Підсумки ІІ хореографічного фестивалю-конкурсу "Самоцвіти" 25-27.04.2015

Переможці та учасники ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу "Галицькі Самоцвіти" 2015 у Львові

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ.СОЛІСТИ

Учасники

1.Руда Дарья, Хореографічний ансамбль "Віночок", 1 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

2.Барабашева Катерина, Хореографічний ансамбль "Віночок", 1 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

ГРАН-ПРІ

Зразковий хореографічний ансамбль "Світанок", м.Кіровоград, кер.Печененко Максим Валерійович

Лауреати 1 ступеня

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Роси Світанку" 2 вікова група, м.Львів, кер.Юрій Бугрин

2.Зразковий ансамбль танцю "Джерельце", 3 вікова група, м.Миронівка Київ.обл., кер-ки Тригуб Інна Миколаївна, Кравченко Лаура Левонівна

3.Зразковий ансамбль танцю "Барвінок", 3 вікова група, м.Білгород-Дністровський, кер.Мікуліна Тетяна Анатоліївна

4.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", СЗШ №54, 3 вікова група, м.Львів, кер.Копій Наталія Ярославівна

5.Зразковий ансамбль народного танцю "Роси Світанку", 3 вікова група, м.Львів, кер.Юрій Бугрин

6.Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Сюрприз", Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської обл., 4 вікова група, кер-ки Тихоновська Віра Георгіївна,Тихоновський Василь Костянтинович

7.Театр танцю "Ескада", Будинок офіцерів, 4 вікова група, м.Львів, кер.Бондарчук Наталія Володимирівна

8.Народний аматорський колектив "Черевички", Броварський міський клуб, 5 вікова група, кер.Назамай Вікторія Андріївна

Лауреати 2 ступеня

1.ГО "Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль гародного танцю "ПОЛУНИЧКА", 1 вікова група, м.Львів, кер.Добинда Наталія Григорівна

2.Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", 3 вікова група, м.Одеса, кер. Слівченко Тетяна Іванівна

Лауреати 3 ступеня

1.Хореографічний ансамбль "Росинка", Борщівська школа мистецтв, Терноп.обл., 2 вікова група, кер.Сушко Зоя Вікторівна

2.Зразковий хореографічний колектив "Сузір'я", 2 вікова група, м.Мукачево, кер.Ткач Олена Дмитрівна

3.Дитячий ансамбль народного танцю "Сузір'я", будинок культури цементників, 3 вікова група, м.Здолбунів, кер.Боярчук Ніна Василівна

4.Зразковий художній хореографічний ансамбль "Пірует", Будинок дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Кузнецовськ Рівнен.обл., кер.Махоріна Ольга Павлівна

Дипломанти

1.Дитячий хореографічний колектив "Самоцвіти", СЗШ №54, 2 вікова група, м.Львів, кер.Копій Наталія Ярославівна

2.Хореографічний колектив "Мрія", 3 вікова група, м.Конотоп, кер.Юрченко Ганна Геннадіївна

3.Хореографічний колектив "Мрія", 4 вікова група, м.Конотоп, кер.Юрченко Ганна Геннадіївна

4.Хореографічний ансамбль "КАРНАВАЛ", ОЦДЮТ "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, кер.Кузнецов Віталій Вікторович

Учасники

1.Дитячий ансамбль народного танцю "Сузір'я", будинок культури цементників, 1 вікова група, м.Здолбунів, кер.Боярчук Ніна Василівна

2.Студія спортивного танцю "Магма", 2 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна

3.Хореографічний ансамбль "Віночок", 2 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

4.Хореографічний колектив "Мрія", 2 вікова група, м.Конотоп, кер.Юрченко Ганна Геннадіївна

5.Хореографічний колектив "Унісон" дитячої школи мистецтв № 6 ім.Г.Л.Жуковського, 2 вікова група, м.Київ, кер.Ревицька Анна Сергіївна

6.ГО "Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю "ПОЛУНИЧКА", 3 вікова група, м.Львів, кер.Добинда Наталія Григорівна

7.Хореографічний гурток "Червона калина", Старокостянтинівський міській центр дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, кер.Сукач Оксана Олексіївна

8.Хореографічний колектив "Оксамит", Славутський міський Палац культури, 5 вікова група, кер.Кривомаз Валерія Андріївна

9.Ансамбль народного танцю "Подоляночка", СЗШ № 77, змішана вікова група, м.Львів, кер.Ольшанська Наталя Павлівна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

Лауреати 1 ступеня

1.Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", 3 вікова група, м.Чернігів, кер.Мірошниченко Ольга Володимирівна

2.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", 5 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мутнова Тетяна Вікторівна

Лауреати 2 ступеня

1.Зразковий аматорський ансамбль бального танцю "Троянда", 3 вікова група, м.Фастів, кер.Псарюк Лілія Петрівна

Лауреати 3 ступеня

1.Зразковий аматорський ансамбль бального танцю "Троянда", 2 вікова група, м.Фастів, кер.Псарюк Лілія Петрівна

2.Народний ансамбль танцю "Первоцвіт", Золочівський Районний Народний Дім, 2 вікова група, м.Золочів, кер.Сидорович Юрій Ярославович

3.Клуб спортивно-бального танцю "Еліт-данс", 2 вікова група, м.Здолбунів, кер-ки Арустамян Наталія Павлівна, Осіпов Костянтин Сергійович

4.Народний ансамбль бального танцю “Діана”, 2 вікова група, м.Фастів, кер.Пархоменко Валентина

5.Народний ансамбль бального танцю “Діана”, 3 вікова група, м.Фастів, кер.Пархоменко Валентина

6.Зразковий аматорський ансамбль бального танцю "Троянда", 4 вікова група, м.Фастів, кер.Псарюк Лілія Петрівна

Учасники

1.Дует Калюжний Ярослав і Суржик Ксенія, Клуб спортивного бального танцю "Аеліта", 3 вікова група, м.Чернігів, кер.Мірошниченко Ольга Володимирівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ ТА МАЛІ ФОРМИ

Лауреат 1 ступеня

1.Черкашина Єва, Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

2.Манойло Дар'я, Хореографічний ансамбль "КАРНАВАЛ", ОЦДЮТ "Моряна", 3 вікова група, м.Одеса, кер.Кузнецов Віталій Вікторович

3.Марковська Анастасія, 3 вікова група, м.Одеса, кер.Бадика Геннадій Анатолійович

4.Алтухова Марина, колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 4 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

Лауреат 2 ступеня

1.Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", змішана вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Ручкан Тетяна, Балетна школа Вадими Пісарєва, 3 вікова група, м.Ів-Франківськ, хореограф-постан.Комара Катерина Сергіївна

2.Білоган Дарина, Балетна школа Вадими Пісарєва, 3 вікова група, м.Ів-Франківськ, хореограф-постан.Комара Катерина Сергіївна

Учасники

1.Пряхіна Єлизавета, Хореографічний ансамбль "Віночок", 2 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. СОЛІСТИ

Лауреат 1 ступеня

Аскєрова Єва, Студія спортивного танцю "Магма", 2 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна

Лауреат 2 ступеня

1.Луховицька Кіра, Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

2.Черкашина Єва, Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

3.Алтухова Марина, колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 4 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

Дипломанти

1.Єтімян Олександра, Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

2.Івлева Діана, Хореографічний ансамбль "Віночок", 3 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

Учасники

Тесленко Софія, Хореографічний гурток "Червона калина", Старокостянтинівський міській центр дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, кер.Сукач Оксана Олексіївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ. МАЛІ ФОРМИ ТА КОЛЕКТИВИ

Лауреат 1 ступеня

1.Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 1 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

2.Шоу-балет "Ярмарок", Центр дитячої та юнацької творчості, 3 вікова група, м.Чернігів, кер.Агафошин Євген Олександрович

3.Народна хореографічна майстерня "Мальва", 3 вікова група, м.Бровари, кер.Круковська Оксана Олексіївна

4.Народна хореографічна майстерня "Мальва", 4 вікова група, м.Бровари, кер.Круковська Оксана Олексіївна

5.Хореографічний ансамбль "КАРНАВАЛ", ОЦДЮТ "Моряна", змішана вікова група, м.Одеса, кер.Кузнецов Віталій Вікторович

Лауреат 2 ступеня

1.Народна хореографічна майстерня "Мальва", 1 вікова група, м.Бровари, кер.Круковська Оксана Олексіївна

2.Зразковий хореографічний ансамбль "Калейдоскоп", ЦДЮТ "Моряна", 2 вікова група, м.Одеса, кер.Слівченко Тетяна Іванівна

3.Народна хореографічна майстерня "Мальва", 2 вікова група, м.Бровари, кер.Круковська Оксана Олексіївна

4.Народний ансамбль танцю "Первоцвіт", Золочівський Районний Народний Дім, 2 вікова група, Сидорович Юрій Ярославович

5.Шоу-балет "Ярмарок", Центр дитячої та юнацької творчості, 4 вікова група, м.Чернігів, кер.Агафошин Євген Олександрович

6.Зразковий аматорський колектив "Вертикаль", 4 вікова група, м.Вінниця, кер.Соцька Вікторія Владиславівна

7.Народний ансамбль танцю "Первоцвіт", Золочівський Районний Народний Дім, 4 вікова група, Сидорович Юрій Ярославович

8.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", 4 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мутнова Тетяна Вікторівна

9.Естрадно-хореографічний колектив "Пелікан", змішана вікова група, м.Одеса, кер.Корецька Галина Леонідівна

Лауреат 3 ступеня

1.Дует Березовська Аліса і Зятькова Христина, Хореографічний ансамбль "Віночок", 1 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

2.Хореографічний ансамбль "Віночок", 1 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

3.Шоу-балет "Ярмарок", Центр дитячої та юнацької творчості, 1 вікова група, м.Чернігів, кер.Агафошин Євген Олександрович

4.Хореографічний колектив естрадного танцю "Восторг", 1 вікова група, м.Дніпропетровськ, кер.Єремєєва Вікторія Володимирівна

5.Дует Давидова Інна і Амоірідіс Стелла, Зразкова акробатична студія "Едельвейс", 2 вікова група, м.Тростянець Сумська обл., кер.Герасименко Людмила Василівна

6.Дует Черкашина Дар'я і Лук'яніхіна Вікторія, Зразкова акробатична студія "Едельвейс", 2 вікова група, м.Тростянець Сумська обл., кер.Герасименко Людмила Василівна

7.Шоу-балет "Ярмарок", Центр дитячої та юнацької творчості, 2 вікова група, м.Чернігів, кер.Агафошин Євген Олександрович

8.Студія спортивного танцю "Магма", 2 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна

9.Народний ансамбль сучасного танцю "Резонанс", 2 вікова група, м.Самбір, кер.Мала Надія Володимирівна

10.Хореографічний ансамбль "КАРНАВАЛ", ОЦДЮТ "Моряна", 2 вікова група, м.Одеса, кер.Кузнецов Віталій Вікторович

11.Хореографічний колектив "Унісон" дитячої школи мистецтв № 6 ім.Г.Л.Жуковського, 2 вікова група, м.Київ, кер.Ревицька Анна Сергіївна

12.Народний ансамбль танцю "Первоцвіт", Золочівський Районний Народний Дім, 2 вікова група, кер.Сидорович Юрій Ярославович

13.Дитячий театр танцю “Левеня”, Будинок офіцерів, 2 вікова група, м.Львів, кер.Бондарчук Наталія Володимирівна

14.Зразковий аматорський колектив "Вертикаль", 3 вікова група, м.Вінниця, кер.Соцька Вікторія Владиславівна

15.Дитячий театр танцю “Левеня”, Будинок офіцерів, 3 вікова група, м.Львів, кер.Бондарчук Наталія Володимирівна

16.Естрадно-хореографічний колектив "Пелікан", 3 вікова група, м.Одеса, кер.Корецька Галина Леонідівна

17.Народний ансамбль сучасного танцю "Резонанс", 4 вікова група, м.Самбір, кер.Мала Надія Володимирівна

18.Зразковий ансамбль сучасного танцю "Данс-клуб", 4 вікова група, м.Львів, кер.Польцева Тетяна Вікторівна

Дипломанти

1.Дует Марченко Денис і Ходус Єва, Зразкова акробатична студія "Едельвейс", 1 вікова група,м.Тростянець Сумська обл., кер.Герасименко Людмила Василівна

2.Студія спортивного танцю "Магма", 1 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна

3.Танцювально-хореографічний колектив "ПЛЕЯДА", 1 вікова група, смт.Красне Львів.обл., кер.Козак Мар'яна Богданівна

4.Народний ансамбль танцю "Первоцвіт", Золочівський Районний Народний Дім, 1 вікова група, кер.Сидорович Юрій Ярославович

5.Дует Гончар Дарья і Пряхіна Єлизавета Хореографічний ансамбль "Віночок", 2 вікова група, м.Харків, кер.Богословська Ганна Ігорівна

6.Дует Шаповал Ангеліна і Яресковська Анастасія, Зразкова акробатична студія "Едельвейс", 2 вікова група, м.Тростянець Сумська обл., кер.Герасименко Людмила Василівна

7.Танцювальна студія "Елєфант", 2 вікова група, м.Львів, кер.Берегуляк Олександра Романівна

8.Студія спортивного танцю "Магма", 2 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна

9.Хореографічний ансамбль "Росинка", Борщівська школа мистецтв Терноп.обл., 2 вікова група, кер.Сушко Зоя Вікторівна

10.Зразкова акробатична студія "Едельвейс", 2 вікова група, м.Тростянець Сумська обл., кер.Герасименко Людмила Василівна

11.Народний ансамбль сучасного танцю "Резонанс", 3 вікова група, м.Самбір, кер.Мала Надія Володимирівна

12.Танцювальна студія "Елєфант", 3 вікова група, м.Львів, кер.Берегуляк Олександра Романівна

13.Ансамбль народного танцю "Іскорка", 3 вікова група, м.Прилуки Черніг.обл., кер.Тищенко Валентина Леонідівна

14.Колектив "MyDance", Надвірнянський районний центр дитячої творчості Ів-Франк.обл., 3 вікова група, кер.Шпинта Марія Миколаївна

15.Ансамбль сучасного танцю "Скайленд", 4 вікова група, м.Малин, кер.Харитонова Ірина Анатоліївна

16.Танцювальний колектив "Віва Денс", 4 вікова група, м.Львів, кер.Шовак Ірина

17.Колектив "Дежавю" школа танцю "Авансцена", 4 вікова група, м.Харків, кер.Огуй Олена Володимирівна

18.Зразковий хореографічний ансамбль "Надія", 5 вікова група, м.Кіровоград, кер.Мутнова Тетяна Вікторівна

19.Хореографічний колектив "Крок вперед", змішана вікова група, м.Умань, кер.Глобчак Вікторія Вікторівна

20.Зразковий художній хореографічний ансамбль "Пірует", Будинок дитячої та юнацької творчості, змішана вікова група, м.Кузнецовськ Рівнен.обл., кер.Махоріна Ольга Павлівна

Учасники

1.Дует Богомолова Єлізавета і Дядькіна Уляна, Студія спортивного танцю "Магма", 1 вікова група, м.Сєвєродонецьк, кер.Усова Олена Володимирівна