Підсумки І Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу "Розмаїті Самоцвіти" 09.01.2016

Переможці та учасники І Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу “Рзмаїті Самоцвіти”

НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати 1 ступеню

1.Дитячий фольклорний гурт "Сузір'я", районний будинок дитячої та юнацької творчості, м.Бахмач, середня вікова група, керівник Андрійко Оксана Миколаївна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Народний хореографічний ансамбль "Світанок", м.Кіровоград, змішана вікова група, керівник Печененко Максим Валерійович

 

Лауреати 3 ступеню

1.Зразкова хореографічна студія "Л-Стиль" "Ніч яка місячна", смт.Іванків Київська обл., вікова група дорослі, керівник Мойсеєнко Людмила Миколаївна

2.Зразкова хореографічна студія "Л-Стиль" "Ой у вишневому саду", смт.Іванків Київська обл., вікова група дорослі, керівник Мойсеєнко Людмила Миколаївна

3.Зразкова хореографічна студія "Л-Стиль" "Від свята до свята", смт.Іванків Київська обл., змішана вікова група, керівник Мойсеєнко Людмила Миколаївна

 

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Білоус Інга, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, молодша вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Білоус Діана, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, середня вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

Лауреати 3 ступеню

1.Демчук Фаїна, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, середня вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеню

1.Зразковий театральний колектив "Крок", міська музична школа №10, м.Кривий Ріг, змішана вікова група, керівники Самойлова Світлана Вікторівна, Лупенко Олена Іванівна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, середня вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

Лауреати 3 ступеню

1.Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, молодша вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ

Лауреати 1 ступеню

1.Дует "Кондо" Безпалий Костянтин та Безпалий Богдан, м.Київ, молодша вікова група, керівник Самойлова Марія Миколаївна

2.Демчук Фаїна, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, середня вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

3.Антон Іваніцький, палац "Академічний" Буковинського державного медичного університету, м.Чернівці, вікова група дорослі, керівник Головко Валентина Миколаївна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Щабельський Дмитро, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса, молодша вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

 

Лауреати 3 ступеню

1.Дерев'янко Юрій, Тетральний гурток "Міраж", Будинок дитячої та юнацької творчості, м.Сміла Черкаська обл., молодша вікова група, керівник Симоненко Світлана Іванівна

 

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. СОЛІСТИ, ДУЕТИ

Лауреати 1 ступеню

1.Медвинська Анастасія, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", естрадний вокал, м.Одеса, молодша вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

2.Гловацька Софія, Районний будинок культури ім.М.П.Ковальова, естрадний вокал, м.Ківерці, молодша вікова група, керівник Стаднюк Діана Петрівна

3.Потерейко Марія-Анна, Львівська дитяча музична школа №7, академічний вокал, смт.Брюховичи, середня вікова група, керівник Пельо Любов Анатоліївна

4.Дует Світлана Міщенко та Неля Каблучка, Дитяча музична школа, народний вокал, смт. Котельва Полтавська обл.

5.Березовський Артур, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Центр дитячої та юнацької творчості, естрадний вокал, м.Ківерці, середня вікова група, керівник Дем'янчук Світлана Володимирівна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Субота Дарина, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Центр дитячої та юнацької творчості, естрадний вокал, м.Ківерці, молодша вікова група, керівник Дем'янчук Світлана Володимирівна

2.Ткаченко Софія, районний будинок дитячої та юнацької творчості, естрадний вокал, м.Бахмач, середня вікова група, керівник Андрійко Оксана Миколаївна

3.Бірта Рената, Народна студія естрадного співу "Фортуна" районний будинок культури, естрадний вокал, м.Хуст, середня вікова група, керівник Щербан Євген Дмитрович

4.Яна Таранюк, палац "Академічний" Буковинського державного медичного університету, естрадний вокал, м.Чернівці, вікова група дорослі, керівник Дяченко Тетяна Михайлівна

 

Лауреати 3 ступеню

1.Пелех Вікторія, Жовківська дитяча школа мистецтв, естрадний вокал, м.Жовква, молодша вікова група, керівник Масляк Оксана Володимиріна

2.Кривута Діана, Львівська дитяча музична школа №7, естрадний вокал, смт.Брюховичи, середня вікова група, керівник Пельо Любов Анатоліївна

3.Білоус Діана, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", естрадний вокал, м.Одеса, середня вікова група, керівник Зінчук Олена Сергіївна

4.Звір Соломія, Жовківська дитяча школа мистецтв, естрадний вокал, м.Жовква, середня вікова група, керівник Рожкова Уляна Миколаївна

5.Мазуренко Вікторія, Чемеровецький медичний коледж, естрадний вокал, смт.Чемерівці, старша вікова група, керівник Барило Сергій Вікторович

6.Пелехович Ольга, Чемеровецький медичний коледж, естрадний вокал, смт.Чемерівці, вікова група дорослі, керівник Барило Сергій Вікторович

 

Лауреати 4 ступеню

1.Бойко Юлія, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", народний вокал, м.Хмельницький, молодша вікова група, керівник Тищук Ірина Олександрівна

2.Сметанка Роксоляна Марія, Львівська дитяча музична школа №7, естрадний вокал, смт.Брюховичи, молодша вікова група, керівник Пельо Любов Анатоліївна

3.Шпек Анастасія, Львівська дитяча музична школа №7, академічний вокал, смт.Брюховичи, молодша вікова група, керівник Пельо Любов Анатоліївна

4.Кунта Ірина, Жовківська дитяча школа мистецтв, народний вокал, м.Жовква, середня вікова група, керівник Рожкова Уляна Миколаївна

5.Дерій Катерина, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", народний вокал, м.Хмельницький, середня вікова група, керівник Тищук Ірина Олександрівна

6.Клепець Олександра, Зразкова студія "Добрий вечір" Глухівського Палацу Культури, народний вокал, м.Глухів, середня вікова група, керівники Карпенко Тетяна Миколаївна, Станкевич Євген Борисович

7.Серебряк Марія, Студія естрадного вокалу "Домісолька", Центр дитячої та юнацької творчості, естрадний вокал, м.Ківерці, середня вікова група, керівник Дем'янчук Світлана Володимирівна

 

Лауреати 5 ступеню

1.Назарко Христина, Жовківська дитяча школа мистецтв, естрадний вокал, м.Жовква, середня вікова група, керівник Рожкова Уляна Миколаївна

 

Учасники

1.Мельник Тетяна, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", народний вокал, м.Хмельницький, молодша вікова група, керівник Тищук Ірина Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеню

1.Ансамбль "Букмед", палац "Академічний" Буковинського державного медичного університету, джаз-фольк, м.Чернівці, вікова група дорослі, керівник Дяченко Тетяна Михайлівна

2.ГО Студія естрадного вокалу "Подих весни", МПК ім.Г.Хоткевича, естрадний вокал, м.Львів, змішана вікова група, керівник Анна Кривута

 

Лауреати 2 ступеню

1.Зразковий естрадний хор "DAR&B", естрадний вокал, м.Рівне, середня вікова група, керівник Шаульська Ірина Євгеніївна

 

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА 

Лауреати 2 ступеню

1.Бочарников Віктор, приватний музичний клас, м.Одеса, молодша вікова група, керівник Ковган Сергій Васильович

2.Чехунін Дмитро, Школа мистецтв №1, м.Херсон, середня вікова група, керівник Жмак Дмитро Анатолійович

 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНО-СПОРТИВНЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 3 ступеню

1.Танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю "Імпресія", м.Київ, змішана вікова група, керівник Куруоглу Дар'я Миколаївна

 

НОМІНАЦІЯ ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати 1 ступеню

1.Дитячий театр танцю "Левеня", Будинок офіцерів, м.Львів, молодша вікова група, керівник Бондарчук Наталія Володимирівна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", СЗШ №54, м.Львів, середня вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна

 

НОМІНАЦІЯ ТЕАТР МОД

Лауреати 1 ступеню

1.Студія дизайну театр моди"Фантазія", Центр дитячої тврчості, м.Тернівка Дніпроп.обл., змішана вікова група, керівник Звегінцева Марина Валеріївна

 

НОМІНАЦІЯ ОБРАЗОВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Лауреати 1 ступеню

1.Білоус Діана, Одеська дитяча художня школа №2, м.Одеса, середня вікова група, керівник Вербич Олександр Володимирович

2.Білоус Інга, Студія сучасного мистецтва "Індіго", м.Одеса, молодша вікова група, керівник Голоднюк Лариса Євгеніївна

3.Писарук Дар'я, Центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", м.Одеса, середня вікова група, керівник Єрушко Наталія Миколаївна

 

Лауреати 2 ступеню

1.Білоус Інга, Студія сучасного мистецтва "Індіго" (прикладне мистецтво), м.Одеса, молодша вікова група, керівник Голоднюк Лариса Євгеніївна

2.Писарук Поліна, Центр дитячої та юнацької творчості "Птах щастя", м.Одеса, молодша вікова група, керівник Єрушко Наталія Миколаївна

 

МІС ФЕСТИВАЛЮ “РОЗМАЇТІ САМОЦВІТИ”

Білоус Діана, Зразкова музично-театральна студія "Рандеву", м.Одеса