Підсумки ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних і вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти” 30.10-02.11.2015

Переможці та учасники ІІІ Международного фестиваля-конкурса хореографических и вокально-хореографических коллективов «Самоцвіти” 30.10-02.11.2015 Львів

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Марченко Олександра, Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 1 вікова група, м.Київ, кер. Винокурова Тетяна Анатоліївна

2.Мінаєва Цвітана, Київська дитяча Академія мистецтв, 2 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

3.Сільченко Вероніка, Народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю "ПЛАЙ", 3 вікова група м.Полтава, кер.Довганюк Лілія Леонідівна

Лауреати 2 ступеня

1.Гураш Софія, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

2.Бородіна Олександра Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 2 вікова група, м.Київ, кер. Винокурова Тетяна Анатоліївна

Лауреати 3 ступеня

1.Галянтій Кароліна, Студія сучасної хореографії "M&Dance", 1 вікова група, м.Львів, кер.Шкутяк Тарас Миколайович

Дипломанти

1.Сологуб Маргарита, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

2.Полякова Анастасія, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

3.Міщенко Анна, Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 4 вікова група, м.Іллічівськ Одеськ.обл., кер.Скворцова Ольга Вікторівна

Учасники

1.Лозовата Мирослава, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

2.Могільна Ірина, Київська дитяча Академія мистецтв, 2 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. ДУЕТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Дует Квашніна Дарія та Чалій Софія, Студія сучасної хореографії "M&Dance", 1 вікова група, м.Львів, кер.Шкутяк Тарас Миколайович

2.Дует Кузьміч Анастасія та Міхова Олена Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", 3 вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

Лауреати 2 ступеня

1.Дует Лозовата Мирослава та Бочкарьова Діана, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

Дипломанти

1.Дует Кузан Олександра та Кузан Маргарита, Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", 1 вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

2.Дует Хлобустова Марія та Лопушанська Христина, Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", 3 вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Театр танцю "Відлуння", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, 3 вікова група, м.Львів, кер.Плахотнюк Олександр Анатолійович

2.Студія сучасної хореографії "M&Dance", 4 вікова група, м.Львів, кер.Шкутяк Тарас Миколайович

3.Ансамбль сучасного танцю "X-Dance", Національний Університет водного господарства, змішана вікова група, м.Рівне, кер.Волкова Тетяна Володимирівна

Лауреати 2 ступеня

1.Театр танцю "Антракт", 3 вікова група, м.Львів, кер.Масленнікова Анастасія Миколаївна

2.Народний хореографічний колектив Ансамбль танцю "Дружба", ПАТ "Азот", змішана вікова група, м.Черкаси, кер.Золотарьова Ольга Олексіївна

Лауреати 3 ступеня

1.Ансамбль сучасного танцю "X-Dance", Національний Університет водного господарства, 1 вікова група, м.Рівне, кер.Волкова Тетяна Володимирівна

2.Зразковий ансамбль танцю "Зернятко", Палац культури "Ювілейний", змішана вікова група, м.Зеленодольськ Дніпр.обл., кер.Пугач Тетяна Пилипівна

Учасники

1.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Кирилівська дитяча музична школа, 2 вікова група, смт.Кирилівка Запоріз.обл., кер.Тисячна Юлія В'ячеславівна

2.Дитячий хореографічний колектив "Фелічіта", Приватна школа "Светоч", 2 вікова група, м.Одеса, кер.Торбан Марія Володимирівна

3.Танцювальний колектив "Вікторія", Дунаєвецький Будинок творчості школяра, 2 вікова група, м.Дунаївці Хмельн.обл., кер.Ткачук Альона Сергіївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

ГРАН-ПРІ

Зразковий ансамбль сучасного танцю "Light", Рівненський міський Палац дітей та молоді, м.Рівне, кер.Олена Додчук

Народний ансамбль сучасного танцю "Light Dance Company", Рівненський міський Палац дітей та молоді, м.Рівне, кер.Наталія Сторожук

Лауреати 1 ступеня

1.Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 2 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

2.Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

Лауреати 2 ступеня

1.Спортивно-танцювальний клуб "Карменс", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, 2 вікова група, м.Львів, кер.Плахотнюк Олександр Анатолійович

2.Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

3.Ансамбль естрадного танцю "Карамель", Будинок дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Винники Львів.обл., кер.Мелимук Христина Володимирівна

4.Народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю "ПЛАЙ", Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, змішана вікова група, м.Полтава, кер.Довганюк Лілія Леонідівна

Лауреати 3 ступеня

1.Народний колектив сучасного таню "Парадокс", Загальноосвітня школа №35, 2 вікова група, м.Чернігів, кер.Шарапова Наталія Анатоліївна

2.Зразковий сучасно-хореографічний колектив "Формула Танцю", 3 вікова група, м.Біла Церква, кер.Куркова Анна Олександрівна

Дипломанти

1.Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 2 вікова група, м.Іллічівськ Одеськ.обл., кер.Скворцова Ольга Вікторівна

Учасники

1.Арт-студія "Сплеск", 1 вікова група, м.Львів, кер.Москальчук Ольга Генадіївна

2.Танцювальна студія "Плеяда", 1 вікова група, смт.Красне, кер.Козак Мар'яна Богданівна

3.Народний ансамбль танцю "Галичанки", 2 вікова група, м.Львів, кер.Курганська Галина Дмитріївна

4.Танцювальна студія "Елєфант", середня школа №3, змішана вікова група, м.Львів, кер.Берегуляк Олександра Романівна

 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 3 ступеня

1.Прушинська Тетяна Хореографічний колектив "Восторг", Загальноосвітня школа №78, 2 вікова група, м.Одеса, кер.Бортняк Олена Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. ДУЕТИ

Учасники

1.Дует Чернюх Артем та Пархоменко Софія, Студія танцю "Ліра Денс", 1 вікова група, м.Бахмач Черніг.обл, кер.Лященко Ірина

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Учасники

1.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Кирилівська дитяча музична школа, 1 вікова група, смт.Кирилівка Запоріз.обл., кер.Тисячна Юлія В'ячеславівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний художній колектив ансамбль танцю "Неогалактика", 1 вікова група, м.Чернівці, кер.Неоніла та Ольга Галак

2.Зразковий ансамбль танцю "Юнги", Обласний Палац культури, 2 вікова група, м.Миколаїв, кер.Акманова Елла Олександрівна

3.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-ролу "Гранд-Віват", 3 вікова група, м.Харків, кер.Акіньшина Тетяна Віталіївна

4.Народний хореографічний ансамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Бровари Київськ.обл., кер.Лисохмара Наталія Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-ролу "Гранд-Віват", 1 вікова група, м.Харків, кер.Акіньшина Тетяна Віталіївна

2.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", 2 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мутнова Тетяна Вікторівна

3.Зразковий ансамль танцю "Родзиночка", Центральний будинок науки і техніки Південної залізниці, змішана вікова група, м.Харків, кер.Євченко Наталія Вікторівна

Лауреати 3 ступеня

1.Народний колектив сучасного танцю "Парадокс", Загальноосвітня школа №35, 1 вікова група, м.Чернігів, кер.Шарапова Наталія Анатоліївна

2.Колектив естрадно-спортивного танцю "Антарес", школа мистецтв №1, 1 вікова група, м.Кривий Ріг, кер.Вігуро Марина Миколаївна

3.Хореографічний ансамбль "Карнавал", Загальноосвітня школа № 16, 1 вікова група, м.Одеса, кер.Кузнецов Віталій Вікторович

4.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-ролу "Гранд-Віват", 2 вікова група, м.Харків, кер.Акіньшина Тетяна Віталіївна

5.Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-ролу "Гранд-Віват", змішана вікова група, м.Харків, кер.Акіньшина Тетяна Віталіївна

Дипломанти

1.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Добрий настрій", 1 вікова група, м.Львів, кер.Свєтліца Валентина Петрівна

2.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", Загальноосвітня школа №54, 1 вікова група, м.Львів, кер.Копій Наталія Ярославівна

3.Підготовча група "Тік-так" Народного ансамблю танцю "Галичанки", 1 вікова група, м.Львів, кер.Діана Міщук

4.Хореографічний колектив "Восторг", Загальноосвітня школа №78, 1 вікова група, м.Одеса, кер.Бортняк Олена Володимирівна

5.Дитячий хореографічний колектив "Фелічіта", Приватна школа "Светоч", 1 вікова група, м.Одеса, кер.Торбан Марія Володимирівна

6.Колектив "Феєрія", Студія танцю "Ліра Денс", 1 вікова група, м.Бахмач Черніг.обл., кер.Лященко Ірина

7.Студія сучасного та джазового танцю "Mir-a-dance", Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м.Одеса, кер.Волкова Юлія Ігорівна

8.Народний художній колектив України театр танцю "Пігмаліон", 1 вікова група, м.Суми, кер.Артюх Вікторія Володимирівна

9.Ансамбль танцю "Одеса", 1 вікова група, м.Одеса, кер.Леончук Олена Леонідівна

10.Спортивно-танцювальний клуб "Wellness Hall", 1 вікова група, м.Чернівці, кер.Кінська Христина Славівна

11.Зразковий сучасно-хореографічний колектив "Формула Танцю", 1 вікова група, м.Біла Церква, кер.Куркова Анна Олександрівна

12.Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 1 вікова група, м.Іллічівськ Одеськ.обл., кер.Скворцова Ольга Вікторівна

13.Зразковий ансамбль естрадного танцю "Добрий настрій", 2 вікова група, м.Львів, кер.Свєтліца Валентина Петрівна

14.Народний колектив сучасного танцю "Парадокс", Загальноосвітня школа №35, 2 вікова група, м.Чернігів, кер.Шарапова Наталія Анатоліївна

15.Студія естрадного спортивного танцю "Show Dance Club", змішана вікова група, м.Вишневе Київська обл., кер.Бартюк Світлана Миколаївна

16.Дитячий зразковий ансамбль танцю "Феєрверк", змішана вікова група, м.Приморськ Запоріз.обл., кер.Ішкова Вікторія Леонідівна

17.Ансамбль народного танцю "Карічка", Ужгородська дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, кер.Синичка Василина Патрівна

Учасники

1.Танцювально-хореографічна студія "Драйв", 1 вікова група, смт.Брюховичі Львів.обл., кер.Висоцька Юлія Мар'янівна

2.Вокально-танцювальний колектив "Диво", Церква "Вознесіння Господнього", 1 вікова група, м.Львів, кер.Стельмах Руслана Ростиславівна

3.Зразковий ансамбль танцю "Катюша", 1 вікова група, м.Ізмаїл, кер.Щєрбань Євдокія Гаврилівна

4.Дитячий хореографічний колектив "Фелічіта", Приватна школа "Светоч", 1 вікова група, м.Одеса, кер.Торбан Марія Володимирівна

5.Колектив сучасного танцю "Щастя", Центр дитячої та юнацької творчості №3, 1 вікова група, м.Харків, кер.Кушнірчук Ірина Володимирівна

6.Хореографічний колектив "Восторг", Загальноосвітня школа №78, 2 вікова група, м.Одеса, кер.Бортняк Олена Володимирівна

7.Зразковий ансамбль танцю "Катюша", змішана вікова група, м.Ізмаїл, кер.Щєрбань Євдокія Гаврилівна

8.Танцевальна студія "Myrtana", змішана вікова група, м.Костопіль Рівнен.обл., кер.Осипчук Людмила Володимирівна

9.Колектив естрадного танцю "Нова Галактика", змішана вікова група, м.Очаків Миколаїв.обл., кер.Глушкова Віра Іванівна

 

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Дрокіна Анастасія Зразковий ансамль танцю "Родзиночка", Центральний будинок науки і техніки Південної залізниці, 4 вікова група, м.Харків, кер.Євченко Наталія Вікторівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий художній хореографічний колектив "Зіронька", Центр дитячої та юнацької творчості №3, 2 вікова група, м.Харків, кер.Федцова Людмила Іванівна

2.Ансамбл народного танцю "Каштан", Студія дитячої творчості "Легіон Зірок", 2 вікова група, м.Київ, кер.Ланженко Дарія Олександрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий ансамбль танцю "Ластівка", Циблівський сільський будинок культури, 3 вікова група, с.Циблі Київс.обл., кер.Данько Надія Володимирівна

Учасники

1.Дитячий зразковий танцювальний колектив "Веселкова мрія", Оратівський районний Будинок культури, 2 вікова група, смт.Оратів Вінниц.обл., кер.Огородник Тетяна Олександрівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Народний художній колектив ансамбль танцю "Неогалактика", 1 вікова група, м.Чернівці, кер.Неоніла та Ольга Галак

2.Ансамбль народного танцю "Калинове намисто", 2 вікова група, м.Львів, кер.Семен Василь Іванович

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Алегро", загальноосвітня школа-інтернат ліцей "Сокіл", 3 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мілентій Юрій Васильович, Мілентій Наталія Володимирівна

4.Народний ансамбль пісні і танцю "Лемковина", Народний дім культури, 4 вікова група, смт.Рудно Львів.обл., кер.Кіях Андрій Володимирович

5.Юношеский народний танцювальний колектив "Tracis", змішана вікова група, м.Елея Латвія, кер.Івіта Леява-Маіоре

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий дитячий ансамбль танцю "Веселка", Обласний будинок культури профспілок, 1 вікова група, м.Ужгород, кер.Петрецька Людмила Михайлівна

2.Зразковий ансамбль танцю "Юнги", Обласний Палац культури, 2 вікова група, м.Миколаїв, кер.Акманова Елла Олександрівна

3.Народний ансамбль танцю "Підгір'я", Львівський національний Університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.Гжицького, 3 вікова група, м.Львів, кер.Бень Степан Іванович

4.Ансамбль народного танцю кафедри режесури та хореографії ЛНУ ім.Івана Франка, 4 вікова група, 4 вікова група, м.Львів, кер.Семен Василь Іванович

5.Народний хореографічний колектив Ансамбль танцю "Дружба", ПАТ "Азот", змішана вікова група, м.Черкаси, кер.Золотарьова Ольга Олексіївна

6.Дитячий зразковий ансамбль танцю "Бойківчанка", Районний народний дім, змішана вікова група, м.Долина Ів-Франк.обл., кер.Лопух Надія Василівна

Лауреати 3 ступеня

1.Народний ансамбль танцю "Галичанки", 1 вікова група, м.Львів, кер.Курганська Галина Дмитріївна

2.Народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю "ПЛАЙ", Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, 1 вікова група, м.Полтава, кер.Довганюк Лілія Леонідівна

3.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Кирилівська дитяча музична школа, 2 вікова група, смт.Кирилівка Запоріз.обл., кер.Тисячна Юлія В'ячеславівна

4.Школа танцю "Fiyesta", загальноосвітня школа №1, 2 вікова група, м.Львів, кер.Черниш Наталія Олександрівна

5.Зразковий ансамбль танцю "Катюша", 2 вікова група, м.Ізмаїл, кер.Щєрбань Євдокія Гаврилівна

6.ГО Народний дитячо-юнацький ансамбл народного танцю "Полуничка", 2 вікова група, м.Львів, кер.Добинда Наталія Григорівна

7.Ансамбль народного танцю "АРКАН", Комплекс загальноосвітніх шкіл №2 ім.Маркіяна Шашкевича, 2 вікова група, м.Перемишль Польща, кер.Олег Копильчак

8.Зразковий дитячий ансамбль танцю "Квітанок", 3 вікова група, м.Радехів, кер.Харкевич Галина Іванівна

9.ГО Народний дитячо-юнацький ансамбл народного танцю "Полуничка", 3 вікова група, м.Львів, кер.Добинда Наталія Григорівна

10.Ансамбль танцю "Одеса", 3 вікова група, м.Одеса, кер.Леончук Олена Леонідівна

11.Зразковий ансамль танцю "Родзиночка", Центральний будинок науки і техніки Південної залізниці, змішана вікова група, м.Харків, кер.Євченко Наталія Вікторівна

12.Зразковий дитячий ансамбль народного та естрадного танцю "Любавушка", змішана вікова група, м.Київ, кер.Кочеткова Вікторія

Дипломанти

1.Ансамбль народного танцю "Веселкові коралі", загальноосвітня школа №82, 1 вікова група, м.Львів, кер.Гарбуз Наталія Ярославівна

2.Школа танцю "Fiyesta", загальноосвітня школа №1, 1 вікова група, м.Львів, кер.Черниш Наталія Олександрівна

3.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "ВеснАдія", Спеціалізована школа № 246, 1 вікова група, м.Київ, кер.Устінова Наталія Володимирівна

4.Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 1 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

5.Ансамбль народного танцю "Веселкові коралі", загальноосвітня школа №82, 2 вікова група, м.Львів, кер.Гарбуз Наталія Ярославівна

6.Театр танцю "Левеня", Будинок офіцерів, 2 вікова група, м.Львів, кер.Бондарчук Наталія Володимирівна

7.Танцювальний колектив "Калиновий цвіт", 2 вікова група, смт.Клавдієве Київс.обл., кер.Іванус Віктор Дмитрович

8.Ансамбль народного танцю "Карічка", Ужгородська дитяча школа мистецтв, 2 вікова група, м.Ужгород, кер.Синичка Василина Патрівна

9.Ансамбль народного танцю "Зорепад", Районний центр позашкільної роботи дітей та юнацтва, 2 вікова група, м.Теребовля Терноп.обл., кер.Паламарчук Марія Тарасівна

10.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Квіти України", змішана вікова група, м.Київ, кер.Бакалинська Валерія Валеріївна

Учасники

1.Зразковий хореографічний колектив "Фантазія", Кирилівська дитяча музична школа, 1 вікова група, смт.Кирилівка Запоріз.обл., кер.Тисячна Юлія В'ячеславівна

2.Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю "Грація", 1 вікова група, м.Стрий, кер.Паламар Галина Миколаївна

3.Зразковий ансамбль фольклорного тацю "Перлина", 1 вікова група, м.Лубни Полт.обл., кер.Погрібна Оксана Вікторівна

4.Танцювальний колектив "Калиновий цвіт", 1 вікова група, смт.Клавдієве Київс.обл., кер.Іванус Віктор Дмитрович

5.Хореографічний гурток "Jast dance", 2 вікова група, с.Розсошенці Полтав.обл., кер.Мельник Світлана Олександрівна

6.Ансамбль народного танцю "Зорепад", Районний центр позашкільної роботи дітей та юнацтва, змішана вікова група, м.Теребовля Терноп.обл., кер.Паламарчук Марія Тарасівна

 

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Марченко Олександра Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 1 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

2.Андрейців Марта Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 2 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

Лауреати 2 ступеня

1.Могетич Ірина, Дитяча хореографічна школа, 1 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

2.Турянська Анастасія, Балетна школа Вадима Пісарєва, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Руда Галина Юліївна

Лауреати 3 ступеня

1.Квашин Софія, Дитяча хореографічна школа, 1 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

2.Середа Марія, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

3.Каляндрук Марта, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

4.Козленко Катерина, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

5.Синкевич Софія, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

Дипломанти

1.Яцищук Яріна, Дитяча хореографічна школа, 1 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

2.Стасько Ярина, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

3.Чаришнова Вероніка, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

4.Шевчук Ольга, Дитяча хореографічна школа, 3 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

Учасники

1.Міщенко Анна, Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 4 вікова група, м.Іллічівськ Одеськ.обл., кер.Скворцова Ольга Вікторівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. ДУЕТИ

Лауреати 1 ступеня

1.Полякова Анастасія та Середа Марія, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

2.Каляндрук Марта та Стасько Ярина, Дитяча хореографічна школа, 2 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

Лауреати 2 ступеня

1.Квашин Софія та Яцищук Яріна, Дитяча хореографічна школа, 1 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

Лауреати 3 ступеня

1.Бєлоножкіна Анастасія та Ходан Ольга, Дитяча хореографічна школа, 1 вікова група, м.Ів-Франківськ, кер.Васірук Світлана Омелянівна

2.Бочкарьова Діана та Савоненко Аліна, Київська дитяча Академія мистецтв, 1 вікова група, м.Київ, кер.Попович Людмила Юріївна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 1 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

2.Дитяча зразкова хореографічна студія "FORS", 2 вікова група, м.Київ, кер.Винокурова Тетяна Анатоліївна

3.Народний хореографічний ансамбль "Галатея", Будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Бровари Київськ.обл., кер.Лисохмара Наталія Олександрівна

Лауреати 2 ступеня

1.Дитяча балетна школа (студія) Вадим Пісарєва, 1 вікова група, м.Долина Ів-Франк.обл.. кер.Лопух Надія Василівна

2.Ансамбль класичного танцю "Тетр танцю Світлани Шумкової", 2 вікова група, м.Кременчук, кер.Шумкова Світлана Олександрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 2 вікова група, м.Іллічівськ Одеськ.обл., кер.Скворцова Ольга Вікторівна

2.Ансамбль класичного танцю "Тетр танцю Світлани Шумкової", 2 вікова група, м.Кременчук, кер.Шумкова Світлана Олександрівна

 

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", 2 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мутнова Тетяна Вікторівна

2.Зразковий ансамбль бального танцю "Вдохновение", Палац культури ім.Артема, змішана вікова група, м.Кривий Ріг, кер.Шумило Юлія Сергіївна

Лауреати 2 ступеня

1.Гурт "Перлинки", 2 вікова група, м.Борислав, кер.Сосенко Леся Михайлівна

Лауреати 3 ступеня

1.Громадська організація "Танцювальний клуб "Болеро", 2 вікова група, м.Берегове Закрп.обл., кер.Геревич Василь Васильович

 

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Учасники

1.Дитячий танцювальний колектив "Квіти України", Оратівський районний Будинок культури, змішана вікова група, смт.Оратів Вінницька обл., кер.Огородник Тетяна Олександрівна