Підсумки IV Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю-конкурсу "Самоцвіти" 01-03.04.2016

Переможці та учасники IV Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю-конкурсу “Самоцвіти” 1-3 квітня 2016 року

ХОРЕОГРАФІЯ

СПЕЦІАЛЬНОЮ ВІДЗНАКОЮ ЖУРІ ТА ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ВІДМІТИЛИ

Народний хореографічний анасамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості,  м.Бровари Київська обл., керівник Лисохмара Наталія Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Жураківська Вікторія, Балетна щкола Вадима Пісарєва Івано-Франківської обласної філармонії, старша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Павліковський Володимир Антонович, Перегінець Світлана Василівна

Лауреати 2 ступеня

1.Каспрук Іванна, Балетна щкола Вадима Пісарєва Івано-Франківської обласної філармонії, старша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Павліковський Володимир Антонович, Перегінець Світлана Василівна

Лауреати 3 ступеня

1.Майданська Юлія, Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня, старша вікова група, с.Селятин Чернівецька обл., керівник Майданська Валентина Порфирівна

 

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний хореографічний анасамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Бровари Київська обл., керівник Лисохмара Наталія Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1.Хореографічний колектив "Гармонія", Обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини", молодша вікова група, м.Чернівці, керівник Клим Наталія Василівна

2.Хореографічний колектив "Купава", дитяча школа мистецтв "Райдуга", середня вікова група, м.Хмельницький, керівник Моцна Леся Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1.Хореографічний колектив "Гармонія", Обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини", середня вікова група, м.Чернівці, керівник Клим Наталія Василівна

2.Зразковий ансамбль сучасного танцю "Фреш", Дитяча школа мистецтв, середня вікова група, м.Хмельницький, керівник Шенькарук Юлія Юріївна

Дипломанти

1.Танцювальна студія "Smile", середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Семенюк Вікторія

2.Хореографічний колектив "Купава", дитяча школа мистецтв "Райдуга", середня вікова група, м.Хмельницький, керівник Моцна Леся Володимирівна

Учасники

1.Танцювальна студія "Smile", молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Семенюк Вікторія

 

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячою та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Львів, кервник Курганська Галина Дмитрівна

2.Народний хореографічний анасамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Бровари Київська обл., керівник Лисохмара Наталія Олександрівна

3.Зразковий хореографічний ансамбль народного танцю "Радість", Міський центр дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Дуридівка Уляна Вікторівна, балетмейстер Харебіна Любов Василівна

4.Зразковий хореографічний колектив "Струмочок", Дитяча школа мистецтв Броварського р-ну, середня вікова група, смт.Калинівка Київська обл., кервник Песлік Ніна Іванівна

5.Зразкова дитяча хореографічна студія "Каприз", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, середня вікова група, м.Полтава, керівник Гнєдова Ольга Олегівна

6.Народний художній колектив України ансамбль танцю "Галичанки", Будинок дитячою та юнацької творчості, середня вікова група, м.Львів, кервник Курганська Галина Дмитрівна

7.Зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок", Міський центр дитячої творчості, середня вікова група, м.Білгород-Дністровський, керівник Мікуліна Тетяна Анатоліївна

8.Народний ансамбль танцю "Світанок", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, старша вікова група, м.Полтава, керівник Григор'єва Оксана Валентинівна

9.Зразковий ансамбль танцю "Вербонька", Зорянська школа мистецтв, старша вікова група, с.Зоря Рівненська обл., керівник Бунь Борис Степанович

10.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", Загальноосвітня школа №54, змішана вікова група, м.Львів, керівник Копія Наталія Ярославівна

11.Народний хореографічний анасамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Бровари Київська обл., керівник Лисохмара Наталія Олександрівна

12.Академічний анамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди", Обласний філармонійний центр фестивалів та концернтних програм, вікова група дорослі, м.Чернігів, керівник Вовк Сергій Миколайович

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий танцювальний колектив "Ярославна", Центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Галич, керівник Колодій Галина Володимирівна

2.Танцювальний колектив "Дзиґа", Міський центр дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Зінюк-Слоневська Ярина Євгенівна

3.Хореографічний ансамбль народного танцю "Астарта Зорецвіт", Районний будинок культури, середня вікова група, м.Глобине Полтавська обл., керівник Лазаренко Василь Васильович

4.Хореографічний колектив "Намисто", Дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка, середня вікова група, м.Сокаль, керівник Зятик Наталія Анатоліївна

5.Зразковий хореографічний колектив "Опільчанка", Школа естетичного виховання учнів, середня вікова група, м.Рогатин, керівник Горинь Лілія Михайлівна

6.Дитячий зразковий танцювальний колектив "Ягідки", Районний будинок культури, середня вікова група, м.Щорс Чернігівська обл., керівник Горбатович Світлана Миколаївна

7.Зразковий танцювальний колектив "Ярославна", Центр дитячої та юнацької творчості, старша вікова група, м.Галич, керівник Колодій Галина Володимирівна

8.Дитячий зразковий танцювальний колектив "Ягідки", Районний будинок культури, змішана вікова група, м.Щорс Чернігівська обл., керівник Горбатович Світлана Миколаївна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий хореографічний ансамбль народного танцю "Радість", Міський центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Дуридівка Уляна Вікторівна, балетмейстер Харебіна Любов Василівна

2.Хореографічний ансамбль "Карнавал", ОЦДЮТ "Моряна", молодша вікова група, м.Одеса, керівник Кузнецов Віталій Вікторович

3.Зразковий танцювальний колектив "Ярославна", Центр дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Галич, керівник Колодій Галина Володимирівна

4.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", Загальноосвітня школа №54, середня вікова група, смт.Ямпіль Львівська обл., керівник Копія Наталія Ярославівна

5.Ансамбль народного танцю "Іскорка", Центр творчості дітей та юнацтва, середня вікова група, м.Прилуки Чернігівська обл., керівник Тищенко Валентина Леонідівна

6.Народний фольклорний аматорський циганський колектив "Хітана"та Валерій Глазков, Кирилівський будинок культури №1, вікова група дорослі, смт.Кирилівка Запорізька обл., керівник Саркісова Анна Віталіївна

7.Дитячий хореографічний колектив "Лукомор'я", Центр культури та дозвілля, змішана вікова група, смт.Затока Одеська обл., керівник Гуменюк Ірина Іванівна

Дипломанти

1.Колектив народного танцю "Карпатський віночок", Міський центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Гедзик Тарас Іванович

2.Зразковий хореографічний аматорський колектив "Едельвейс", Будинок культури, середня вікова група, смт.Скала-Подільська Тернопільська обл., керівник Ратушняк Оксана Михайлівна

3.Колектив народного танцю "Карпатський віночок", Міський центр дитячої та юнацької творчості, старша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Гедзик Тарас Іванович

4.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", Загальноосвітня школа №54, середня вікова група, старша вікова група, м.Львів, керівник Копія Наталія Ярославівна

5.Аматорський хореографічний колектив "Оксамит", Міський палац культури, вікова група дорослі, м.Славута Хмельницька обл., керівник Кривомаз Валерія Андріївна керівник

Учасники

1.Тернопільська приватна хореографічна студія "Квіти життя", молодша вікова група, м.Тернопіль, керівник Дереворіз Оксана Василівна

2.Аматорський танцювальний колектив "Діамант", Народний будинок культури, середня вікова група, смт.Більшівці Івано-Франківська.обл., керівник Семчишин Галина Зеновіївна

3.Аматорський колектив "Барвограй", Будинок культури, середня вікова група, с.Сопів Івано-Франківська обл., керівник Кваснюк Христина Любомирівна

4.Аматорський колектив "Барвоцвіт", Будинок культури, змішана вікова група, с.Княждвір Івано-Франківська обл., керівник Кваснюк Христина Любомирівна

5.Аматорський колектив "Барвограй", Будинок культури, змішана вікова група, с.Сопів Івано-Франківська обл., керівник Кваснюк Христина Любомирівна

 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий анасамбль сучасного танцю "Едельвейсики", Міський Палац культури "Текстильник", молодша вікова група, м.Рівне, керівник Лагнюк Інна Олегівна

2.Танцювальний колектив "Максимал", Загальноосвітня школа №19, змішана вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Чепіжко Олена Олегівна

Лауреати 2 ступеня

1.Хореографічний ансамбль "Карнавал", ОЦДЮТ "Моряна", молодша вікова група, м.Одеса, керівник Кузнецов Віталій Вікторович

2.Хореографічний колектив "Прайд", Районний будинок культури, середня вікова група, смт.Веселинове Миколаївська обл., керівник Броднікова Анжеліка Анатоліївна

Лауреати 3 ступеня

1.Дитячий зразковий ансамбль танцю "Феєрверк", Районний будинок культтури, середня вікова група, м.Приморськ Запорізька обл., керівник Ішкова Вікторія Леонідівна

Дипломанти

1.Громадська організація "Гран-прі+", молодша вікова група, м.Радивилів Рівненська обл., керівник Гуска Яна Василівна

2.Аматорський танцювальний колектив "Діамант", Народний будинок культури, молодша вікова група, смт.Більшівці Івано-Франківська.обл., керівник Семчишин Галина Зеновіївна

3.Танцювальна студія "Smile", середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Семенюк Вікторія

4.Зраковий танцювальний колектив "Вертикаль", Центр розвитку “ДивоСвіт”, середня вікова група, м.Вінниця, керівник Соцька Вікторія Владиславівна

5.Зразковий анасамбль сучасного танцю "Едельвейс", Міський Палац культури "Текстильник", середня вікова група, м.Рівне, керівник Гопанчук Олена Вікторівна

6.Дитячий зразковий ансамбль сучасного танцю"Калейдоскоп", Районний будинок культури, середня вікова група, м.Радивилів Рівненська обл., керівник Гуска Яна Василівна

7.Зраковий танцювальний колектив "Вертикаль", Будинок офіцерів, старша вікова група, м.Вінниця, керівник Соцька Вікторія Владиславівна

Учасники

1.Колектив сучасного танцю "Флекс", Міський центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Аббязова Дана Тарасівна

2.Аматорський колектив "Барвоцвіт", Будинок культури, молодша вікова група, с.Княждвір Івано-Франківська обл., керівник Кваснюк Христина Любомирівна

3.Танцювальне відділення Студії культури та мистецтв "Спірограф", Центр культурно-мистецьких ініціатив, молодша вікова група, м.Львів, керівник Сендецький Андрій Станіславович

4.Хореографічний колектив "Adagio", Будинок культури, середня вікова група, с.Нова Некрасівка Одеська обл., керівник Бажак Лілія Олександрівна

5.Будинок дитячої та юнацької творчості "Надія", змішана вікова група, м.Львів, керівник Приймачук Надія Ярославівна

 

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний хореографічний анасамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Бровари Київська обл., керівник Лисохмара Наталія Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Ансамбль бального танцю "Ритм-Престиж", Міський центр дитячої та юнацької творчості, старша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Микицей Віталій Богданович, Микицей Ірина Ярославівна

Лауреати 2 ступеня

1.Ансамбль бального танцю "Ритм-Престиж", Міський центр дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Микицей Віталій Богданович, Микицей Ірина Ярославівна

2.Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", старша вікова група, м.Чернігів, керівник Мірошниченко Ольга Володимирівна

Лауреати 3 ступеня

1.Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", середня вікова група, м.Чернігів, керівник Мірошниченко Ольга Володимирівна

Дилломанти

1.Ансамбль бального танцю "Ритм-Престиж", Міський центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Микицей Віталій Богданович, Микицей Ірина Ярославівна

Учасники

1.Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", молодша вікова група, м.Чернігів, керівник Мірошниченко Ольга Володимирівна

 

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Академічний анамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди", Обласний філармонійний центр фестивалів та концернтних програм, вікова група дорослі, м.Чернігів, керівник Вовк Сергій Миколайович

Лауреати 3 ступеня

1.Вокально-хореографічний колектив "Фаворит", Центр творчості дітей та юнацтва, змішана вікова група, смт.Гостомель Київська обл., керівник Дорошенко Олена Михайлівна

Дипломанти

1.Театр дитячого естрадного танцю "Смайлики", Центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівники Хенней Ірина Володимирівна, Шевцова Тетяна Олександрівна

ВОКАЛ

СПЕЦІАЛЬНОЮ ВІДЗНАКОЮ ЖУРІ ТА ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ ВІДМІТИЛИ

Андрусяк Ярослав, Дитяча музична школа №2 ім. В.Барвінського, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Ковлева Наталія Федорівна

 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Безугла-Алексейчук Діана, Обласна експерементальна комплексна школа мистецтв, молодша вікова група, м.Тернопіль, керівник Івченко Світлана Володимирівна

2.Підгайна Аліна, Палац культури "Прометей", середня вікова група, м.Бурштин, викладач Іванцов Ігор Михайлович

3.Майорова Ольга, Дитяча музична школа, середня вікова група, смт.Клевань Рівненська обл., керівник Сапожник Іванна Володимирівна

4.Ляпін Владислав, середня вікова група, смт.Зеленогірськ Одеська обл.

5.Наконечна Марія, Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня, старша вікова група, с.Селятин Чернівецька обл., викладач Павлишин Михайло Михайлович

6.Іванченко Марина, вікова група дорослі, м.Прилуки, керівник Дубовик Олександр Олександрович

Лауреати 2 ступеня

1.Безугла-Алексейчук Єва, Обласна експерементальна комплексна школа мистецтв, молодша вікова група, м.Тернопіль, керівник Івченко Світлана Володимирівна

2.Салівончик Анастасія, Дитяча школа мистецтв, середня вікова група, м.Костопіль Рівненська обл., керівник Бурнос Наталія Олександрівна

3.Кочерган Ганна, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня, середня вікова група, с.Селятин Чернівецька обл., викладач Павлишин Михайло Михайлович

4.Галина Рудик викладач вокальної школи Ірини Шабан та музичний керівник ІФНМУ, вікова група дорослі, м.Івано-Франківськ

Лауреати 3 ступеня

1.Гринів Діана, Дитяча музична школа №2 ім.В.Барвинського, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Ковлева Наталія Федорівна

2.Закренична Дарина, Дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м.Волочиськ Хмельницька обл., керівник Коваленко Лариса Анатоліївна

3.Снітчук Анастасія, Дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м.Костопіль Рівненська обл., керівник Бурнос Наталія Олександрівна

4.Вірстюк Анастасія, Дитяча школа мистецтв, середня вікова група, м.Хмелницький, керівник Євгеньєва Лідія Андріївна

5.Вікторія Музика, Вокальна школа Ірини Шабан, старша вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач Галина Рудик

6.Кукурінчук Тетяна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вікова група дорослі, с.Вигода Одеська обл.

Дипломанти

1.Чернецька Сніжана, Дитяча школа мистецтв, молодша вікова група, м.Мала Виска Кіровоград.обл., викладач Бушко Ірина Миколаївна

2.Шевцова Єлизавета, Міський центр дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Ів-Франківськ, керівник Шевцова Тетяна Олександрівна

3.Льовкіна Катерина, дитяча школа мистецтв "Райдуга", молодша вікова група, м.Хмельницький, керівник Красовська Ірина Василівна

4.Корінюк Олександра, Вокальна студія "Кураж", середня вікова група, м.Вінниця, керівник Підгородецька Юлія Павлівна

5.Марія Прадун, Національний медичний Університет, вікова група дорослі, м.Івано-Франківськ, керівник Галина Рудик

Учасники

1.Садовнік Крістіна, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", молодша вікова група, м.Хмельницький, керівник Красовська Ірина Василівна

2.Пашковська Юлія, Міський центр дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Ів-Франківськ, керівник Шевцова Тетяна Олександрівна

3.Кенюк Марія, середня вікова група, с.Підгір'я Івано-Франківська обл., керівник Кицмей Андрій Володимирович

4.Морозенко Катерина, Будинок дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Бровари, керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

5.Роксолана Харевич, Вокальна школа Ірини Шабан, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач Галина Рудик

6.Христина Соляник, Вокальна школа Ірини Шабан, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, викладач Галина Рудик

7.Іванішина Ілона, Будинок культури, середня вікова група, смт.Піщанка Вінницька обл., керівник Ущаповський Федір Іванович

8.Костан Юліана, Міський центр дитячої та юнацької творчості, старша вікова група, м.Ів-Франківськ, керівник Шевцова Тетяна Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ, МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний театр естради "Камертон", Дідовецький районний будинок культури, вікова група дорослі, с.Манжосівка, керівник Дубовик Олександр Олександрович

Лауреати 2 ступеня

1.Гурт "Метафізика", змішана вікова група, м.Борислав, керівник Кравцов Віктор Олександрович

Лауреати 3 ступеня

1.Народний театр пісні "Співаночка", Центр творчості дітей та юнацтва "Терноцвіт", середня вікова група, м.Тернопіль, керівник Стельмащук Людмила Миколаївна

2.Народний театр пісні "Співаночка", Центр творчості дітей та юнацтва "Терноцвіт", старша вікова група, м.Тернопіль, керівник Стельмащук Людмила Миколаївна

Дипломанти

1.Народний театр пісні "Співаночка", Центр творчості дітей та юнацтва "Терноцвіт", старша вікова група, м.Тернопіль, керівник Стельмащук Людмила Миколаївна

2.Вокальний ансамбль "Мрійники", Міський центр дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Козлова Марія Євгеніївна

Учасники

1.Колектив "Art Music", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, середня вікова група, с.Вигода Одеська обл., керівник Кукурінчук Тетяна Вікторівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ.СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Шегеда Іруся, Дитяча музична школа №2 ім. В.Барвінського, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Ковлева Наталія Федорівна

2.Канонік Юліанія, Зорянська школа мистецтв, с.Зоря Рівненська обл., керівник Коник Олена Захарівна

3.Валерій Глазков та Народний фольклорний аматорський циганський колектив "Хітана", Кирилівський будинок культури №1, вікова група дорослі, смт.Кирилівка Запорізька обл., керівник Саркісова Анна Віталіївна

Лауреати 2 ступеня

1.Дерев'янко Юлія, Будинок дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Бровари, керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

Лауреати 3 ступеня

1.Дар'я Черкас, Будинок дитячої та юнацької творчості, молодша вікова група, м.Бровари, керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

2.Дем'янів Соломія, Дитяча музична школа №2 ім.В.Барвинського, середня вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Ковлева Наталія Федорівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Фольклорно-етнографічна студія "Світлиця", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, вікова група дорослі, м.Львів, керівник Кікеля Тетяна Володимирівна

2.Зразковий ансамбль народної пісні "Джерельце", Зорянська школа мистецтв, змішана вікова група, с.Зоря Рівненська обл., керівник Коник Олена Захарівна

Лауреати 2 ступеня

1.Театр народної пісні "Слов'яночка", Будинок дитячої та юнацької творчості, середня вікова група, м.Бровари, керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

2.Академічний анамбль пісні і танцю "Сіверські клейноди", Обласний філармонійний центр фестивалів та концернтних програм, вікова група дорослі, м.Чернігів, керівник Вовк Сергій Миколайович

3.Дитячий лемківський фольклорний ансамбль "Ґречні Фраїрки", Монастириська дитяча музична школа, змішана вікова група, м.Монастириська Терноп.обл., керівник Куриляк Віра Павлівна

4.Фольклорний гурт "Василько", Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, змішана вікова група, м.Чортків Тернопільська обл., керівник Слободян Орест Васильович

Лауреати 3 ступеня

1.Театр народної пісні "Слов'яночка", Будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Бровари, керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

Учасники

1.Ансамбль бандуристів "Намистинка", Дитяча школа мистецтв, змішана вікова група, м.Миколаїв, керівник Шумська Оксана Богданівна

 

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Андрусяк Ярослав, Дитяча музична школа №2 ім. В.Барвінського, молодша вікова група, м.Івано-Франківськ, керівник Ковлева Наталія Федорівна

Лауреати 2 ступеня

1.Шуфляк Дмитро, Дитяча школа мистецтв, середня вікова група, м.Хмельницький, викладач Деркач Тетяна Миколаївна

Лауреати 3 ступеня

1.Лілія Височанська, Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, вікова група дорослі, м.Чортків Тернопільська обл., керівник Слободян Орест Васильович

 

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Вокальний ансамбль "Жайвір", Дитяча музична школа, середня вікова група, смт.Клевань Рівненська обл., керівник Сапожник Іванна Володимирівна

2.Народний художній вокальний ансамбль "Веснянка", Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, змішана вікова група, м.Чортків Тернопільська обл., керівник Слободян Орест Васильович

Лауреати 2 ступеня

1.Вокально-хоровий колектив "Мозаїка", Палац дітей та юнацтва, молодша вікова група, м.Суми, керівник Паненко Галина Леонідівна

2.Вокально-хоровий колектив "Мозаїка", Палац дітей та юнацтва, середня вікова група, м.Суми, керівник Паненко Галина Леонідівна

3.Вокально-хоровий колектив "Мозаїка", Палац дітей та юнацтва, старша вікова група, м.Суми, керівник Паненко Галина Леонідівна

 

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати 1 ступеня

1.Хор "Зоринка", Кіровоградське музичне училище, середня вікова група, м.Кіровоград, керівник та диригент Татарова Алла Іванівна

2.Народний художній жіночий хор "Берегиня", Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, старша вікова група, м.Чортків Тернопільська обл., керівник Равлів Наталія Любомирівна

Лауреати 2 ступеня

1.Народна художня хорова капела Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського, змішана вікова група, м.Чортків Тернопільська обл., керівник Кікис Іван Володимирович

2.Хор старших класів ДМШ №1 ім.П.І.Чайковського, середня вікова група, м.Ужгород, керівник Тимчик Олена Йозефівна

 

НАМ ДОПОМАГАЛИ КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ

Олена Полевіна, Кіровоградське музичне училище, м.Кіровоград

Владислав Татаров, Кіровоградське музичне училище, м.Кіровоград

Пилип Юрій Ярославович, Зорянська школа мистецтв, с.Зоря Рівненська обл.

Степанець Олена Петрівна, Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький

Кікис Марта Іванівна, Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, м.Чортків Тернопільська обл.

Котова Тетяна Григорівна, Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, м.Чортків Тернопільська обл.

Довгань Володимир Атанасійович, Гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, м.Чортків Тернопільська обл.

Падалка Маргарита Іванівна, Палац дітей та юнацтва, м.Суми