Підсумки V Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних та вокально-хореографічних колективів "Самоцвіти" 25-28.11.16

ГРАН-ПРІ

Народний колектив ансамбль естрадного танцю "Сузір’я", Палац культури "Центральний" ТОВ "Соціальні ініціативи Криворіжжя", м.Кривий Ріг керівники Андрюшко Тетяна Юріївна, Бойко Катерина Анатоліївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Балашова Наталія, Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, 2 вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

2.Шувар Софія (“Тарантелла”), Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, 3 вікова група, м.Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна

Лауреати 2 ступеня

1. Міняйло Марія (“Кокетка”), Танцювальна школа Влада Ями, 2 вікова група, м.Одеса, головний хореограф школи Мітіна Інна

Лауреати 3 ступеня

1.Шувар Софія (“Мені намріялась весна”), Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, 3 вікова група, м.Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна

Дипломанти

1.Міняйло Марія (“Детство не уходи...”), Танцювальна школа Влада Ями, 2 вікова група, м.Одеса, головний хореограф школи Мітіна Інна

2.Моісеєва Тетяна, Танцювальна школа Влада Ями, 2 вікова група, м.Одеса, головний хореограф школи Мітіна Інна

Учасники

1.Коновалов Костянтин, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

2.Бехтольд Дар'я, Танцювальна школа Влада Ями, 2 вікова група, м.Одеса, головний хореограф школи Мітіна Інна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 2 ступеня

1.Дует Мальва Варецька та Данило Кіш, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладач Оля Буханська

Лауреати 3 ступеня

1.Клуб спортивного танцю "Рондо", 3 вікова група, м.Мукачево, керівники Сініченко Наталія Віталіївна, Мацків Ярослава Ігорівна

Учасники

1."Studio LDI", Приватна школа I-III ступенів для дівчаток "Леді", 2 вікова група, м.Боярка Київська обл., керівник Демідова Інна Олександрівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Колектив сучасного танцю "Щастя", Центр дитячої та юнацької творчості №3, 1 вікова група, м.Харків, худ.керівник Кушнірчук Ірина Володимирівна

2. Студія сучасної хореографії "Step By Step", 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Ломакіна Марія Володимирівна

3. Зразковий ансамбль танцювальної мініатюри "Фламінго", Центр художньої творчості дітей юнацтва та молоді, 2 вікова група, м.Калуш, керіники Козолиз Іванна Петрівна, Яцук Наталія Петрівна, Сабодаш Тетяна Євгенівна, Малачук Наталія Іванівна

4. Студія сучасної хореографії "M&Dance", вікова група дорослі, м.Львів, керівники Шкутяк Тарас Миколайович, Шкутяк Ірина Євгенівна

5. Народний театр танцю "Фієста", Богородчанський районний палац культури, змішана вікова група, м.Богородчани, керівник Макар Богдана Богданівна

Лауреати 2 ступеня

1.Школа танцю "Bomond", 1 вікова група, м.Новомосковськ, хореограф-постановник Матвієнко Ірина Григорівна

2.Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю"Зірка Мрії", 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Грибович Тетяна Миколаївна

3.Народний ансамбль сучасного танцю "Сузіря Едельвейс", Міський палац культури "Текстильник", 2 вікова група, м.Рівне, керівник Присяжненко Олена Сергіївна

4. Зразковий ансамбль сучасного танцю "ДАНС-КЛУБ", Міський Палац культури ім..Г.Хоткевича, змішана вікова група, м.Львів, керівник Польцева Тетяна Вікторівна

5. Студія сучасної хореографії "Step By Step", змішана вікова група, м.Одеса, худ.керівник Ломакіна Марія Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1. Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю"Зірка Мрії", 1 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Грибович Тетяна Миколаївна

2. Народний ансамбль сучасного танцю "Едельвейс", Міський палац культури "Текстильник", 2 вікова група, м.Рівне, керівники Лагнюк Тарас Васильович, Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіівна

3. Студія сучасної хореографії "M&Dance", 3 вікова група, м.Львів, керівники Шкутяк Тарас Миколайович, Шкутяк Ірина Євгенівна

4. Зразковий ансамбль танцювальної мініатюри "Фламінго", Центр художньої творчості дітей юнацтва та молоді, 3 вікова група, м.Калуш, керіники Козолиз Іванна Петрівна, Яцук Наталія Петрівна, Сабодаш Тетяна Євгенівна, Малачук Наталія Іванівна

5. Самодіяльний хореографічний колектив "Мелліор", Українська медична стоматологічна академія, вікова група дорослі, м.Полтава, керівник Кириленко Марія Олександрівна

Дипломанти

1. Колектив сучасного танцю "MixDance", 1 вікова група, м.Одеса, керiвник Хайченко Iрина Вiкторiвна

2. Студія сучасної хореографії "Step By Step", 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Ломакіна Марія Володимирівна

3. Студія сучасної хореографії"A.T.DANCE", 1 вікова група, м.Дніпро, керівник Таслицька Альона Iгорiвна

4. Хореографічний ансамбль "Зорепад", Дитяча музична школа, м.Рудки Львівська обл., керівник Куцаб Марія Василівна

5. Дитячий театр танцю "Левеня", 58 будинок офіцерів, 2 вікова група, м.Львів, керівник Бондарчук Наталя Володимирівна

6. Народний художній колектив театр-студія "Музична казка", Центр естетичного виховання Хортицького району, 2 вікова група, м Запоріжжя, художній керівник Учкіна Надія Анатоліївна

7. Студія танцю "Гармонія", 2 вікова група, м. Бахмач, керівник Гурин Ірина Михайлівна

8. Студія сучасної хореографії"A.T.DANCE", 2 вікова група, м.Дніпро, керівник Таслицька Альона Iгорiвна

9. Студія сучасної хореографії "M&Dance", 3 вікова група, м.Львів, керівники Шкутяк Тарас Миколайович, Шкутяк Ірина Євгенівна

10. Клуб спортивного танцю "Рондо", 3 вікова група, м.Мукачево, керівники Сініченко Наталія Віталіївна, Мацків Ярослава Ігорівна

11. Студія сучасної хореографії "M&Dance", вікова група дорослі, м.Львів, керівники Шкутяк Тарас Миколайович, Шкутяк Ірина Євгенівна

12. Хореографічний колектив "Body language", вікова група дорослі, м.Чернівці, худ.керівник Головко Валентина Миколаївна

13. Хореографічний колектив "Flip-dance", Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група с.Іванковичі Київська обл., керівник Туняєва Ольга Андріївна

Учасники

1. Хореографічний колектив "Relax dance", 1 вікова група, м.Борислав, керівник постановник Леськів Надія Михайлівна

2. Зразковий ансамбль сучасного танцю "ДАНС-КЛУБ", Міський Палац культури ім..Г.Хоткевича, 2 вікова група, м.Львів, керівник Польцева Тетяна Вікторівна

3. Танцювально-хореографічний колектив "Енерджі", Народний дім, 2 вікова група, смт.Красне Львівська обл., керівник Сторонянська Ірина Ігорівна

4. Хореографічний колектив "Relax dance", 2 вікова група, м.Борислав, керівник постановник Леськів Надія Михайлівна

5. Ансамбль сучасного танцю "Dance for Life", Палац культури, 2 вікова група, м.Фастів Київська обл., керівники Владислав Псарюк, Пархоменко Валентина

6. Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", Дитяча школа мистецтв №5, 2 вікова група, м.Одеса, керівник Агафонова Русана Юріївна

7. Колектив сучасного танцю "MixDance", 2 вікова група, м.Одеса, керiвник Хайченко Iрина Вiкторiвна

8. Колектив сучасного танцю "Рів`єра", Центр Дитячої та Юнацької Творчості "Мрія", 3 вікова група, м.Кривий Ріг, керівник Россієва Наталія Віталіївна

9. Спортивно-танцювальний клуб "Едельвейс", Палац залізничників, змішана вікова група, м.Львів, керівник Левицька Олена Олегівна

10. Танцювальна студія "Плеяда", змішана вікова група, смт.Красне, керівник Козак Маряна Богданівна

 НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Танцювальний колектив "Барви", Міський будинок культури "Молодість", 1 вікова група, м.Новий Розділ, керівник Тищук Галина Іванівна

2.Зразковий аматорський хореографічний ансамбль народного танцю "Астарта-Зорецвіт", Районний будинок культури, 2 вікова група, м.Глобине Полтавська обл., худ.керівник Лазаренко Василь Васильович

3.Зразковий хореографічний ансамбль "Карнавал", Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна" ЗОШ №16, 2 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Ільченко Марина Петрівна

4.Зразковий ансамбль народного танцю "Калина", Центр національного виховання учнівської молоді, 2 вікова група, м.Хмельницький, керівник Карачковська Інна Славівна

5.Народний художнiй колектив ансамбль народного танцю "Веселка", Центр дитячоi та юнацькоi творчості, 3 вікова група, 3 вікова група,м.Черкаси, худ.керівник Дацковська Ада Миколаївна

6.Ансамбль народного танцю"Сяйво", Центр дитячої та юнацької творчості №3, 3 вікова група, м.Харків, худ.керівник Машинець Ліна Юріївна

7.Ансамбль танцю "Волошка", вікова група дорослі, м.Київ, худ.керівник Волошко Олена

8.Фольклорний ансамбль "MTSVERVALЕ", змішана вікова група, Грузія, керівники Марта Цоцорія, Джумбєр Цоцорія

9.Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті", Центр дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, змішана вікова група, м.Київ, керівники Божок Володимир Миколайович, Дворко Валентина Петрівна

10.Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, змішана вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Калина", Центр національного виховання учнівської молоді, 1 вікова група, м.Хмельницький, керівник Карачковська Інна Славівна

2.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради, 1 вікова група, м.Харків, керівник Плахотіна Алла Василівна

3.Студія танцю "Гармонія", 1 вікова група, м. Бахмач, керівник Гурин Ірина Михайлівна

4.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, 3 вікова група, м.Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна

5.Народний ансамбль танцю "Криниченька", ПК та С "Хімік" ПАТ "Рівнеазот", 3 вікова група, м.Рівне, керівник Волинець Віталій Леонідович

6.Ансамбль народного танцю викладачів академії "Візерунки", Українська медична стоматологічна академія, вікова група дорослі, м.Полтава, керівник Кириленко Лариса Анатоліівна

Лауреати 3 ступеня

1.Громадська організація "Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю "ПОЛУНИЧКА", 1 вікова група, м.Львів, керівник Добинда Наталія Григорівна

2.Зразкова дитяча студія народного ансамблю танцю "Горицвіт" Львівського Національного медичного університету ім.Д.Галицького, 2 вікова група, м.Львів, художній керівник Колобич Марія Михайлівна

3.Дитячий хореографічний колектив українського танцю "Самоцвіти", 2 вікова група, м.Львів, керівник Копій Наталія Ярославівна

4.Танцювальний колектив "Барви", Міський будинок культури "Молодість", 2 вікова група, м.Новий Розділ, керівник Тищук Галина Іванівна

5.Громадська організація "Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю "ПОЛУНИЧКА", 2 вікова група, м.Львів, керівник Добинда Наталія Григорівна

6.Народний аматорський хореографічний колектив "Гомін Карпат", Народний дім, 2 вікова група, с.Нижній Вербіж Ів-Франківська обл., керівник Сербенюк Христина Романівна

7.Ансамбль народного танцю "Веселкові коралі", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, 3 вікова група, м.Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

8.Громадська організація "Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю "ПОЛУНИЧКА",  3 вікова група, м.Львів, керівник Добинда Наталія Григорівна

Дипломанти

1.Зразкова дитяча студія народного ансамблю танцю "Горицвіт" Львівського Національного медичного університету ім.Д.Галицького, 1 вікова група, м.Львів, художній керівник Колобич Марія Михайлівна

2.Дитячий ансамбль народного танцю "Веселі чобітки", СЗШ №44 ім. Т.Г.Шевченка, 1 вікова група, м.Львів, керівник Квасниця Оксана Петрівна

3.Зразковий ансамбль народного танцю "Вишиванка", Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1, 1 вікова група, м.Львів, керівник Петровський Андрій Андрійович

4.Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", Дитяча школа мистецтв №5, 1 вікова група, м.Одеса, керівник Агафонова Русана Юріївна

5.Ансамбль народного танцю "Зорепад", Центр дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м.Теребовля Тернопільська обл., керівник Паламарчук Марія Тарасівна

6.Дитячий дівочий вокально- хореографічний ансамбль "Панночка", Церква Різдва Пресвятої Богородиці, 2 вікова група, м.Львів, худ.керівник Федак Ігор Андрійович

7.Дитячий зразковий танцювальний колектив "Веселка", Міський палац культури, 2 вікова група, м.Зна?м'янка, керівник Часник Тетяна Миколаївна

8.Народний художнiй колектив ансамбль народного танцю "Веселка", Центр дитячоi та юнацькоi творчості, 2 вікова група, м.Черкаси, худ.керівник Дацковська Ада Миколаївна

9.Зразковий ансамбль танцю "Арабеск", Будинок дітей та юнацтва, 2 вікова група, м.Ніжин, керівник Лисиця Оксана Анатоліївна

10.Зразковий ансамбль народного танцю "Калинонька", ПК та С "Хімік" ПАТ "Рівнеазот", 2 вікова група, м.Рівне, керівник Ющик Марія Петрівна

11.Дитячий зразковий танцювальний колектив "Веселка", Міський палац культури, 3 вікова група, м.Зна?м'янка, керівник Часник Тетяна Миколаївна

12.Зразковий ансамбль танцю "Арабеск", Будинок дітей та юнацтва, 3 вікова група, м.Ніжин, керівник Лисиця Оксана Анатоліївна

13.Народний ансамбль танцю "Весна", Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, вікова група дорослі, м.Полтава, худ.керівник Пригода Лілія Борисівна

14.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, змішана вікова група, м.Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна

Учасники

1.Дитячий хореографічний колектив "Перлина", Пустомитівська ЗОСШ №2 ГО "Разом", 1 вікова група, м.Пустомити Львівська обл., худ.керівник Рибак Степан Васильович

2.Хореографічна студія "Благо", 1 вікова група, м.Київ, керівник Лук`янов Ігор Володимирович

3.Ансамбль народного танцю "Прикарпаття", Будинок дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, м.Винники, керівник Канака Наталя Олегівна

4.Зразковий ансамбль народного танцю "Вишиванка", Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1, 2 вікова група, м.Львів, керівник Петровський Андрій Андрійович

5.Ансамбль народного танцю "Барвінок", Дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, с.Братківці, худ.керівник Романчук Любов Мирославівна

6.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, м.Львів, 2 вікова група, керівник Курганська Галина Дмитрівна

7.Хореографічний ансамбль "Перлиночки", Фітнес-клуб «Самурай», 2 вікова група, м. Борилав, керівник Сосенко Леся Михайлівна

8.Хореографічний ансамбль "Перлинки", Фітнес-клуб «Самурай», 2 вікова група, м. Борилав, керівник Сосенко Леся Михайлівна

9.Хореографічний колектив "Adagio", Будинок культури, 2 вікова група, с.Нова Некрасівка Одеська обл., керівник Бажак Лілія Олександрівна

10.Ансамбль сучасного танцю "ШанS", СЗОШ № 16, 2 вікова група, м.Вінниця, керівник Козярук Катерина Петрівна

11.Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", Дитяча школа мистецтв №5, 2 вікова група, м.Вінниця, керівник Козярук Катерина Петрівнам.Одеса, керівник Агафонова Русана Юріївна

12.Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

13.Ансамбль народного танцю "Зорепад", Центр дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, м.Теребовля Тернопільська обл., керівник Паламарчук Марія Тарасівна

14."Studio LDI", Приватна школа I-III ступенів для дівчаток "Леді", 2 вікова група, м.Боярка Київська обл., керівник Демідова Інна Олександрівна

15.Вокально-хореографічний колектив "Зоряна", ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка, 3 вікова група, м.Полтава, керівник Денисенко Дмитро Олександрович

16.Ансамбль народного танцю"Сяйво", Центр дитячої та юнацької творчості №3, змішана вікова група, м.Харків, худ.керівник Машинець Ліна Юріївна

17.Ансамбль народного танцю "Зорепад", Центр дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Теребовля Тернопільська обл., керівник Паламарчук Марія Тарасівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 3 ступеня

1.Дует Боярчук Валерія та Шевченко Тіна, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

Учасники

1.Дует Малая Катерина та Коновалов Костянтин, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий хореографічний ансамбль "Карнавал", Одеський центр дитячої та юнацької творчості "Моряна" НВК №84, 1 вікова група, м.Одеса, керівники Кузнецов Віталій Вікторович, Навроцька Ольга Сергіївна

2.Зразковий ансамбль танцювальної мініатюри "Фламінго", Центр художньої творчості дітей юнацтва та молоді, 1 вікова група, м.Калуш, керіники Козолиз Іванна Петрівна, Яцук Наталія Петрівна, Сабодаш Тетяна Євгенівна, Малачук Наталія Іванівна

3.Зразковий ансамбль танцювальної мініатюри "Фламінго", Центр художньої творчості дітей юнацтва та молоді, 2 вікова група, м.Калуш, керіники Козолиз Іванна Петрівна, Яцук Наталія Петрівна, Сабодаш Тетяна Євгенівна, Малачук Наталія Іванівна

Лауреати 2 ступеня

1.Колектив сучасного танцю "Щастя", Центр дитячої та юнацької творчості №3, 1 вікова група, м.Харків, худ.керівник Кушнірчук Ірина Володимирівна

2.Зразковий художній хореографічний колектив "Іскри Шоу", Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради, 1 вікова група, м.Харків, керівник Плахотіна Алла Василівна

Лауреати 3 ступеня

1.Дитячий хореографічний ансамбль "Флік-Фляк", Центр позакласової роботи, 2 вікова група, м.Київ, керівник Денисенко Сергій Володимирович

2.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", Центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я" Кіровоградської міської ради, 3 вікова група, м.Кропивницький, худ.керівник Мутнова Тетяна

Дипломанти

1.Зразковий ансамбль сучасного танцю "ДАНС-КЛУБ", Міський Палац культури ім..Г.Хоткевича, 1 вікова група, м.Львів, керівник Польцева Тетяна Вікторівна

2.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок Дитячої та Юнацької Творчості Шевченківського району, 1 вікова група, м.Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна

3.Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

4.Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, 1 вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

5.Дитячий зразковий ансамбль танцю "Галичаночка", Народного Дому ДТЕС Львівської області, 2 вікова група, смт.Добротвір, керівник Шабанова Мар'яна Ігорівна

6.Хореографічна студія "Уманська перлинка", Уманський національний університет садівництва, 2 вікова група, м.Умань, керівник Наталія Шаповаленко

7.Народний ансамбль сучасного танцю "Едельвейс", Міський палац культури "Текстильник", 2 вікова група, м.Рівне, керівники Лагнюк Тарас Васильович, Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіівна

8.Студія сучасного танцю "Богема", 2 вікова група, м.Нікополь, керівник Шовкова Олена Володимирівна

9.Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

Учасники

1."Fortuna Dance Center" (“Україночки”, “Амазонки”), 1 вікова група, м.Львів, худ.керівник Карпа Уляна Олегівна

2.Дитячий зразковий ансамбль танцю "Галичаночка", Народного Дому ДТЕС Львівської області, 1 вікова група, смт.Добротвір, керівник Шабанова Мар'яна Ігорівна

3.Спортивно-танцювальний клуб "Едельвейс" (“Посмішка”, “Морячки”), Палац залізничників, 1 вікова група, м.Львів, керівник Левицька Олена Олегівна

4.Вокально-хореографічний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, 1 вікова група, м.Львів, керівник Годій Тетяна Андріївна

5.Танцювально-хореографічний колектив "Енерджі", Народний дім, 1 вікова група, смт.Красне Львівська обл., керівник Сторонянська Ірина Ігорівна

6."Fortuna Dance Center" (“Амелі”, “Веселі феї”), 1 вікова група, м.Львів, худ.керівник Карпа Уляна Олегівна

7.Спортивно-танцювальний клуб "Едельвейс" (“Діти України”, “Китай”), Палац залізничників, 1 вікова група, м.Львів, керівник Левицька Олена Олегівна

8.Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

9.Зразковий хореографічний колектив "Сузір’я", Районний будинок культури, 2 вікова група, м.Лисянка Черкаська обл., керівник Шпак Галина Іванівна

10.Зразковий ансамбль танцю "Ластівка", Циблівський сільський будинок культури, 2 вікова група, с.Циблі Київська обл., худ.керівник Данько Надія Володимирівна

11.Хореографічний колектив "Adagio", Будинок культури, 2 вікова група, с.Нова Некрасівка Одеська обл., керівник Бажак Лілія Олександрівна

12.Ансамбль сучасного танцю "ШанS", СЗОШ № 16, 2 вікова група, м.Вінниця, керівник Козярук Катерина Петрівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Могетич Ірина, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

2.Каляндрук Марта, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

Лауреати 2 ступеня

1.Влад Кались, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладач Санжаревський Микола Євгенович

2.Балашова Наталія, Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, 2 вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

3.Данило Кіш, Школа академічного та сучасного балет, 3 вікова група, м.Львів, викладач Санжаревський Микола Євгенович

Лауреати 3 ступеня

1.Цапар Євгенія, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

2.Марія Косовай, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладачі Юля Павлюк, Анастасія Ісупова

Дипломанти

1.Квашин Софія, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

2.Стасько Ярина, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група,м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

Учасники

1.Малая Катерина, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

2.Яна Горбачева, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладач Юля Павлюк

3.Лєна Демідова, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладач Каріна Тельвар

4.Олена Івануса, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладачі Юля Павлюк, Анастасія Ісупова

5.Ганна Шевцова, Школа академічного та сучасного балету, 2 вікова група, м.Львів, викладачі Юля Павлюк, Анастасія Ісупова

6.Синкевич Софія, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Дипломанти

1. Дует Малая Катерина та Кобець Дар'я, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

Учасники

1. Дует Щелкова Вікторія та Демитрашко Даніела, Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1. Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, 1 вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

2. Дитяча хореографічна школа,  2 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

3. Дитяча хореографічна школа,  3 вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Васірук Світлана Омелянівна

Лауреати 3 ступеня

1. Народний ансамбль танцю "Вербиченька", Палац культури ім. Т.Г.Шевченка Бердянської міської ради, змішана вікова група, м.Бердянськ Запорізька обл., керівник Бідуха Галина Михайлівна

Учасники

1. Хореографічний колектив "Грація", Денс-студія Тетяни Познякової, 1 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Демитрашко Інга Миколаївна

2. Дитячий ансамбль хореографічних мініатюр "Ніка", Міський спортивно-культурний центр, 2 вікова група, м.Житомир, керівник Савченко Ольга Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ШОУ-BELLYDANCE. СОЛІСТИ

Лауреати 3 ступеня

1. Гніденко Єлизавета, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

2. Скрипніченко Наталія, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

Дипломанти

1. Ковальчук Юлія, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

2. Тамурко Ірина, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

3. Князєва Таісія, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

Учасники

1. Руда Єлизавета, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

2. Степанова Валерія, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

3. Курковська Єлизавета, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

4. Балашова Анна, Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

НОМІНАЦІЯ ШОУ-BELLYDANCE. КОЛЕКТИВИ

Дипломанти

1. Ансамбль народно-сценічного, сучасного та східного танцю "Аннушка", ЗОШ №65, 2 вікова група, м.Одеса, худ.керівник Лагодіна Лариса Вікторівна

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати 3 ступеня

1. Дитячий дівочий вокально- хореографічний ансамбль "Панночка", Церква Різдва Пресвятої Богородиці, 1 вікова група, м.Львів, худ.керівник Федак Ігор Андрійович

Учасники

1. Дитячий театр естрадної пісні "Vivat", Будинок дітей та юнацтва, 2 вікова група, м.Ніжин, керівник Крутько Ніна Вікторівна