентинівна

Лауреати 3 ступеня

1. Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", 1 вікова група, м.Одеса, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна

Дипломанти

1. Школа танців "Slava Dance", вікова група цьомочки, м. Дрогобич, керівник Семенюк Ярослава Валентинівна

2. Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, керівник, хореограф Стельмах Руслана Ростиславівна

3. Дитячий хореографічний колектив українського танцю "Ямпільські Самоцвіти", Загальноосвітня школа, 2 вікова група, м.Ямпіль Львівська обл., керівник Копія Наталія Ярославівна

4. Танцюальний колектив "Чарівний сад", змішана вікова група, м.Львів, керівник Міщук Діана Вікторівна

Учасники

1. Зразковий танцювальний колектив "Сюрприз", ПК "Прометей" профкому БуТЕС, 1 вікова група, м.Бурштин, керівник Турій Юлія Михайлівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий ансамбль народного танцю "Вербонька", Районний будинок культури, 2 вікова група, с.Зоря Рівненська обл., художній керівник, Заслужений працівник культури республіки Польща Бунь Борис Степанович

2. Зразковий дитячий ансамбль танцю "Веселка" ГО "Школа хореографічного мистецтва ім. М. Суслікова", 2 вікова група, м.Ужгород, художній керівник та балетмейстер Заслужений працівник культури України Петрецька Людмила Михайлівна

3. Аматорський хореографічний колектив "Тріумф", змішана вікова група, смт.Добровеличківка Кіровоградська обл., керівник Рибалко Олена Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1. Зразковий ансамбль народного танцю "Ранок", Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району, 1 вікова група, м.Львів, керівник Савельєва Катерина Романівна

2. Народний ансамбль танцю "Молодість" підготовча група, Народний дім, 2 вікова група, м.Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна

3. Народний танцювальний ансамбль "Плясковиця", НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст-Ліцей-ДНЗ", 3 вікова група, с.Нові Трояни Одеська обл., керівник Мінжерян Ірина Федорівна

4. Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, художній керівник Слівченко Тетяна Іванівна

5. Зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт", Народний дім, змішана вікова група, м.Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна

Лауреати 3 ступеня

1. Хореографічна студія "Оксамит", вікова група цьомочки, м.Рава-Руська, керівник Яськів Оксана Анатоліївна

2. Колектив сюжетного танцю "Калинове Намисто", 1 вікова група, Народний Дім ім.Т.Шевченка, м.Стебник Львівська обл., художній керівник Задолинна Інна Миколаївна

3. Дитячий хореографічний колектив українського танцю "Ямпільські Самоцвіти", Загальноосвітня школа, 3 вікова група, м.Ямпіль Львівська обл., керівник Копія Наталія Ярославівна

4. Ансамбль танцю "Одеса", ЗОШ № 72, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Леончук Олена Леонідівна

Учасники

1. Хореографічний колектив "Just Dance", змішана вікова група, смт.Клесів Рівненська обл., керівник Головня Олександра Юріївна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий ансамбль бального танцю "Вдохновение", МКЗ "ПК "Мистецький" КМР, 2 вікова група, м.Кривий Ріг, керівники Шумило Юлія Сергіївна, Шумило Євген Володимирович

Лауреати 2 ступеня

1. Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", 2 вікова група, м.Чернігів, керівник Мірошниченко Ольга Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОРНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив "Берегиня", змішана вікова група, с.Біла Хмельницька обл., керівник Мамчур Людмила Андріївна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Трембіта", Буковинський державний  медичний університет, Палац "Академічний", м.Чернівці, вікова група дорослі, художній керівник ансамблю Зюбак-Романчук Леся

Лауреати 2 ступеня

1. Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, вікова група цьомочки, м.Львів, керівник Сологуб Леся Олексіївна

2. Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, 2 вікова група, м.Львів, керівник Сологуб Леся Олексіївна

3. Вокально-хореографічна студія "Bon Triumph", Будинок культури "Чотири леви", 2 вікова група, смт.Гостомель Київська обл., худ. керівники Дорошенко Олена Михайлівна та Дорошенко Єлизавета Сергіївна

Лауреати 3 ступеня

1. Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, 1 вікова група, м.Львів, керівник Сологуб Леся Олексіївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати 1 ступеня

1. Вокально-інструментальний ансамбль "Royal-band", ГО "Цвіт нації", вікова група дорослі, м.Борислав, голова ГО "Цвіт нації" Віктор Кравцов

Лауреати 2 ступеня

1. Король Тетяна, Приватна студія вокального мистецтва, 1 вікова група, м.Васильків Київська обл., керівник Король Олена Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Прібега Діана, Зразковий дитячий театр естрадного співу "Апельсин" Народний дім, 3 вікова група, м.Червоноград, керівник Оліярник Ірина Ігорівна

2. Чебан Яна, Буковинський державний медичний університет, Палац "Академічний", вікова група дорослі, м.Чернівці, керівник вокальної студії Д’яченко Тетяна Михайлівна

Лауреати 2 ступеня

1. Паламарчук Олег, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

2. Білинський Роман, дитяча школа мистецтв ім.Р.Савицького, 2 вікова група, м.Трускавець, викладач вокалу Кравчук Мар’яна Ігорівна

3. Чубінська Анастасія-Марія, Дитяча музична школа № 8, 2 вікова група, м.Львів, керівник Карпович Світлана Йосипівна

4. Гамар Божена, ГО "Цвіт нації", вікова група дорослі, м.Борислав, голова ГО "Цвіт нації" Віктор Кравцов

Лауреати 3 ступеня

1. Тершак Віктор, Школа мистецтв ім.Р.Савицького, 1 вікова група, м.Трускавець, вокальний педагог викладач Данило Лідія Володимирівна

2. Підлужна Анетта, дитяча школа мистецтв ім. Савицького, 1 вікова група, м.Трускавець, викладач вокалу Кравчук Маряна Ігорівна

3. Мандроцин Наталія, Вокальна студія "Солоспіви", 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Куриляк Ірина Михайлівна

Дипломанти

1. Король Тетяна, Приватна студія вокального мистецтва, 1 вікова група, м.Васильків Київська обл., керівник Король Олена Анатоліївна

2. Тершак Віктор, Школа мистецтв ім.Р.Савицького, 1 вікова група, м.Трускавець, вокальний педагог викладач Данило Лідія Володимирівна

3. Кременець Марія, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

4. Підлужна Анетта, дитяча школа мистецтв ім. Савицького, 1 вікова група, м.Трускавець, викладач вокалу Кравчук Маряна Ігорівна

5. Петрик Уляна, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

6. Горук Анастасія, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 2 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

7. Білинський Роман, дитяча школа мистецтв ім.Р.Савицького, 2 вікова група, м.Трускавець, викладач вокалу Кравчук Мар’яна Ігорівна

8. Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород

Учасники

1. Свистун Катерина, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, вікова група цьомочки, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

2. Прадєд-Янчак Вероніка, вікова група цьомочки, м.Львів, керівник

3. Король Андрій, Приватна студія вокального мистецтва, 1 вікова група, м.Васильків Київська обл., керівник Король Олена Анатоліївна

4. Галій Аліна, Дитяча музична школа №5, 1 вікова група, м.Львів, керівник Ірза Жанна Ярославіна

5. Новоселецька Юлія, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

6. Годій Божена, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, 2 вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 3 ступеня

1. Дует "Молоді Галичани" Ірина Пінчак та Андрій Гриценко, Палац дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м. Дрогобич, керівник Антоник Наталія Володимирівна

Дипломанти

1. Курочкіна Соломія та Курочкіна Софія, Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", церква Вознесіння Господнього, змішана вікова група, м.Львів, художній керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Ансамбль "БукМед", Буковинський державний медичний університет, Палац “Академічний", вікова група дорослі, м.Чернівці, керівник вокальної студії Д’яченко Тетяна Михайлівна

Лауреати 2 ступеня

1. Вокальна студія "Карпарейшн", 1 вікова група, м.Львів, керівник вокалу Мачайло Олена Василівна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 3 ступеня

1. Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Вокальний ансамбль молодших класів Клесівської дитячої музичної школи, змішана вікова група, смт.Клесів Рівненська обл., керівник, викладач вокалу та фортепіано Романчук Ольга Миколаївна

Лауреати 3 ступеня

1. Вокальний ансамбль "Ріка життя", Музей історії та мистецтва Жидачівщини, вікова група дорослі, м.Жидачів, керівник Федоренко Ліда Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ

Лауреати 1 ступеня

1. Адріана Мительська, ГО "Цвіт нації", 3 вікова група, м.Борислав, голова ГО "Цвіт нації" Віктор Кравцов

2. Ганчук Ірина, Буковинський державний медичний університет, Палац "Академічний", вікова група дорослі, м.Чернівці, керівник Головко Валентина Миколаївна

Лауреати 2 ступеня

1. Кандур Марія, ГО "Цвіт нації", 3 вікова група, м.Борислав, голова ГО "Цвіт нації" Віктор Кравцов

НОМІНАЦІЯ ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий цирковий колектив "Молодість", Районний центр дитячої та юнацької творчості Болградської районної ради, 3 вікова група, м.Болград, керівник Ніколаєв Василь Петрович

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Лауреати 1 ступеня

1. Сірман Захарій, Музична школа №3, 3 вікова група, м.Чернівці, старший викладач по класу баяна-акордеона Максимюк Юрій Іванович

2. Гамар Божена, ГО "Цвіт нації", вікова група дорослі, м.Борислав, голова ГО "Цвіт нації" Віктор Кравцов

3. Тріо "Акцент", Клесівська дитяча музична школа, змішана вікова група, смт.Клесів Рівненська обл., керівник, викладач фортепіано Головня Ірина Дмитрівна

4. Народний ансамбль скрипалів "Арієтта", Міський Палац культури, змішана вікова група, м.Рівне, художній керівник та диригент Валентина Подолянчук

Лауреати 2 ступеня

1. Дундук Катерина, ДМШ№1 ім.Чайковського, 2 вікова група, м.Ужгород, викладач Гайду Ганна Іштванівна

2. Федорюк Марія, Музична школа №3, 3 вікова група, м.Чернівці, старший викладач по класу баяна-акордеона Максимюк Оксана Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1. Гамалюк Іван, Музична школа №3, 2 вікова група, м.Чернівці, старший викладач по класу баяна-акордеона Максимюк Юрій Іванович