Підсумки ІІ Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу "Розмаїті Самоцвіти" 9-10.01.2017

ГРАН-ПРІ

Народний художній колектив України театр танцю “В гостях у казки”, Школа естетичного виховання, м. Кропивницький, керівники заслужені працівники культури України Русул Ірина Василівна, Русул Микола Іванович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Дипломанти

1. Супрун Марія, Lera Semashko Dance Studio, цьомочки, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий ансамбль естрадного танцю “Едельвейс”, цьомочки, м. Київ, керівник Тимошенко Яна Петрівна

2. Зразковий ансамбль естрадного танцю “Едельвейс”, 1 вікова група, м. Київ, керівник Тимошенко Яна Петрівна

3. Зразковий ансамбль естрадного танцю “Едельвейс”, 2 вікова група, м. Київ, керівник Тимошенко Яна Петрівна

4. Естрадно-хореографічний колектив "Міленіум", Міський будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м. Теплодар, Одеська обл., керівник, методист Кириленко Ірина Миколаївна

Лауреати 2 ступеня

1. Хореографічний колектив "Карамель", ЦДЮТ "Дружба", 2 вікова група, м. Кривий Ріг, керівник Вращук Ірина Львівна

Лауреати 3 ступеня

1. Народний художній колектив України ансамбль естрадного танцю "Очарование", ЗОШ №22, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Ковріжних Людмила Анатоліївна

Дипломанти

1. Lera Semashko Dance Studio, цьомочки, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2. БДЮТ "Надія", 1 вікова група, м. Львів, керівник Приймачук Надія Ярославівна

3. Естрадно-хореографічний колектив "Міленіум", Міський будинок дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м. Теплодар, Одеська обл., керівник, методист Кириленко Ірина Миколаївна

4. Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

5. Танцювальний колектив естрадно – спортивного танцю "Імпресія", змішана вікова група, м.Київ, керівник Куруоглу Дар’я Миколаївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Петрова Єва, ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя",цьомочки, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

2. Мкртичян Мія (“Дівчина з квітами у волоссі”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя",1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

3. Кузьменко Веліслава (“Вбий лінь”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 2 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

Лауреати 2 ступеня

1. Холоденко Ганна (“Окуляри”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

2. Кузьменко Веліслава (“Скрізь час”) , ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 2 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

Лауреати 3 ступеня

1. Холоденко Ганна (“Танок сонця”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

2.  Мкртичян Мія (“Дитина прерій”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя",1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

Дипломанти

1. Тригуба Кароліна (“Однажды во сне”), Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2. Яскіна Анастасія (“Дух Нации”), Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

3. Літвіненко Каріна (“Воспоминания”), Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

4. Ставер Вероніка (“Маленький принц”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеня

1. ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

 

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Студія сучасних танців "Арт-і-фреш", Дитячий клуб "Лас Мамас", 2 вікова група, м. Біла Церква, тренер Євтушенко Оксана, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

2.  Зразковий ансамбль естрадного танцю “Едельвейс”, змішана вікова група, м. Київ, керівник Тимошенко Яна Петрівна

Лауреати 2 ступеня

1. Народний художній колектив України ансамбль естрадного танцю "Очарование", ЗОШ №22, 3 вікова група, м. Одеса, керівник Ковріжних Людмила Анатоліївна

2. Студія сучасних танців "Dream Way International", Дитячий клуб "Лас Мамас", змішана вікова група, м. Біла Церква, тренер Зеленко Євген, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

3. Хореографічний колектив "Флорес", Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м. Глобине, Полтавська обл., керівник Дударь Віра Вікторівна

Дипломанти

1. Lera Semashko Dance Studio, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Танцювальний колектив "Лілея" Мринського СБК, 2 вікова група, с.Мрин Чернігівська обл., керівник Ігнатенко Юлія Володимирівна

2.Зразковий ансамбль народного танцю "Намисто", Міський будинок культури, змішана вікова група, м.Хмельницький, керівник Штогріна Ірина Броніславівна

Лауреати 3 ступеня

1.Народний художній колектив України ансамбль естрадного танцю "Очарование", ЗОШ №22, змішана вікова група, м.Одеса, керівник Ковріжних Людмила Анатоліївна

Дипломанти

1.Естрадна студія "Зорепад", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, старша вікова група, с.Руденківка Полтавська обл., художній керівник Мостова Олена Вікторівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Давшан Аліса (“Ранок у саду”), Школа мистецтв, 2 вікова група, м. Маріуполь, педагог школи мистецтв Заслужена артистка естрадного мистецтва України Вилегжаніна Надія Степанівна

2.  Давшан Аліса (“Золота рибка”), Школа мистецтв, 2 вікова група, м. Маріуполь, педагог школи мистецтв Заслужена артистка естрадного мистецтва України Вилегжаніна Надія Степанівна

3. Темченко Юлія (Варіація з балету “Талісман” Дриго), Одеське училище мистецтв та культури імені К.Ф.Данькевича, 4 вікова група, м. Одеса, завідуюча відділення класичної хореографії в ОУМК імені К.Ф. Данькевича Рогозіна Надія Олександрівна

4. Темченко Юлія (Варіація подруги Катрі з балету “Дон Кіхот”), Одеське училище мистецтв та культури імені К.Ф.Данькевича, 4 вікова група, м. Одеса, завідуюча відділення класичної хореографії в ОУМК імені К.Ф. Данькевича Рогозіна Надія Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1.Третьякава Софія ( Варіація Амура з балету “Дон Кіхот”, редакція Вилегжаніної Надії), Школа мистецтв, 2 вікова група, м. Маріуполь, педагог школи мистецтв Заслужена артистка естрадного мистецтва України Вилегжаніна Надія Степанівна

Лауреати 3 ступеня

1.Третьякава Софія ( Варіація Ляльки з балету “Копелія”), Школа мистецтв, 2 вікова група, м. Маріуполь, педагог школи мистецтв Заслужена артистка естрадного мистецтва України Вилегжаніна Надія Степанівна

Дипломанти

1. Шашлова Мілена (“Солнце”), Lera Semashko Dance Studio, 2 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

2. Шашлова Мілена (“Тарантелла”), Lera Semashko Dance Studio, 2 вікова група, м. Одеса, керівник Семашко Валерія Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Учні школи мистецтв, Школа мистецтв, змішана вікова група, м. Маріуполь, педагог школи мистецтв Заслужена артистка естрадного мистецтва України Вилегжаніна Надія Степанівна

НОМІНАЦІЯ СХІДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Герасімова Валерія (“Роксолана”), Студія східних танців "Маліка" дитячий клуб "Лас Мамас", 3 вікова група, м. Біла Церква, тренер Шерепенко Оксана, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1. Діана Севериненко (“Радість”), Студія східних танців "Маліка" дитячий клуб "Лас Мамас", 3 вікова група, м. Біла Церква, тренер Шерепенко Оксана, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ СХІДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 2 ступеня

1. Студія східних танців "Маліка", Дитячий клуб "Лас Мамас", 2 вікова група, м. Біла Церква, тренер Шерепенко Оксана, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 2 ступеня

1. Народний художній колектив України ансамбль стилізованного бального танцю "Альборадо", Палац творчості дітей та юнацтва, вікова група дорослі, м. Хмельницький, керівник Мильнікова Наталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Дзюбан Данило (А. Бурке “Аллілуя”), Вокальна студія "Підкова", 1 вікова група, м. Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

2. Смирнова Стефания (“Go down, Moses”), Мінська школа кіномистецтва ("Центр Шпілевського"), 2 вікова група, Мінська обл., Білорусь, педагог з вокалу Ольга Махітко

3. Шишкіна Наталія (“Відьма”), Студія вокального мистецтва Наталії Шишкіной, вікова група дорослі, м. Одеса, керівник Шишкіна Наталія Вікторівна

4. Тимків Ярина (З репертуару R. Olstead “A Love That Will Last”), Вокальна студія "Підкова", вікова група дорослі, м. Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

5. Каракульовська Анастасія (“I will always love you”), Львівська дитяча школа мистецтв №5, 3 вікова група, м. Львів, керівник Леськів Ірина Ігорівна

Лауреати 2 ступеня

1. Уманець Єгор (“Прекрасное далеко”), Студія вокального мистецтва Наталії Шишкіной, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Шишкіна Наталія Вікторівна

2. Коваль Софія (“Свята ніч, тиха ніч”), Вокальний ансамбль "Жайвір", Дитяча музична школа, 2 вікова група, смт. Клевань, Рівненська обл., викладач вокалу Єсип Олена Ярославівна

3. Бірта Рената (Christina Aguilera "Somethin's Got a Hold On Me"), Музичне училище ім.Д.Є.Задора, 3 вікова група, м. Ужгород, керівник Зелінко Валентина Степанівна

4. Збишко Марія (“С.Тарасова "Усміхнися мені"), Вокальна студія "Підкова", вікова група дорослі, м. Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

5. Зайцева Наталіна ( Муз.О. Титаренка текст С.Красильник "Посміхнулось Сонце Краю"), вікова група дорослі, м. Харків, Зайцева Наталіна

6. Джуман Олена-Марія (“Прохання до неба”), Львівська дитяча музична школа №5, 1 вікова група, м. Львів, керівник Леськів Ірина Ігорівна

Лауреати 3 ступеня

1. Чубач Аміна (“Нічка новорічна”), Production Center "Music Star", 1 вікова група, м. Полтава, керівник PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» Іващенко Андрій Олександрович

2. Чубач Аміна (“Ангели добра”), Production Center "Music Star", 1 вікова група, м. Полтава, керівник PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» Іващенко Андрій Олександрович

3. Кузьменко Веліслава ("Christmas tree"), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 2 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

Дипломанти

1. Петрова Єва (“Канікули”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", цьомочки, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

2. Шишкіна Антоніна (“Я влюбилась в крокодила”), Студія вокального мистецтва Наталії Шишкіной, цьомочки, м. Одеса, керівник Шишкіна Наталія Вікторівна

3. Мкртичян Мія (“Ти мети, моя метла”), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

4. Холоденко Ганна ("А мне бы приыгать и скакать"), ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

5. Когаєва Луіза ("Roar"), Студія вокального мистецтва Наталії Шишкіной, 1 вікова група, м. Одеса, керівник Шишкіна Наталія Вікторівна

6. Чорна Юліана (З репертуару Ю.Ковальська "З Новим Роком), Вокальна студія "Підкова", 1 вікова група, м. Львів, керівник Комаревич Іванна Леонідівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ, МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 3 ступеня

1. ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", змішана вікова група, м. Одеса, керівник Єрушко Агата Владиславівна

Дипломанти

1. Студія Естрадного вокалу, Дитячий клуб "Лас Мамас", 2 вікова група, м. Біла Церква, викладач вокалу Лазоренко Анастасія, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

2. Дует "Даша + Свєта" Дарія Трипуз, Світлана Мостова, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 2 вікова група, с. Руденівка, Полтавська обл., художній керівник дуету Мостова Олена Вікторівна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Вокальний ансамбль "Жайвір", Дитяча музична школа, 2 вікова група, смт. Клевань, Рівненська обл., керівник Сапожник Іванна Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОРНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Фольклорний колектив "Забавлянка", Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, змішана вікова група, м. Сокаль, керівник Гнатюк Тетяна Володимирівна

Лауреати 2 ступеня

1. Фольклорний ансамбль "Ожина", Криворізька міська школа мистецтв №1, змішана вікова група, м. Кривий Ріг, художній керівник Коровко Тетяна Силівна, музичний керівник Коровко Володимир Борисович

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Зразковий фольклорний ансамбль "Жайворонок", ТОВ “Соціальні ініціативи Криворіжжя” ПК Інгулець, 2 вікова група, м. Кривий Ріг, керівник Філіппенко Ірина Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА, СОЛІСТИ

Дипломанти

1. Костюченко Дар’я (Ю.Должиков "Хорошее настроение"), КПСМНЗ ДМШ №9 ім.В.Сокальського, 1 вікова група, м. Харків, педагог Баранов Віктор Станіславович, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна

2. Мандрика Анастасія (Д. Родріго "Полька"), КПСМНЗ ДМШ №9 ім.В.Сокальського, 1 вікова група, м. Харків, педагог Баранов Віктор Станіславович, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна

3. Степанищенко Надія (А. Муха "Танець лісорубів"), КПСМНЗ ДМШ №9 ім.В.Сокальського, 1 вікова група, м. Харків, педагог Баранов Віктор Станіславович, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1. Валюх Давид, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

Лауреати 2 ступеня

1. Полянчук Дарина, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

2. Сіглова Оля, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

3. Гнатюк Андрій, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 2 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

Лауреати 3 ступеня

1. Конічик Андрій, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

Дипломанти

1. Парфенюк Людмила, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

2. Ланьо Оксана, Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 1 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 1 ступеня

1. Театральна студія "Настині діти" ( Уривок із вистави “Вредные советы“), 2 вікова група, м.Запоріжжя, художній керівник Макаренко Анастасія

2. Мінська школа кіномистецтва ("Центр Шпілевського") (Уривок із вистави "Я вас всех люблю"), змішана вікова група, Мінська обл. Білорусь, художній керівник Костишена Валентина Марківна

Лауреати 2 ступеня

1. Театральна студія "Настині діти" (Уривок із вистави “Маленький принц“), 2 вікова група, м. Запоріжжя, художній керівник Макаренко Анастасія

2. Театральна студія "Настині діти" ( Уривок із вистави “Кошеня на ім’я Гав“), 2 вікова група, м. Запоріжжя, художній керівник Макаренко Анастасія

3. Мінська школа кіномистецтва ("Центр Шпілевського") (Уривок із вистави "Пеппи Длинныйчулок"), змішана вікова група, Мінська обл. Білорусь, художній керівник Костишена Валентина Марківна

Лауреати 3 ступеня

1. Магурчак Назар та Пастух Дем’ян (Вадим Бойко “Предмет”), Сокальська дитяча школа мистецтв ім.В.Матюка, 2 вікова група, м. Сокаль, керівник Яник Оксана Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТР МОД

Лауреати 3 ступеня

1. Театр моди "А-Пріорі", Дитячий клуб "Лас Мамас", змішана вікова група, м. Біла Церква, тренер Корзун Євгенія, директор клубу Кушнірук Наталія Олександрівна

НОМІНАЦІЯ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 1 ступеня

1.Боярчук Вікторія, клас образотворчого мистецтва ДШМ №3, 3 вікова група, м.Миколаїв, керівник Калинчук Світлана Ігорівна

2.Кузьменко Веліслава, ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 2 вікова група, м.Одеса, керівник художньої школи, член Союзу Дизайнерів України Єрушко Агата Владиславівна

Лауреати 2 ступеня

1.Борейчук Таісія, клас образотворчого мистецтва ДШМ №3, 2 вікова група, м.Миколаїв, керівник Калинчук Світлана Ігорівна

Лауреати 3 ступеня

1.Андрєєва Карина, клас образотворчого мистецтва ДШМ №3, 2 вікова група, м.Миколаїв, керівник Калинчук Світлана Ігорівна

2.Атаманюк Ярослава, клас образотворчого мистецтва ДШМ №3, 2 вікова група, м.Миколаїв, керівник Калинчук Світлана Ігорівна

3.Яковлев Олег, клас образотворчого мистецтва ДШМ №3, 1 вікова група, м.Миколаїв, керівник Калинчук Світлана Ігорівна

4.Мкртичян Мія, ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м.Одеса, керівник художньої школи, член Союзу Дизайнерів України Єрушко Агата Владиславівна

Дебют “Різдвяні Самоцвіти”

1.Петрова Єва, ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", м.Одеса, керівник художньої школи, член Союзу Дизайнерів України Єрушко Агата Владиславівна

2.Холоденко Ганна, ПЗ "Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", 1 вікова група, м.Одеса, керівник художньої школи, член Союзу Дизайнерів України Єрушко Агата Владиславівна